SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów Siatkarzy 2010/11

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
To samo bylo we Włoszech ze tez chory system. TRZEBA GRAC, a nie składać na nasza lige, system etc. SKRA miala wszystkich zawodnikow do dyspozycji i przegrala trzeba sie z tym pogodzic.

Warto tez zauwazyc ze Skra chciala wygrac wszystko jak sezon temu a w tym sezonie narazie maja 1 trofeum i wcale nie musza wygrac kolejnego <O mistrzostwo Polski polfinal z ZAKSA, final z Resovia> ;]

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
BC_, Ty tez?

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Ja też Nie lubię Skry i nie mam zamiaru cieszyć się z ich awansu w jakiś rozgrywkach czy też żałować odpadnięcia.Tak,jak georgu napisał,to jest siatkówka klubowa i argumenty typu "to jest polska drużyna i trzeba im kibicować" do mnie nie trafiają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
FINAL FOUR:

Jastrzębski Węgiel - Trentino Betclic
Zenit Kazań - Dynamo Moskwa

W finale na pewno zobaczymy 1 rosyjski zespol.
Mysle ze jest cien nadziei na polska niespodzianke ze wzgledu na to ze mamy trenera z Włoch i JW w LM gra zdecydowanie lepiej niz w lidze.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
O cholera Mario Przesadziles troche z ta niespodzianka Jaka niespodzianka To poprostu bylby cud

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Mocne słowa Mario Ja aż takim optymistą nie jestem, chociaż serce każe mowić co innego będe im z całych sił kibicował, ale jak będzie to zobaczymy. Mysle, że o postawie JW zdecyduje głównie ich przyjęcie zagrywki

pzodr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Nigdy nie widzialem polskiego zespolu przeciwko ruskiemu. 3 lata temu f4 w Polsce Skra przegrywa z Dynamo Kazań. 2 lata temu wygrala po ciezkim meczu z dynamo to przegrala z Iskra. Rok temu w F4 po slabej grze wtopa z dynamem. W tym sezonie przegrana z Zenitem.
Jastrzebski mial latwa droge do F4 wykorzystal ja i teraz na takiej radosci siatkarskiej moga pocisnac jeszcze dalej :D Przeciwko dynamie czy Zenitowi nie maja szans, ale z Trento moga powalczyc.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Największa szkoda, że gdyby Skra awansowała to ona grałaby w półfinale z Jastrzębiem, czyli mielibyśmy na pewno polski zespół w ścisłym finale.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
black pete o czym ty rozmawiasz ? o_O

patrzac na zestawienie JW gra z gospodarzem czyli tak jakby Host-pool 1 z pool 4 i pool 2 z pool 3

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jest specjalny przepis że nie mogą grać w meczu finałowym dwa zespoły z tego samego kraju. Dlatego już w półfinale Zenit gra z Dinamem.

Gdyby awansowało Cuneo to grałoby półfinał z Trentino a Jatrzębie z Zenitem, a gdyby awansowała Skra to grałaby właśnie z Jastrzebiem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Kubica robi poza sezonem?

Następny temat

Siłownia+Trening akrobatyczny=masa?

WHEY premium