SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licencja na siłownie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2659 Napisanych postów 18132 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314872
anubis84
Ja już jestem w przeciąganiu liny Ale to na hale sportową było potrzebne, u mnie na siłowni niczego nie wymagali, a widze że nadal jest otwarta.

A byłeś tam dzisiaj , bo w zasadzie właśnie dzisiaj jest pierwszy dzień odkąd weszły nowe zakazy....bo zazwyczaj w okresie świątecznym nikt nie trenuje a takie miejsca są zamknięte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 15841 Napisanych postów 126618 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1431440
a to jakieś nowe są, bo tamte obowiązywały od 27 marca do 9 kwietnia.

Przed świętami z tego co wiem otwarta była. Ale czy ktoś był to tego nie wiem, bo tam to kilka usług mają w tym rehabilitacje i masaże itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 2659 Napisanych postów 18132 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314872
anubis84
a to jakieś nowe są, bo tamte obowiązywały od 27 marca do 9 kwietnia.

Przed świętami z tego co wiem otwarta była. Ale czy ktoś był to tego nie wiem, bo tam to kilka usług mają w tym rehabilitacje i masaże itp.

Poczytaj sobie...

https://www.gov.pl/web/kulturaisport/baseny-silownie-kluby-i-centra-fitness-tylko-dla-czlonkow-kadr-narodowych-w-sportach-olimpijskich 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 15841 Napisanych postów 126618 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1431440
Znam znam, czytałem.

Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł i powie że przeprowadzana jest rehabilitacja na siłowni.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty IPF

Salsa