SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Lordknaga blogo-galeria

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15976 Napisanych postów 238486 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1194443
Miecha siedzi od groma
Kupa roboty widac wlozona
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 2826 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 224696
Będziesz startował w Polsce ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1165 Napisanych postów 10512 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 314676
juz sie nad tym zastanawialem i nie mam pojecia chcialbym ale na sianie tez nie spie, zreszta u mnie to takie startowanie samemu dla siebie... no i nie ma dla mnie normlanej klasy, na klasyka jestem za duzy a nie chce sie katowac i zbijac wszystkiego a na open jestem za maly(nie o wzrost chodzi - ale wzrost to jest wlasnie najwiekszy problem) a tez trzeba mi czasu i kasy zeby urosnac i byc duzym na scenie, a kasy tez chce cos przyoszczedzic, bo swoje lata juz mam hehe, fajnie by bylo jak by wprowadzili classic physique w PL, tam mam limit jakos 106-8kg, nie pamietam dokladnie, bo klasyk to z tego co pamietam wychodzilo mi 96-7.

wiem ze piekarz tez chcialby tam startowac, tylko nie wiem jak sie ma jego sprawa z ifbb.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2017-12-12 10:31:22
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 2826 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 224696
Fajnie byłoby zaliczyć Mistrzostwa Śląska i Polski, co do kategorii ze wzrostem trochę lipa, lecz gdybyś miał startować np 2019/2020r spokojnie myślę żebyś do tego czasu dopracował każdy detal i pozamiatał konkurencje.

Co do Piekarza, jego dziary wizualnie pogorszyły jego wygląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 1165 Napisanych postów 10512 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 314676
mi tam te jego dziary nie przeszkadzaja, jego cialo jego sprawa, jak polozysz dreamtam to mozna kompletnie dziary zakryc(tan chyba zabroniony jest w ifbb). nie mowie ze nie zmieni mi sie punkt widzenia, przed pierwszym startem i w trakcie pierwszego startu zarzekalem sie ze nigdy wiecej nie startuje i p******e nie chodze na silke, to samo bylo ze startem drugim i jak widac chce startowac 3ci raz cholera wie co mi strzeli do lba, bo napewno w pl jakbym jakos w miare wygladal, to fajnie bylo by wyjsc ale ja to jestem taki ze nie wazne jak wygladam to sam mowie zawsze ze jest ch**owo na maxa, nawet baba moja mnie gani za to ile wlezie, zawsze i wszedzie, wiadomo, kasa tez jakis tam problem, im wiekszy jestes, tym wiecej musisz jesc + wydawac na suple i suple powiem szczerze ze ta redu to najlepsza redu jaka narazie w zyciu mialem, czasem jest ciezko ale nie ma porownania z poprzednimi dwoma, tam czulem sie gorzej wyj**any na 7-8tyg przed niz teraz sie czuje jak niby zostaly 3-max4 tygodnie glodu az takiego nie ma, i zadnych delirek i wjazdu na bani ze jakis termin jest i musze cisnac, no i podejscie inne bo trener inny.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2017-12-12 12:04:18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacun za bycie w rygorze treningowym, ja 5 miesięcy odpuściłem i 2,5 roku treningów po kontuzji poszło się je*** na dodatek +18 kg fatu.

Od Lipca wróciłem i mam nadzieję, że w przyszłym roku w końcu będę miał plażową sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
dobra redu jak nie jestes jakos mega tlusty to 4 miesiace i tez imo nie trzeba sobie flakow tyrac 2.5 roku jak cos nabudowales to szybko powinno wrocic, diete dograsz, cardio i fat bedzie lecial az milo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Od lipca 14 kg mniej, jeszcze około 9-10 kg zostało, chciałbym na wakacje być dziadkiem do orzechów.
Zobaczmy co będzie po Świętach i sylwestrze, bo może być nieplanowane ładowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
jak nie startujesz i forme chcesz zrobic na wakacje to ja bym nawet sie nie przejmowal tymi 3 dniami swiat + 1-2 dniami sylwestra, kazdy jest tylko czlowiekiem, po co sie katowac jak to jest czas rodziny i imo nawet lepiej popuscic pasa, a fatu duzo nie nalapiesz przez kilka dni i tak.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Najgorzej będzie spalić precla, którego nabawiłem się w 2009r. Do teraz nie widziałem jeszcze swojego kaloryfera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Predyspozycje a pierwszy start

Następny temat

23kg w 5 miesiecy