SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb a ładowanie węglami.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Tak jak w temacie , właśnie mija mi 14 dzień na low carb.
B: 268g
T: 116g
W: 108g (+warzywa)
Kcal koło ~2500
Waga: 90kg

Poziom glikogenu na pewno jest uszczuplony więc zastanawiam się nad zrobieniem ładowania, tyle tylko czy warto? Jeśli tak, czy powiedzmy około 5-7g/kg węgli nie będzie za dużą liczbą?
Mam dość spory % bf , na około jakoś koło 20 , najwyżej dodam zaraz fotke.

EDIT:
Z diety mleko poleciało na rzecz 10ml oliwy. Tak to wyglada teraz.
B: 238g
T: 126g
W: 98g (+warzywa)
Kcal: 2485 kcal

Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2011-04-17 17:39:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Nie licz weglowodanów do ladowania. Ma to byc posiłek z przewagą weglowodanów, ale tez najlepiej bez-tłusczowy.
Oczywiscie po tych 14 dniach zrób ładowanie w ostatnim posiłku, np dzisiaj wieczorem. Tylko zasada jest tak: 1 posiłek, najesz sie, odchodzisz od stołu, nie podjadasz juz wiecej. To ma ci dac uzupełnienie glikogenu. Miesnie nabiorą kształtu (jesli oczywiscie są) i staną sie pełniejsze, Potem znów wracasz na LC.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Mówisz że jeden posiłek załatwi sprawę ?
Pytam bo jeszcze nigdy nie bawiłem się w żadne ładowania. Ostatni posiłek - przed snem zawsze jadłem białko + tłuszcz, ale zrobię tak jak mówisz tzn białko + węgle.
Piszesz żeby nie liczyć, ale załóżmy że do ostatniego posiłku dodam po prostu torbę ryżu. Będzie w porządku ? Nie wpłynie negatywnie na redukcje (teoretycznie nie powinno bo posłuży tu na uzupełnienie glikogenu) , tzn tyle węgli na noc.
Fotka zrobiona teraz telefonem , jakość beznadziejna ale może coś tam widać.
Pas ~85cm, łapa ~42cm , waga około 90kg.




Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2011-04-17 18:25:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Troche słabo widac, ale cos sie 'definiuje' na bicu.

Ja robiłam mase i powiem, ze takie ładowania pomagają. Jelsi posiłek robiony jest z głową oczywiscie. : czyli raz i porzadnie. Potem juz nie podjadasz.

Zwykle tez jem posiłek białkowo-tłudsczowy. Przeczytałam jakis artykuł, ze nawet powinienes poczuc sie 'lzejszy rano' po takim ładowaniu. Oczywiscie z zasada jaka pisałąm ci wyzej.

Jesli zrobisz dzis ładowanie daj znac jak sie jutro czujesz.

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2011-04-17 18:36:37

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Tak, dzisiaj zrobię. Jutro rano napiszę jak wyszło i jakie odczucia

Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2011-04-17 18:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Więc tak, wczoraj zamiast standardowego posiłku z diety tzn twaróg + oliwa, poszło 100g ryżu, pół kostki twarogu i mały jogurt bez cukru do smaku
Co do odczuć dziś rano, na pewno dało się zauważyć pełniejsze mieśnie. Zdziwiló mnie troche że obudziłem sie praktycznie z pustym żołądkiem ( rowniez z płaskim brzuchem) i bardzo głodny
Od dzisiaj dalej LC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
pełniejsze mieśnie ... Zdziwiló mnie troche że obudziłem sie praktycznie z pustym żołądkiem ... rowniez z płaskim brzuchem
Własnie o to chodziło, uzupełniłęs glikogen miesniowy. Zrobiłes dobrą robote

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2011-04-18 20:09:55

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na złapanie większej ilości mięska.

Następny temat

Dieta-pomoc

WHEY premium