SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido - czas regeneracji między stosunkami , a jądra.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4012
Ostatnimi czasy zastanawiam się nad następujacą kwestią - czy obkurczenie jąder , spowodowane stosowaniem SAA może wpływać na częstość stosunków , a konkretnie czas regeneracji między wytryskiem a kolejna erekcją ? Przeczesując internet natrafiłem na zdania że wspomniany przezemnie czas regeneracji jest zależny od produkcji spermy w jądrach - do uzyskania zdolności do kolejnego stosunku potrzeba jest odpowiednia jej ilość , zmagazynowana w jadrach .. Czy , wobec tego dodanie HCG w chwili w której pojawia się takie obkurczenie , w jakiś sposób skróci czas regeneracji po wytrysku ? Jakie badania wykonać pod kątem takiej problematyki ? W moim przypadku zbadałem poziom wolnego test, prolaktynę, estro. Prolaktyna mocno zawyżona - zastosowałem więc dostinex - po 3 tygodniach mieściła się w normie - poprawiło się samopoczucie , libido znacząco na + - jednak tylko na jeden sstosunek , później muszę czekać wiele godzin ...Mówi się że to jest kwestia osobnicza , jednak pamietam czasy , jeszcze dwa lata temu , gdzie na zregenerowanie się po stosunku potrzebowałem max 5 min ..

Poniżej ankieta


1. WIEK: 24
2. WAGA: 98
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko:250
-węglowodany:400
-tłuszcz:120
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 6 , obecnie enan 750mg/tyg prop 50mg/e2d , bold 600mg/tyg
8. TRENING: 4 dni: 1) klatka biceps,2) nogi ,3) barki triceps, 4)plecy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: między obecnym a ostatnim 4 miesiące przerwy
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo/mezo
13. STAN ZDROWIA: dobry, jedynie ból nadgarstka przy wyciskaniu sztangi na ławce prostej.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: trochę rośnie mi na karku
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: sztangielki 68kg każda ( nie robię sztangi na ławie prostej)
-martwy ciąg:210 kg
-przysiad:145 kg ze sztangą z przodu

Pzdr. Marek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
I myslisz przyjacielu że przez te 5 minut Twój organizm naprodukował spermy na nastepny wytrysk ? Mylisz zdolnośc do odbycia stosunku czyli erekcje z ejakulacja czyli wytryskiem ktory jest jednym z czynników orgazmu. To sa dwie odrebne sprawy . Jesli chodzi o Twoje pytanie , to owszem skurczone jądra wpływaja ujemnie ale mylisz sie twierdzac że sperma jest magazynowana w jadrach, ale to nas nie dotyczy więc nie bede tego wyjasniał. Doprowadż wyniki hormonów do odpowiednich norm pamietając ze wazny jest tez ich wzajemny stosunek.Przykładowo : jesli E2 i testosteron sa w normie to nie znaczy że bedziesz ogierem.Pozim estradiolu w dolnej granicy normy a testosteronu w górnej granicy jest korzystniejszy niz odwrotnie tzn estradiol górna granica a testosteron dolna granica.Mam nadzieje że w miare jasno sie wyrazam i kapujesz. Nie tylko poziomy lecz stosunek.I nie myśl o tym za duzo bo takie myslenie jest niezdrowe dla kondycji seksualnej.Psycza siada na zasadzie negatywnej autosugestii.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58960
bijesz w czasie cyklu HCG ? U mnie po dodaniu HCG znacząco sie poprawiło w tej kwestii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
E tam wątpie.Jak by bił HCG to by nie miał skurczonych jajek, no chyba że bije bez pojęcia.Ponadto ten cykl cytuje : obecnie enan 750mg/tyg prop 50mg/e2d , bold 600mg/tyg .Dla mnie troche dziwne ale juz wiele dziwnych rzeczy tu widziałem to i sie juz nie dziwie

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-11-21 18:50:21

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4012
HCG niestety nie biorę,jest to pierwszy cykl gdzie nie stosuje w trakcie.Zazwyczaj stosuje 500 UI co 4 dni.Teza odnośnie magazynowania spermy ,nie jest moja ,jedynie zasłyszana gdzieś w necie.Herman,serdeczne dzięki za klarowne przedstawienie sprawy.Odnośnie cyklu ,z jakich powodów uważasz że jest dziwny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58960
cos mi się wydaje że w tym twoim boldzie jest nadro skoro prolaktyne wywaliło i stąd słabsze libido
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58960
dziwne a raczej mało uzasadnione wydaje sie bicie propa do enana

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2012-11-21 19:05:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4012
Też podchodziłem do tego sceptycznie ,jest to pomysł gościa który mnie obecnie prowadzi.Nie będę z wiadomych powodów wymieniał tu nazwiska,aczkolwiek zrewiduje jeszcze ten jego pomysł.HCG ma do mnie na dniach w końcu dotrzeć,póki co przejdę się na badania.Dzięki serdeczne !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
No własnie i mnie to zdziwiło.Jeśli te badania robiłes na cyklu to i tak ok ze estradiol nie wywalony.Napisz to dokładnie , w którym jestes tygodniu i kiedy te badania robione oraz podaj wyniki i normy laboratoryjne.Wtedy bedziemy radzic co poprawic.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Ostatnio widze bardzo popularne jest podkladanie propa pod dlugi estr, moze kiedys Sam sprobuje bo widze, ze wielu wbitych w temat tak robi

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4012
W poniedziałek będę w kraju ,odrazu lecę na badania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sex na cyklu

Następny temat

enanthate czy sustanon

WHEY premium