SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Low Carb,..poprawa i ocena

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Formularz - Proszę o pomoc

18

mężczyzna

Waga

76

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Bieganie 5-6X w tygodniu,trening siłowy fbw:3x tygodniowo,1 lub 2x w tygodniu basen

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zbilansowana,spadek wagi,lecz z utrata masy miesniowej

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
Po zmianach powinno wyjść około 1800-1900kcal.Moim zdaniem będzie ok.Tymbardziej,że ujemny bilans kaloryczny utrzumuje już dość długo,lecz bez dopracowanej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11020
może się źle wyraziłem też, chodziło mi o podbicie tłuszczu, żeby wyrównać bilans kcal, przy tej aktywności to te 2,3k kcal to i tak strasznie mało, przelicz ten bilans jeszcze raz

Zmieniony przez - qrak12345 w dniu 2013-01-05 15:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191
okej.Przelicze to ponownie.A co powiecie o zdjęciach.Dużo tego do redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jeszcze pytanko.posiłki około trenigowe są wporządku?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czy na 2 posiłek może być jakaś ryba z puszki,śledzie,makrela?

I mam pytanie.Czy mogę dorzucić kromke chleba żytniego razowego do tego około 30g? w 2 i 4 posiłku.Ponieważ ryż mam w 3 posiłku,i też nie mam zabardzo możliwość jeść 3x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tutaj poprawiłem troche dziennik.Dodałem 2 posiłku wątróbke.Zwiększyłem troche mase piersi z kurczaka.I ogólnie dodałem tłuszczu.

A i dorzuciłem 20g węgli....(chleb razowy).Niewiem czy dobrze zrobiłem.Oceńcie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11020
wciąż za mało kcal, wal więcej tłuszczu jeśli to nadal ma być low carb ( bo i tak sporo ww już), wydaje mi się, że powinienneś jeść te 2500 kcal minimum przy tej aktywności

i edytuj posty jeśli jeszcze nikt na nie nie odpowiedział, bo moderacja Cię zaj**ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oblicze jeszcze to zapotrzebowanie.Ale wydaje mi się że ta aktywność nie jest duża.Boo Trening nie jest męczący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
WItam.Ponownie. Chyba wkońcu udało mi się prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne.Wynosi ono 2600kcal..W związku z redukcją.Zależy mi na obniżeniu wartośći Bf:do 10%.Obciąłem kalorie do 2000kcal.
Trening siłowy 3x w tygodniu,4x w tygodniu aeroby.Intensywność średnia.
Moja waga aktualnie oscyluje w okolicy 80kg.Wzrost 182cm

Zwracam się z ponowną prośbą o ocene diety.
Białko 2,5g/kg
T:około 1,2g/kg
W:około 1g/kg

-Między 4 a 5 posiłkiem.Trening(siłownia bądź aeroby)
-w 4 posiłku bede jadł zamiennie Kure lub tuńczyka
-czy rozkład BTW jest prawidłowy?.
Oczywiście warzyw jest więcej.odpowiednio w każdym posiłku się znajdą.

Zastanawiam się nad przeniesieniem z pory obiadowej posiłek nr 3 ryżu do posiłku przedtreningowego.Jak myślicie

Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny !

Dzem