SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Licencja Amatorska PZB (POLSKI ZWIĄZEK BOKSERSKI)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Witam serdecznie.
Mam 15 lat trenuję boks,kickboxing oraz na siłowni.
Przeczytałem regulaminy dot. otrzymania (ubiegania się ) o licencję amatorską PolskiegoZwiązkuBokserskiego (www.pzb.com.pl)
Mam do was pytanko bo w regulaminie tego nie znalazłem.

Aby mieć taką licencje ile trzeba trenować czy są wymagania co do umiejętności itp ? Czy idzie kto chce ważne ze zdrowy i trenuje ? i może trenoować teoretycznie nawet 1 dzień ?

Czekam na pomoc/.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
No i po co odkopujesz temat sprzed 4 lat?


Zmieniony przez - wirda w dniu 2016-02-05 15:30:18

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Chodzi mi o to czy oni sprawdzają jakoś doświadczenie zawodnika itp ? Że np żeby dostać licencje musze trenować 2 lata albo pół roku czy coś ? Czy nie jest to ważne i nie ma żadnych paragrafów na to :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
trenera zapytaj.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Czekam na odpowiedzi NA pytanie :) Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Na prawdę nie ma tu na forum nikogo kto ma taką licencje i potrafi odpowiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 720
Mi licencję załatwiał klub jak miałam wziąć udział w zawodach (trenuje kickboxing),ale nie wiem na jakich zasadach to działa. Pewnie trzeba mieć odpowiedni stopień i uiścić opłatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
.... hasło w google : licencja bokserska amatorska . poza tym licencje załatwia klub. nie wiem... jak trenowałeś 3 miesiace w piwnicy to sobie daruj załatwianie czegokolwiek

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja miałem licencję ale obecnie nie jestem w temacie, więc najlepiej jak zadzwonisz do okręgowego związku to udzielą Ci wszystkich informacji. Nie trzeba być członkiem klubu żeby mieć licencję i nie ma żadnych egzaminów z umiejętności czy czegoś w tym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Co do kickboxingu na niektórych zawodach wymagane są zrobienie pasów. Musiałbyś jechać do pzkb i zdać takie tam proste teściki. Chodzi o kase bo jeden pas kosztuje chyba coś około 30zł. Jeśli chodzi o boks to sprawa jest podobna. Oczywiście tu i tu potrzebne są badanie za które się płaci. EEG, morfologia, EKG itd. do tego wizyta u lekarza sportowego. W dodatku będziesz musiał chyba zapłacić za tę licencję w pzb, ale tego nie jestem pewien. Musiałbyś się dopytać

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Czyli kasa kasa i tracenie czasu ;) ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
No kasa to na pewno. Za EEG płaciłem coś w granicach 100-150 zł tylko, że robiłem prywatnie bo tak trzeba było za długo czekać + lekarz sportowy 50zł + licencja myślę, że wyjdzie około 300zł, ale nie wiem. Ja robiłem już dawno więc może ktoś ci odpowie kto ma aktualne informacje

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boks - pomoc w ułożeniu planu

Następny temat

JUNIOR JAKI TO WIEK.

WHEY premium