SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lilka - dziennik treningowy, start str.3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam, ciekawa koncepcja. Donoś, czy egzamin zdaje. Będziemy mądrzejsze w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
Ech, przez ostatnie pare dni znowu bylam rozdarta.. temperatura wcale nie wzrosla, tamten podryg byl pewnie zwiazany z rosnacym zebem madrosci takze mamy 33 dzien cyklu i dalej czekam.

Wiem ze to forum sportowe i moje wywody nijak maja sie do tego, co powinnam tu prezentowac. Na chwile obecna postanowilam nie kontynuowac treningow, sama tez nie wiem czy trzymac zalozona diete, czy jesc na wyczucie Przepraszam, ze jestem kolejna, 421?, ktora rezygnuje, ale ja tu jeszcze wroce

Bardzo bym chciala moc trenowac pelna para i nie wichrowac sobie cyklu, moze kiedys dojde do tego jak to zrobic, ale teraz liczy sie czas... mam trzy tygodnie do wyjazdu do Polski, a tam najprawdopodoniej jedna wizyte u ginekologa, takze musze sie sama zdiagnozowac, zrobic badania i z nimi pojsc do niego. Dlatego tez im mniej skopany cykl, tym wieksze prawdopodobienstwo ze dobierze odpowiedni lek. Liczylam na to ze Bromergon wystarczy, a teraz to juz nie wiem.

Tak czy inaczej, Martucca bardzo Ci dziekuje za pomoc, przepraszam ze tak wyszlo. Licze na to ze wroce z nowym dziennikiem treningowym wczesniej, niz pozniej.
Mam jeszcze takie pytanie, czy masz moze przepis na jakas miksture do picia przy zaburzeniach cyklu? Wiem ze wiesiolek pomaga, ale moze jeszcze cos? Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda
No ale siła wyższa, więc numeru 421 nie dostaniesz
Dużo zdrówka życzę, trzymaj się i niech MOC będzie z Tobą

Do oleju z wiesiołka możesz dorzucić sobie jako suplementację łyżkę oleju kokosowego i wyciąg z niepokalanka pospolitego (tabletki lub syrop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
szkoda

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
Dzieki dziewczyny ciesze sie ze mnie nie skreslacie jeszcze

Mocy i pyerdolniecia na ten nowy 2012 rok dla Was

Do szybkiego zobaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
lilka powodzenia i obys szybko do nas wrocila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
dzieki Malgo mam nadzieje ze za jakis czas bede mogla podazac Twoim sladem treningowym
Powodzenia w powrocie do formy, juz jest super
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki orbitrek?

Następny temat

Chcę w końcu przytyć!

WHEY premium