SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lockdown - co dalej z cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
Witam. Jestem w trakcie cyklu. Mieszkam w holandii i dzis został wprowadzony całkowity lockdown... wszystkie kluby sportowe zamkniete na 5 tygodni.

Jestem w 11 tyg cyklu.

1-9 susta e6d
9-13 prop e0d
13-25 enan e6d
4-13 tura

Zostało mi 2 tyg masy i chciałem przechodzić na wycinkę.
Teraz jak zamkneli silownie na 5 tyg jestem skazany na trening w domu z gumami i własnym ciałem. Nie chciałbym schodzić z cyklu. Wiec czy zmniejszyć dawki o połowę teraz tego propa i pociągnąć te 5 tyg co beda silki zamknięte a następnie wjechać w enana juz w prawidłowy trening z pełną mocą?

Druga sprawa co z dieta? Czy zejść na moje zapotrzebowanie i dodać tam z 200kcal więcej i robic trening własnym ciałem tak aby utrzymać to mieso i zeby nie zalało

No.i 3 sprawa czy kontynuować aeroby interwały tak jak do tej pory czy zmniejszyć częstotliwość?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93935 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
Pociagnij jeszcze z tydzien tej masy nastepnie zejdz lekko z srodkow i czekaj na otwarcie
Ew opcja nr 2 wycinka, jq kupilem sobie 2 hantle skrecane po 30 kg mam gumy i naprawde w domu mozna zrobic niezly trening

Bo z lockiem moze byc roznie, kij wie kiedy was otworza na dobre.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 196 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2457
Ja w podobnej sytuacji zszedłem na mostek, kupiłem hantelki i ładowałem w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak wyżej cykl w tym czasie bez sensu kardio warto cisnąć cały rok tak poza tym sam widzę po sobie dopiero wróciłem do tego przez lookdown i mega samopoczucie i te stawy jakoś lepiej działają xD miała odmiana jak ktoś ciągle ciężko dźwigał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
Ten lockdown został prowadzony tak nagle ze nikt nawet nie przypuszczał masakra jednym słowem.

Trenował bede oczywiście tylko ciekawe czy w sklepach beda hantle itd bo w czasie ostatniego lockdownu 3 tyg pułki puste.

A jak z dieta ? Zmienijszyc kcal i reszte ? Trening mimo wszystko nie bedzie taki sam i zapotrzebowanie wydaje mi się będzie mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93935 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
Dieta to juz w zaleznosci od zapotrzebowania jakie bedziesz mial
To juz ty wiesz jak bedziesz trenowal i spedzal dzien

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
5tyg to nie tak długo da rade przetrwac na cyklu nie panikuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaucha
5tyg to nie tak długo da rade przetrwac na cyklu nie panikuj


Oficjalnie 5 tygodni u nas z dupy w Czechach zamknęli znowu na 2 miesiące 2 tygodnie temu otwarli i znowu w piątek zamykają poj**ane czasy na planowanie czegokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93935 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666893
no własnie nikt nie wie kiedy się to szaleństwo skonczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Wejdź lepiej na mostek , na samych gumach można jedynie zapobiegać przed spadkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
Witam. Odświeżę trochę temat ale nie chce zakładać kolejnego. Przechodząc do tematu.
Tak zacząłem przed lockdownem:

1-8 susta 250mg e6d
8-13 prop 100mg EOD
4-13Turanabol 10mg

Od 13 tyg zaczął się mostek i trwa aż do teraz. Mostkuje na enanie.

Hcg 5000iu w 12 tyg/16tyg/20tyg/24tyg

Aktualnie jest 27 tydzień całego cyklu.
Przez cały czas gdy mostkowałem nie miałęm dostępu do siłowni więc katowałem gumy pompki itd
Mówiąc szczerze mięso tragicznie wcale nie zleciało i wymiary również się utrzymują ładnie.
Ostatnie 4 tygodnie jestem ne urlopie i tutaj mam mała siłownie więc jakiś trening oczywiście robię ale gorzej z dietą od początku urlopu wrzuciłem bardziej na luz i nie pilnowałem michy, troche brzucha przyszło ale wszystko do ogarnięcia. Dobra wiadomość jest taka, że już od następnego tygodnia wracam z urlopu i siłownia również będzie otwarta( Mam nadzieję, że już otwarta na zawsze). Nie zamierzam spocząć na laurach więc odrazu biorę się do roboty i tak samo nie zamierzam zejść z cyklu a chcę wskoczyć na obroty i pociągnać jeszcze tak z 3 miesiąće. Ogólnie czuję się dobrze i nie mam jakiś podejrzanych objawów. Zrobiłem dziś badania. Nie wiem czy dobrze ale badania były robione 6 dni po ostatnim strzale.
Jeśli możecie to rzuccie okiem czy wszystko ok.

























































Zmieniony przez - DZQSON w dniu 2021-04-28 20:56:57

Zmieniony przez - DZQSON w dniu 2021-04-28 20:57:33

Zmieniony przez - DZQSON w dniu 2021-04-28 20:58:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w odbloku

Następny temat

Sibutramina

WHEY premium