SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licytacja kto da więcej - suwnica HM2

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
TYlko łowca tobie sie chyba nie podobało. A pomysł z protestem wySlij PKP, to zobaczymy co się tym razem stanie na kolei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ktoś chyba w nowym roku nie poczuł smaku pięści na twarzy, chyba trzeba sie wybrać do kogoś jak ten nie zapłaci za to co zapewne już kupił

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
pilli
i przebił hehe



I to bardzo wiarygodny forumowicz, który zarejestrował się wczoraj i nie podał żadnych swoich danych ). Chyba ta zasada z ostatnich licytacji z 2000 przeczytanymi postami była słuszna ja bym ją jeszcze rozszerzył o roczny staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
3 miesięczny staż byłby wystarczajacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
Hm, bardzo możliwe, że dostanę za to bana, ale LOWCANAGROD, jesteś kompletnym d****em. Osłem i jeszcze... kretynem. Zastanawiam się, co Ci się nie podobało w poprzednim konkursie i już wiem, jesteś jednym z pokrzywdzonych ludzi, którzy nie umieją rozróżnić godziny. I to na pewno, gratuluje braku inteligencji. Pies ogrodnika. Życzę Ci tylko, żeby Kelton wziął się za Ciebie, ładnie Cię poszukał i sądownie kazał kupić ten sprzęt za taką cenę. Tak się jednak nie stanie, a pewnie dostaniesz bana szybciej, ode mnie. Pozdrawiam, kretynie LOWCANAGROD. Reszta normalnych chłopaków dziękuję za popsutą zabawę, pomodlimy się za Ciebie. Chłopaki, zobaczcie, jakim można być d****em, żałujmy za jego los...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 803 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13270
I nie wiem, dlaczego gwiazdkuje mi tu chorobę, jaką jest d****izm, na którą prawdopobnie cierpi ten użytkowsnik forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1367
Witaj lowcanagrod:)
Bardzo Cię proszę o kontakt do mnie w celu uzgodnienia ewentualnego zakupu licytowanego produktu. Rozumie że dając taką cenę jesteś nim zainteresowany?:) W razie braku kontaktu będziemy zmuszeni usunąć Cie z licytacji.

Magda Mądra - Specjalista ds. sprzedaży
Tel: 695 162 424
GG: 23875003
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
501
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
502;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Licytacja kto da więcej - ławka HEAVY Tryton + stojaki HS1

Następny temat

Licytacja kto da więcej - suwnica Smitha HM3

WHEY premium