SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Levrone Pro Classic - 27.02.2016 Gdańsk! Zawodnicy PRO w Polsce!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Ja również obstawiałem Brancha jako pewnego zwycięzcę i zastanawiałem się kto będzie drugi: Lenartowicz czy Cedric. Swoją droga chyba większość publiczności obstawiała Warrena bo jak ogłosili go 3-cim rozległo się charakterystyczne "buuuu..."
Inne wrażenia z imprezy:
Joj Jackosn totalnie bez szału i nudą wiało na scenie.
Ronny Rockel to samo. Co nieco lepiej pozować zaczął...
Kefalianos dobra forma.
Vitaly Fateev gładki.
Alexey Shabunya potężny, ale brakuje mu kapturów przy tak szerokiej obręczy i pękatych barkach.
Clarence De Vis bardzo duży! Świetne taneczne pozowanie i miły występ.
Dainius Barzinskas słabe nogi, mocno odstawał pod tym względem, ale formę miał na prawdę przyzwoitą! Lepszą niż Joj na pewno!
Toney Freeman większy na żywo niż by się wydawało. Wkurzył się mocno jak mu muzykę z układu dowolnego ucieli i "sapał" się do Kevina po zejściu ze sceny
Marek Olejniczak potężny, z przodu rewelacja, tyłem słabo. Miał problem z utrzymaniem póz bicepsy tyłem i najszerszy tyłem i chwiał się na nogach... Stres chyba mocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Branch Warren pozowanie:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Cerdic i Josh pozowania:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
do obrońców Brancha : ale przecież znacie się wszyscy doskonale na kulturystyce , czyli mam tu na myśli wytyczne dla sędziów i kryteria wg których mają oceniać sylwetke i wiecie że tzw. FORMA jest ważnym ale nie jedynym aspektem ? dodatkowo wiecie zapewne jak przebiega sędziowanie , że nie wybiera jeden sędzia ani dwóch czy trzech tylko większa ilość a jak popatrzycie w wyniki to o ile pomiędzy cedriciem a joshem różnica jest minimalna i to nawet się zmienialo prowadzenie z rundy na rude , o tyle branch już był widziany prze sędziów jednomyślnie dalej ?


dobra to były pytania retoryczne , a ja osobiście mam inne pytanie coś więcej o tym Joshu ? nikt nie zwrócił uwagi na swojskie nazwisko ? jakie są jego związki z naszym krajem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
moze ma jakies korzenie pra pra dziada czy cos, albo poprostu ma takie nazwisko, imie joshua nie brzmi zbyt po naszemu chyba? z tego co pamietam to on urodzil sie i zyje caly czas w australii, wiec narazie jedyny jego zwiazek z naszym krajem to taki, ze startowal na levrone pro w gdansku w zeszla sobote.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
Jego ojciec i dziadek to Polacy. Mówił o tym na scenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
no to fajno

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 159 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18551
Pierwszy raz miałem okazje być na takich zawodach, popatrzeć na Pro. I szczerze, tak jak na zdjęciach mnie raziły ich brzuchy to na żywo ... to powinno być zabronione! powinno zacząć się ich wszystkich za to gonić, bo jak można pimpować zawodników z taką talią... przecież tu jest oceniana sylwetka:/ Co do formy to Branch najlepiej zrobiony, a Cedric daleko w tyle, Nasz polski akcent forma lepsza niż ostatnio ale niestety z talią goni naszego drugiego Pro:/

,,life' a bitch and then you die; that's why we get high''
Blog - http://www.sfd.pl/[BLOG]_Władca_pierścieni-t1126934.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 287
Zawody jak zawody, pierwsze w historii stąd raczej nie ma co się dziwić jeżeli chodzi o ogólny poziom czy to organizacyjny czy nawet zawodniczy - jednak pare sylwetek było całkiem przyjemnych dla oka :)
Co do Marka jego miejsca i formy, z krótkiej rozmowy którą udało mi się z nim przeprowadzić usłyszałem że był to start tak jakby "z marszu" bez okresu budowania masy stąd nie było znaczącej poprawy od wcześniejszego startu w ilości i jakości umięśnienia. Marek dopiero po tych zawodach planuje pełny okres przygotowawczy i na jesień zobaczymy 'nowego' Oley'a :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Prę zdjęć jeszcze z tych zawodów.













Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja Sopot 2015 VIII Zawody w Kulturystyce i Fitness (foto & video)

Następny temat

MP juniorów Wrocław 10-11.10.2015

WHEY premium