SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liczycie co do grama?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Jak trzymacie swoje diety? Co do grama wszystko wyliczone, na kartce i trzymacie się tych ustaleń czy raczej trzymacie się pewnych schematów/zasad odżywiania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
To 2. Na początku może się wydawać że gdy niedopatrze grama czy dwóch to będą wielkie uchybienia. Tymczasem opanowując psychike i przystosowawczy się do jak w tym przypadku ilości jedzenia nakładam na oko i waga zostaje co najwyżej na jakieś shejki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15316
Intuicja i obserwacja. Z czasem nie trzeba już liczyć, bo wszystko się pamięta, człowiek się przyzwyczaja i kombinuje sam gdzie odjąć, a gdzie dorzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
W sumie też już nie liczę i nie zapisuję bo mam wszystko w głowie, jednak zawsze pozostaje jakieś takie małe "ale" że zapisując mogło by być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wez przestan raz na jakis czas sprawdze w Vitalmaxie ile jem i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ilość rodzynek, płatków owsianych, czyli główne źródło węgli na mojej diecie - low carb, waże co do grama, dlatego że co tydzien odejmuje po 10 i ich ilość na wszelki wypadek - zatrzymanie wagi (nie zdzirżyłbym;)) wole mieć dokładnie wyliczoą. Jajka i piers też raczej waże, bo różnej wielkośc przecież są te produkty;) Jogurt i twaróg też, oliwe odmierzam w pojemniczku od leku, jakiegoś syropu.To w sumie wszystko waże oprócz ryb i czasem warzywa odpuszczam, jak jest sałatka akura, ale ogórki i pomidory wędrują już na wage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
ja tam nigdy nie mierzylem dokladnie co i jak , teraz jestem na redukcji i dopiero na sam koniec wycinki moze zaczne


pzdr

Zmieniony przez - ero24 w dniu 2011-11-02 09:38:03

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 698
Na początku miałem pyerdolca z ważeniem wszystkiego i sprawdzaniem w tabelach wartości odżywczych-na szczęście mi przeszło. Teraz już pamiętam ile co ma mniej więcej, ile mam zjeść b/t/w w ciągu dnia. Po południu szybki bilans w pamięci i juz wiem ile jeszcze mam posiłków zjeść.


Zmieniony przez - Parmenas w dniu 2011-11-02 10:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Zawsze wszytko na oko z pomocą prowizorycznych miarek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowa dietka do oceny + pytania godziny i ogolne

Następny temat

Dieta-pomoc

WHEY premium