SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liczne problemy.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Mianowicie mam 17 lat 73kg (184cm) ćwicze od ok. roku ostatnie 4 miechy ostro z pogresją 12.10.8.8. ale ostatni miesiąc zrobiłem sobie luzu koniec roku szkolnego wakacje itp. Chce wznowic trening jaki teraz rozkład powtórzeń polecacie? Moze macie jakiś dobry plan na 3 dni w tyg.
Drugi problem to to że skręciłęm kostke tak ze woreczek stawowy prawdopodobnie pękł (opuchlizna na nodze)mineły 4 dni co radzicie jakieś okłady moze macie jakąś szybką metodę. Ale główny problem to że gram w siatkie i przez wakacje chciałem sobie zrobić jakiś trening typowy na skoczność i nie wiem czy powinienem zacząć i ile musze odczekać...

Licze na konkretne odpowiedzi.
POZDRO!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Odśwerzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam jedyne rozsądne rozwiązanie - wizytę u lekarza

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12758
sam ze skrecona kostka przechodzielm 3 dni zanim poszedlem do lekarza i niczym dobrym to sie nie skonczylo, a plan na skocznosc prawdopodobnie pojdzie sie j***c, bo bol w okolicach stawu skokowego jest dlugo dlugo odczuwalny po skreceniu :-/

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
aż znajduje się taki jeden który nie wie że się nie da -
i on to robi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
NIe no z kostką nie jest tak źle. Nie pierwsz raz skręciłem kostke tak zapytałem czy znacie jakieś okłady... Przejdzmy może do treningu. Czekam na wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Skoczność i pęknięta torebka stawowa....

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12758
z tego co pamietam to z zalecen lekarza smarowalem sie zelem "Fastum", a z domowych sposobów to nurkowanie nogą w wodzie z solą.. - opuchlizna dosc szybko zeszła, ale siny obrzęk zostaje na dluzej. Ale skoro piszesz ze nie pierwszy raz masz skrecona kostke to jakies pojęcie o tym powinienes miec i te metody pewnie nie są Ci obce, powinienes rowniez wiedziec ze plan na skocznosc jest wykluczony (na chłopski rozum: boli - nie rób)

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
aż znajduje się taki jeden który nie wie że się nie da -
i on to robi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
a nawet jak już wyzdrowiejesz to dunksa i tym podobne sobie odpuść

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1377
Fastum to podstawa A sól wypróbuje... A co do treniongu... chodziło mi o trening ogólnorozwojowy (narazie bez nóg)Jumpa sobie odpuszczam to jasne(moze pod koniec wakacji...)To jak z tymi powtórzeniami co dobre po progresji... rzuccie jakis planik gotowy.
P.S Dzieki za zainteresowanie tematem !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12758
w podwieszonych postach działu trening mysle ze wszystko znajdziesz, chociaz pewnie Michail ma tu tradycyjnie pole do popisu

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
aż znajduje się taki jeden który nie wie że się nie da -
i on to robi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
Nikt ci gotowego treningu nie da... jak chcesz zrobić sobie ogulnorozwojówke to poczytaj o ACT

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki plan??

Następny temat

Ćwiczenia na atlasie

WHEY premium