SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewy łokieć strzela jak karabin

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 954
Mam problem trenuje na siłowni już 2 rok ale jestem coraz bardziej zirytowany mój lewy łokieć strzela przy robieniu tricepsów najbardziej przy wyciskaniu na wąsko albo wyciskaniu francuskim co mogli byście mi polecić jakiś środek na stawy wizytę u lekarza proszę o pomoc to psuje mi cale treningi . Nie wiedziałem gdzie to zamieścić wydawało mi sie to najodpowiedniejszym miejscem . pozdrawiam i z góry dzięki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
rozgrzewasz stawy łokciowe?

spróbuj 2x Animal Flex/Orange Triad,
jak nie pomoże do lekarza

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam podobnie ale u mnie przyczyna jest chyba slaba rozgrzewka gdyz po paru seriach klatki, tricepsa przestaje pykac

j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 954
ok zobaczę te środki na na stawy jak nie pomoże to do lekarza dzięki za pomoc , co do rozgrzewki to zawsze staram sie dobrze rozgarzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 954
uuu ale bardzo strasznie drogie te odżywki na stawy nie ma jakiegos tańszego preparatu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Witam!

Mam od jakiegos czasu dokladnie taki sam problem tylko w prawym łokciu.Zawsze sie rozgrzewalem przed treningiem i jakis miesiac temu przy wyciskaniu hantli za głowa zaczelo cos tam pstrykac,niby nie bolalo ale bylo nieprzyjemne.Zrobilem sobie przerwe(swieta,sylwester) ale dalej to samo.Najgorzej przy cwiczeniach na triceps z hantlami i sztanga i klatce w wezszym uchwycie.
Jak ktos ma pomysly na reperacje to bede wdzieczny
Ktos stosowal te preparaty na stawy??Nie chcialbym wyrzucic tyle kasy w bloto.

Moze jakies opaski elastyczne na lokcie??

Zmieniony przez - cyga84 w dniu 2008-01-16 22:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1021
Witam, mam taki problem ze przeskakuje mi coś w prawym łokciu lewa zewnętrzna część(taka mała wystająca kostka) jak przytrzymam palcem to czuć ze coś przez tą kostkę przeskakuje na 2-3chrupnięcia boli tylko przy ćwiczeniach na triceps gdy ćwiczę na klatę lub biceps nie czuje żadnego bólu mam tak już od kilku lat nie pamiętam kiedy i z jakiego powodu to sie zaczeło. Zapisałem sie już do ortopedy termin za 2tyg. Ćwiczę systematycznie 1-3miesiecy w roku:) i od kiedy mnie zaczeło boleć zawsze robię porządną rozgrzewkę, a triceps ćwiczę po klacie do momentu kiedy zacznie mnie znacznie boleć.
Dodam jeszcze że chyba głowę przyśrodkową w prawym tricepsie mam dużo słabiej rozwiniętą.

Zmieniony przez - D.S. w dniu 2008-09-14 00:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5615
mam tak samo ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nabiał powoduje obrzęki i puchniecie?

Następny temat

kontuzje

WHEY premium