SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
U nas dziś 4 stopnie. Właśnie widziałam gościa na rowerze w... krótkich spodenkach


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-03 11:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
03.01.2020

Trening - Pull:
1. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki podchwytem - 4x12
2. Wiosłowanie sztangielką - 5x8
3. Przyciąganie drążka wyciągu poziomego szerokim nachwytem do dołu brzucha - 4x10
4. Przenoszenie na wyciągu z szerokim drążkiem - 4x15
5. Odwrotny butterfly - 4x12.

Po treningu 20 min bieżnia.


Nowy trening i robiłem go razem z koleżanką na innej siłce, więc obciążeń nie pamiętam. Przepompowaliśmy się dobrze, na siłowni rzecz jasna i nawet na cardio ją namówiłem . Krótkie przerwy, więc szybko poszło, ale ogólnie za duża objętość nie była. Normalnie będę leciał podobnym planem, tylko coś jeszcze może dorzucę.


Dieta:
1. Bułki żytnie z serem, szynką i pomidorem.
TRENING
2. Grillowana chałka z kurczakiem marynowanym w maśle orzechowym i majonezem cytrusowym oraz pieczone bataty.
3. Mozzarella light z ryżem i warzywami.
4. Tortille pszenne z indykiem i warzywami.
5. Wafle z mrożonymi truskawkami SFD Casein, AN Almond Cream, czekoladą 95% oraz twarogiem.







Suplementacja:
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu siłowym
Allnutrition Almond Cream - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu siłowym
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
SFD Casein - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyna HCL - 1 tabs do potreningowego oraz kolejnego.



I jednak za „namową” Wicia ruszam z redukcją od poniedziałku
Będę też próbował „metody”, gdzie w każdym posiłku będą białko, węgle, tłuszcz. Bez wywalania węgli na noc.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2020-01-03 22:15:06
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tyle sera ze nawet szynki nie widać :D

no i fajny komentarz do treningu, cud partner treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie Marian, tam po prostu nie ma ani tego ani tego . Takie uroki małej ilości białka w diecie.

Oj partner treningowy bardzo fajny . Ma już za sobą ME w Santa Susanna, więc też nie taka amatorka . Ale to już stare czasy.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
04.01.2020

Trening - wytrzymałość siłowa.


Wstałem rano i było mokro, więc odpaliłem trenażer. Po czym zaraz wyszło słońce i wszystko wyschło i świetna pogoda . Więc za bardzo się pospieszyłem z treningiem, ale i tak wyszło całkiem spoko. Wydolność dzisiaj jakaś przyzwoita, pułap tlenowy poszedł od razu w górę.
Jutro w planie 3 h w plenerze, więc mam nadzieję, że będzie przyzwoicie.


Dieta:
1. Omlet na oleju kokosowym z AN Redcurrant in Jelly.
TRENING - intra izotonik, banan, daktyle, SFD Iso Energy Plus; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1 Instant.
2. Kasza manna z płatkami kukurydzianymi, jabłkiem i SFD Whey Delicious.
3. Indyk z batatami, olejem lnianym i warzywami.
4. Lody Breyers, wafle z szynką i pomidorem.
5. Chleb razowy z guacamole.






Biedronka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, bo niedość, że znalazłem w zamrażarce (przy okazji szukania oczywiście warzyw naładowanych witaminami) Breyersy, to jeszcze nowy smak, którego w Polsce do tej pory nie spotkałem. Będę jadł na następny posiłek, to dam znać . Nie jestem fajnem lodów pomarańczowych ale te migdały mnie intrygują.


Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu kolarskim
Allnutrition Almond Cream - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyne HCL - 1 tabs do posiłku potreningowego i kolejnego.



No i tak wczoraj stwierdziłem, że może olać to zbijanie wagi, bo i tak będę klocek i że zostanę sprinterem , a potem zobaczyłem trasę na Klasyk Beskidzki - 70 km i 1200 m w pionie (dla Damiana np., to tam raczej bez większego wrażenia) i jednak od poniedziałku dalej tnę
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Na klasyku podjazdy są lajtowe. Nie ma takich że zastanawiasz się czy podjedziesz. Zawsze jest zapas na kasecie. No ostatni finałowy sprawia trudność a tak to przyjemnie.
Ja to postaram na Cyprze cię namówić na Tatra road race
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiesz, ja to i tak wolę np. bardziej strome, a krótsze. Bo nic jest, ale krótko
No zobaczymy jak mi tam na tych cypryjskich górkach pójdzie. W sumie dobry sprawdzian będzie.

A co do lodów, to nie polecam w sumie. Takie 6/10. Same czekoladowe lepsze

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Na tatrze 3 pitoniówka to walka o życie..
Chyba że jedziesz krótką, wtedy Cie w ogóle omija..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
nie ma co zbijac wagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Damian, więc mnie ominęłoby na pewno

Mati, jednak chyba się skuszę . Ale po mojemu, czyli co weekend coś na mieście. No i teraz może trochę więcej rekreacyjnych produktów na co dzień, aby tylko makro grało.


05.01.2020

Trening - tlen+.


Dzisiaj trening trochę mocny, trochę nie. Głównie długie jednostajne odcinki na wyższej/niższej mocy.
Wiało okrutnie, ale temperatura powyżej 0, więc był luzik. Założyłem już bluzę pod wiatrówkę. Ale musiałem ją rozpiąć


Dieta:
1. Podpłomyk z mozzarellą, cebulą i pomidorem.
TRENING - intra izotonik, 2 banany, 2 batony musli; bezpośrednio po SFD BCAA 2:1:1 Instant.
2. Omlet z AN Redcurrant in Jelly i jabłkiem.
3. Smażony ser w bułce z mac and cheese.
4. Wafle ryżowe z mrożonym mango, twarogiem i SFD Casein.


Posiłków mało, ale konkretne i kalorii sporo. Trudno ser policzyć, ale dzisiaj będzie coś koło 3500 - 4000 myślę.







Suplementacja:
SFD Mag B6 Forte - 2 tabs po treningu kolarskim
Allnutrition Almond Cream - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu kolarskim
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
SFD Casein - według braków w diecie.
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.
SFD Curcumine - 1 tabs do pierwszego i ostatniego posiłku.
SFD Berberyne HCL - 1 tabs do posiłku przedtreningowego i potreningowego.
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium