SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lightowy spalacz ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
Mam pytanko moglibyscie polecic jakis lightowy spalacz tluczyku ;)
Zadne ECA itd itp ;)

Glownie chodzi mi o to, ze "nie mam czasu" jesc dobrze ostatnio i coraz czesciej trafiaja sie zarcie z kantyny w robocie + pizze + gyrosy itd itp, nie tyle, ze utylem ale musze sie niezle sprezac na treningach zeby sie w formie utrzymac i potrzebuje jakies cudo coby mi leciutko pomoglo ;)

w l-karnityne nie wierze -> testowalem ;)

standardowy zestaw jaki jem to -> BCAA/ZMA + tran

jakies propozycje co do fatburnerka ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
mm90: "nie ma tam efedryny zastapiono ją Synefryną"
a to ciekawe co ma piernik do wiatraka

Co do lightowego spalacza to TSE bedzie dobre na początek.. zwiekszaj stopniowo dawki obserwując organizm.. Jak dawki zrobia sie juz duże.. ew. możesz pomyślec o jakims mocniejszym spalaczu.. powinno wyjś ekonomiczniej
Co do diety- to nie problem, ze czasem zjesz sobie frytki z udkiem kurczaka.. Jeśli bedziesz trzymał dzienny bilans oraz poziom kalorii pamietajac w wiekszosci posiłków o zasadach żywienia nie powinno by żadnych kłopotow..
Inna rada: zwiększy aktywnośc, dodac jakieś aeroby..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
zadbaj dobrze o diete
bo niepomogą ci suple jesli bedziesz jadł pizze codziennie w pracy
apropo spalacza to polecam thermo speed extreme

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
jakbym mial czas zadbac dobrze o diete to bym tutaj nie prosil o porode, a to ze w kantynie daja czasami frytki z pieczonym udem kurczaka a nie brazowy ryz + gotowana piers to nie moja wina ;)

o diete dbam w zakresie na jaki mam czas i mozliwosc ... a swego czasu widzialem tutaj podobne posty ludzi z podobnymi problemami (choc za cholere nie moge ich znalezc teraz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie jesli jest tak jak piszesz to spalacz tu nic nie pomoze on jedynie moze ulatwic redukcje w ktorej podstawa jest dieta i trening a nie odwrotnie zeby splacz traktowac jako podstawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
hehe boze moze napisze to jeszcze prosciej w 4 zdaniach:

--> Jem jak jem i tego nie zmienie
--> to co zjem staram sie spalic na TRENINGU i mi to wychodzi
--> chociaz wydaje mi sie, ze potrzebuje SPALACZA, zeby jednak nie musiec sukcesywnie zwiekszac obciazenia TRENINGU
--> nie chce nic redukowac ;)

PYTANIE: czy green tea lub inne bajery (ktore polecicie) pomoga mi troszeczke "zelzyc" treningi czy dzialaja lub nie i tym podobne pytania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
BULMASTIF kiedyś pisał że na dwóch Thermo Speedach bez aerobów i diety w miesiąć 7 kg zjechał podobno każdy jest zadowolony. A w mocniejszych dawkach (wg. mnie odrazu lepiej mocniejszy kupić) jest TSE Thermo Speed Extreme, nie ma tam efedryny zastapiono ją Synefryną, są też duże dawki kofeiny, oraz guarany z tego co pamiętam, sam się wybieram na dniach do sklepu po ten produkt firmy Olimp. Cena to ok. ~50 zł za (90 kaps.) bierze się 2*2 wiec ok. ~ 4 kaps. dziennie. zobacz w sklepie SFD, teraz tanio sprzedają .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6077
bieze sie roznie.
dawka zalecana to 2* 1 kaps ;) ;)
chyba niewiele jednak osob sie do tego stosuje, ale czytalem tu na forum ze i po 10 chyba ludzie dziennie zarli
ja jade na 6 i daje rade, waga leci...
niech mi tylko ktos wyjasni, czemu jak sie pzytyje kilogram czy dwa to ludzie zaraz zauwaza a jak sie schudnie 3 to ni*****a nie widac
do autora postu:
a moze pomysl nad dorzuceniem interwalow miedzy treningami?
podobniez dobrze dzialaja, mi ciezko ocenic bo stosuje razem z dieta, treningiem silowym i areobami.

Nic nam nie zrobisz! Masz prawo wybierać,
Możesz nam pomóc, możesz nas wybawić
Lub czekać dalej i śmierci zostawić...
Śmierć nie jest straszna - umiemy umierać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
oki o to mi chodzili, wielkie thx =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1641
Według teorii (a raczej reklam) to idealnym środkiem dla ciebie byłby Chitosan, który podobno "[...] wiąże tłuszcz z pożywienia blokując w ten sposób przedostawanie się go do tkanek organizmu [...]". Niestety słyszałem, że w praktyce nie jest tak pięknie. Osobiście jeszcze tego nie testowałem także nie wiem jak to jest. Być może niedługo spróbuje bo też mam problem ze stosowaniem porządnej diety.
A jeśli chodzi o spalacz tłuszczu to polecam Dyma Burn Extreme. Mi, bez specjalnej diety, ubyło 5cm w pasie w ciągu półtora miesiąca. Przy Thermo Speed ubyło mi 0cm w ciągu dwóch miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
weź spalacz i dodatkowo podbij troszkę biąłeczka w diecie/jak nie możesz z jedzonka to z odżywki/dobra by była o dłuższej wchłanialności/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112
zgadzam się z jackiem. Dyma Burn Extreme jest świetny stosuje od 1.5 tygodnia i są rezultaty...

:)żeby nam się chciało tak jak nam się nie chce :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy dla dziewczyny.?

Następny temat

Jakie brać odżywki, suplementy??

WHEY premium