SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Levrone Pro Classic - 27.02.2016 Gdańsk! Zawodnicy PRO w Polsce!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 2977 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68706
Cedric jak by nie patrzeć

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6802 Napisanych postów 27616 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 713576
Zaody bardzo udane,choć parę sprw trochę mnie się ie podobało -ale to ze względu na szczupłość obsady
By wydlużyć czas było dużo gadania,nagradzania ,itp.

Mam szystko nagrane-ięc każdy co całośc obejrzy bedzie miał jakieś większe wyobrażenie.

Inaczej same zawody pewnie w 1,5 godziny by się skoczyły.:)

Ogolnie ja i kilku fotografów obstawialiśmy Warrena,.

Miał najlepsze nogi i ogolna definicję.

..Lenartoicz wszystko ok ale nogi z tyłu zbyt mało wyraziste.

Cedric też wygladał ok-właściwie byli na prawie równym poziomie.

Oley reszcie wychodził jak zawodowiec,na luzie,gesty do publiczności itp ale było zbyt dużo utytułowanych rywali-sam jestem ciekaw na którym miejscu go sklasyfikowali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1010 Napisanych postów 18923 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 719070
Pelne wyniki:

1. Cedric McMillan
2. Joshua Lenartowicz
3. Branch Warren
4. Toney Freeeman
5. Alexey Shabunya
6. Johnnie Jackson
7. Michael Kefalianos
8. Ronny Rockel
9. Clarence DeVis
10. Vitaly Fateev
11. Marek Olejniczak
12. Dainius Barzinskas

Punktacja:

Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-02-27 21:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11837
ma ktoś dane ilu widzów wykupiło bilety by oglądać PRO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9460
Nie widzialem wyników, ale zdjęcia do TOP3 i uważam, że wygra powinien McMillan lub Lenartowich i na 3 miejscu dałbym Brancha mimo dobrej formy, ale jednak dwaj wcześniejsi prezentują się lepiej Niestety Marek wg mnie 10 miejsce przed Barzinasem i Fateevem i to pokazuje, że jednak liga PRO to chyba ciut za wysokie progi mimo olbrzymiej sympatii do Marka i tego jaka ma sylwetkę i formę... Liczyłem po cichu na TOP6, ale trudno...
Zaraz zobacze jakie miejsca...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1010 Napisanych postów 18923 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 719070
Marek 11 miejsce. Powyzej wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Własnie widzę i jestem zawiedziony mocno... To było takie moje domniemanie przed obejrzeniem wyników i widać co do Warrena się nie myliłem i wygrał Cedric, ale równiez mógł wygrac Lenartowicz i nie było spiny... Oley niestety musi chyba albo jeszcze bardziej sie wyostrzyć z formą lub nabić bardziej, by zaistnieć wśród PROsów...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31058
MAREK powinien poprawic nogi i to szybko bo odstaja przy reszcie. Ale i tak fajnie widziec naszego w tak waznych zawodach

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41964
Lynn66666
ma ktoś dane ilu widzów wykupiło bilety by oglądać PRO?

Dokładnych danych nie mam, ale była pełna sala.

Zawody ogólnie fajne, ale by realnie oceniać formę zawodników trzeba mieć miejsca super vip i to centralnie na środku sceny. Z dalszych miejsc nie da się po prostu dostrzec szczegółów, a siedząc minimalnie z boku widzimy każdego zawodnika z innej perspektywy co też nie pozwala na ocenę obiektywną.

Dużo za dużo gadania, odznaczania się nawzajem i wręczania sobie podarunków, trochę nie po to ludzie tam przyszli i kupili bilety by oglądać wręczanie lampy z bursztynu czy srebrnego medalu za organizację gali. ;) Coś z dźwiękiem też chyba było nie do końca dograne.

Koniec końców całkiem udana impreza i na pewno będzie powtórka w następnym roku (sądząc po frekwencji)

Co do Marka to niestety, ale plecy/nogi ma jak amator na tle tych koni, chociaż są pozy w których wypada całkiem korzystnie.

Clarence DeVis powinien być dużo wyżej imho. Rockel nie zrobił na mnie wrażenia, Alexey imho mógłby być oczko wyżej.

Co do pierwszego miejsca to z jednej strony Cedric naprawdę najbardziej rzucał się w oczy, z drugiej wydaje mi się że znowu nie był docięty na maks.

Zmieniony przez - Gubrin w dniu 2016-02-27 22:59:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Ciekawe fotko Brancha i obok Karol Małecki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja Sopot 2015 VIII Zawody w Kulturystyce i Fitness (foto & video)

Następny temat

MP juniorów Wrocław 10-11.10.2015

Fruti new