SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libido, blok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 396

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
1. 28
2. 88
3. 181
4.41
8. 6lat


Witam od 2 maja lecę propka e2d w drugim szocie doszlo npp i polecialem już 7 ampulek propa 1ml e2d i 6 npp e2d jestem w okresie redukcji, wypełniłem wcześniej ankietę działu waga 88kg dieta 2400kcal, totalny brak libido.
Zrobiłem dzisiaj badania ogólne + testosteron prolaktyna i estradiol

Zawsze jak zaczynałem wchodzić na teścia libido było mega wysokie a tu czuje normalnie jakby blok, może ktoś już zna powód odrazu, czy to npp koniecznie to powoduje?

Kicboxing fighter

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Będziesz miał wyniki to wklej. NPP wywala prl szybciej niż dekanian, ale puki nie ma wyniku to sobie można gdybać.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Wyniki ogólne dobre, a jeżeli chodzi o hormony
Prolaktyna zakres 88-324 a mam 504
Estradiol 11-43 a mam 138
Testosteron przekroczony


Zmieniony przez - swierszczu w dniu 2019-05-15 11:26:21

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15964 Napisanych postów 17981 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196055
Musisz zbić estro i prolaktyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Mam Cabbaser i symex, ktoś doradzi jak stosować odstąpić od npp, czy kontynuować, i jakoś w miarę dawkowac tabsy, bo bez sensu żebym co chwilę jeździł badania robić? Myślę że na początek odrazu po jednym tabsie symexu i cabbasera, tylko jak dalej?

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15964 Napisanych postów 17981 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196055
Cabaseru daj pół tabsa co 2 tygodnie a exe dałbym 3 dni po tabsie a potem pół tabletki 2 razy w tygodniu. Po 3 tygodniach powtórz badanie czy dawka dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Mam exe zamiennik symexu "xtane 25mg"
Chodzi Ci codziennie przez 3dni po tabsie czy co 3 dni tabs?

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Najpierw po tabsie ed kolega Kosta miał na myśli. Xtane bdb exe.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Witam wszystkich ponownie, mój problem wygląda następująco, zszedlem już z npp brałem z miecha od 20 dni lecę propka z Masteronem genezis, do strzału zarzucalem tabletkę xtane, wiem że z ilem mocno prolke i jej nie ruszam, ale zrobiłem wyniki to estradiol mam przekroczony trzykrotnie, zupełnie nie rozumiem tego przecież stosuje równiez Masteron i on powinien działać trochę jako antyestrogen ale żeby tak wywalalo estro cały czas?


Swierze wyniki to
50 ng/ml testosteron calkowity jest od 1-8
Prolaktyna 1,50 a jest od 2,63 - 13,13
Estradiol 180 a jest od 20-75

Kicboxing fighter

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

letrozol + tamoxifen

Następny temat

Super mass by APN Labs - odblok i oslona

WHEY premium