SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licencja na siłownie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 475
Siemka bo widzę relacje jakiś szczurów na siłce którzy sa tam pewnie 1 raz i się zastanawiam jak zdobyć licencje na siłownie, wie ktoś może bo dzwoniłem do związku kulturystyki i nie wydadzą mi jej legalnie sporo nie należę do żadnego klubu:p

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 15841 Napisanych postów 126618 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1431440
Znam znam, czytałem.

Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł i powie że przeprowadzana jest rehabilitacja na siłowni.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34 Napisanych postów 115 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7091
Ostatnio widziałem ze takie licencje wydaja tez federacje zawodowe więc sprawdz sobie na fb:

XPC Poland
WRPF
GPC Zalesie

Widzielem ze XPC/WPF wydaje licencje jesli sie kiedys u nich startowało ale mysle ze warto zagadac do prezesa bo to spoko gość i pewnie da sie z nim dogadać :)

Co do pozostalych widzialem ze wystawiaja licencje ale nie wiem na jakich zasadach. Warto napisac zadzwonić, może się z kims dogadasz.

Girevoy sport & deadlift

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 15841 Napisanych postów 126618 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1431440
raczej nie chodzi Ci o licencje na siłwonie tylko o licencje zawodniką którą to mzoe wydać każdy klub, bo rozumiem że chodzi o chęć uczęszczania na siłownie. Raczej wystarczy być zapisanym do klubu i wypełnić wniosek https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwju482AnofuAhXos4sKHUFgCJsQFjAAegQIAhAC&url=http://pzkfits.pl/wp-content/uploads/2015/05/licencja-zawodnicza-druk.doc&usg=AOvVaw0d8Zp0e07rFgwrQnlUtIMO 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2660 Napisanych postów 18132 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314872
Myślę że o wiele łatwiej będzie gdzie indziej , niż w PZKFiTS .
Wysłałem info na priv....

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-01-06 17:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1166
@WZOREK prośba o podesłanie i mi info :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2660 Napisanych postów 18132 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314872
cleverfoxy
@WZOREK prośba o podesłanie i mi info :)

Poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40147
Proszę też o info na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Beeranus
Proszę też o info na priv

Poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 475
A powiedzcie mi bo wszędzie gdzie mozna kupić licencje trzeba podać nazwę klubu z którego się startuje i co tam wpisać jak nie należę do żadnego klubu

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Czarosss
A powiedzcie mi bo wszędzie gdzie mozna kupić licencje trzeba podać nazwę klubu z którego się startuje i co tam wpisać jak nie należę do żadnego klubu

Nie wiem gdzie pytałeś , ale ja całe lata startowałem jako niezrzeszony albo podawałem nazwę od mojego nicka WZOREK TEAM .
Tak że zawsze możesz podać CZAROSSS TEAM albo nazwę swojej siłowni .
Jedynie przy wyrabianiu licencji w PZKFiTS są wymagania klubowe i potwierdzenie przez klub .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5896
@Wzorek, też ogromną prośba o info na priv. Po dzisiejszym ogłoszeniu przedłużenia obostrzeń do końca stycznia to ja to pier...zostaje zawodowcem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty IPF

Salsa