SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liczba podciagniec w obwodach - Street workout

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 28924 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 258186
trochę za bardzo.

skoro już jakieś wyzwanie z tymi pompkami podjąłeś,to dokończ je. Aczkolwiek po jego ukończeniu pilnuj regeneracji.

Ile Ty masz wzrostu że musisz stosowac niepełny ruch w tej futrynie? ja przy swoich 184cm nie miałem z tym nigdy problemu. Oczywiscie głowy całej nad drążek nie dało rady przenieść ale z przeniesieniem brody(wzrok skierowany ku górze) nie było problemu)

Wracają do planu. Plan który ostatnio podałem, możesz de facto stosowac i w domu i na placyku. Zatem nawet wtedy gdy nie będziesz mógł pójść na placyk to problemu być nie powinno
Ćwiczenia na brzuch w domu możesz tylko zmienić,na takie któe nie będą wymagaly angażu drążka-jednak te futrynowe to nie jest największa gwarancja przyczepności,wiec ma co ryzykowac i dodatkowo go obciążać.Możesz zamień np na planki i russian twisty

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2019-04-13 12:14:48
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 908 Napisanych postów 8371 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291326
Na drazku w futrynie broda jest wyżej niż drążek, ale jest przesunięta, bo nie jest bezpośrednio ponad drazkiem (czego czasem na zawodach wymagają i kamerka jest na drazku).
Chyba wszystko jasne. Zamelduję się za jakiś czas.
Dzięki!

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan fbw w domu do oceny :)