SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2013/14

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
30 kolejka

Carandiru - GibGibonSkład 1:2 (1k. J.Martinez - Aboubakar 2)
Blaugrana - FC Inter 0:1 (Baines 1k.)
FC BlackHorse - FC Explosion Poznań 0:0
MOCARNE KNURY - WSRH 0:1 ( Suarez 1)
Team 26 - Bezimienni 2:1 (1 Messi, 1k. Reus - Balotelli 1)
TedTeam - Miwo FC 0:0
Obi-TakToRobi - Electro Team 0:0
Lift de Cracow - KS Krzok 2:0 (2 Bony)

Liczba bramek: 10 (na mecz: 1,25 )

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Zwycięzcą ligi SFD 2013/14 została drużyna WSRH prowadzona przez Susika,natomiast puchar ligi powędrował do ekipy Mocarne Knury prowadzonej przez Pjecupova,gratulacje dla Was Panowie.

Dzięki wszystkim za wspólna zabawę i zapraszam w następnym sezonie.W którym tak jak pisałem chciał bym wprowadzić trochę zmian,ale to juz zobaczymy jak wszystko wyjdzie.Gdyby ktos miał jakies pomysły/sugestie,to niech pisze

Acha ,tak w ramach jasności,choc wszyscy to pewnie wiedza przy jednakowej ilości pkt. był brany bilans bramkowy...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-04-21 23:17:25

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Wielkie dzięki za ten sezon! 5 miejsce, jestem usatysfakcjonowany

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dzięki wszystkim za zabawę i podziękowania dla prowadzącego ;)

to co napisałem 19 maja 2013 roku się sprawdziło

"gratki dla wszystkich, w debiucie (sezon temu) 3 miejsce, w tym roku 2 miejsce, więc wiadomo gdzie wyląduję w przyszłym sezonie"

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2014-04-22 21:42:37

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Graty susik, ale słyszałem już podejrzenia o korupstwo. Twoja drużyna ustawiała mecze za Twoimi plecami oj nie wiem jak to się skończy ale jestem bardzo ciekaw

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
graty
Nie dość, że skład mocny susik miał to jeszcze szczęście- 20 bramek straconych WTF!!??

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Dzięki za dobrą zabawę (choć w połowie się lekko wyłączyłem ) i gratulacje dla zwycięzcy

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
gratulacje dla zwycięzców, dla przegranych również graty, a dla siebie życzę lepszej pozycji w przyszłym roku

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Graty susik, ale słyszałem już podejrzenia o korupstwo. Twoja drużyna ustawiała mecze za Twoimi plecami oj nie wiem jak to się skończy ale jestem bardzo ciekaw

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ooo hehe i się zacznie. Susik będzie zawieszony w przyszłym sezonie

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres przygotowawczy

Następny temat

Ekstraklasa SFD 2013/2014

Wiecej