SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lokalizacja bólu. Co to moze byc?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Witam, tak jak na zalaczonym obrazku... czuje dyskomfort w tym miejscu. Nie jest jakis tam mega dokuczliwy ale boje sie cwiczyc z takim czyms bo nie wiem czy nie pogorsze. Raz na jakis czas czuje to miejsce. Bardziej kluje niz boli. Co to moze byc? Co sie tam znajduje? Niby wyrostek ale w rodzinie nikt nigdy nie mial, mam 22 lata jestem facetem. Zero goraczki czy bolow nie do zniesienia... wiec wyrostek odpada hmmm? Pozdro ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
dyskomfort cały czas? czy po zjedzeniu czegoś? jeśli czujesz od dłuższego czasu lepiej z tym iść do lekarza :) wielu ludzi sobie takie rzeczy olewa a potem wychodzi coś poważnego. zauważ kiedy wystepuję.. czy po zjedzeniu czegoś. lyknieciu czy moze caly czas :) jesli caly czas radze udac sie do lekarza a jesli po zjedzeniu czegos to najlepiej odstawic to cos.. zmienic jadlospis i zobaczyc czy bol ustapi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Wlasnie zero wplywu innych czynnikow. Jem dobrze, nie ma to zwiazku z jedzeniem raczej. Choc ostatnio zadko oddaje stolec, zadko ale normalny. Myslalem o tym ze wlasnie z nadmiaru jedzenia jelito daje o sobie znac? Kluje raz na jakis czas, nie dlugo, to taki dyskomfort raczej. Macalem ale nic poza miesniami nie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
hmmm może wyrostek ? w sumie bez lekarza t można gdybac... a nie ma co takich objawów lekceważyc :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Dokładnie tak to wygląda: to może być "wszystko" i nic, bo może być wyrostek, a może być jakieś chwilowe zapalenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
CRP 0,03, wiec brak stanow zapalnych. i mam wykluczony wyrostek przez chirurga w szpitalu. hmm a wiec co innego to moze byc?:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pod żebrem z lewej strony przy bieganiu

Następny temat

Ginekomastia? Lipomastia?

WHEY premium