SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2920893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Siłownia 3x w tygodniu, a rower 5-6x.
Teraz nie mam ciężkich treningów na rowerze, ale cała wiosna i lata non stop były ciężkie siłowe i ciężkie kolarskie w jeden dzień. U mnie to jest 8-9 h odstępu pomiędzy nimi, więc nie miałem z tym nigdy żadnego problemu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Osobiście wydaje mi się że to kwestia adaptacji.

Też mi się zdarzało robić trening siłowy, a potem rower w zeszłym sezonie, jak w niektóre dni nie było czasu.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
te ciacha dobrze wyglądają ;) jak faktycznie jeszcze takie makro mają to już w ogole, no ale nic nie pozostaje jak wierzyć :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-11-04 12:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No nie ulało dzisiaj
Ale biorę to trochę z przymrużeniem oka tak czy siak.
Tak samo jak dzisiejsze fit ziemniaki

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
jakie fit ziemniaki ?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Obczaj sobie u mnie na story . Ktoś mi to wrzucał tutaj, ale nie pamięta kto hehe. Z Lidla.
A z ostatnich odkryć zauważyłem, że makaron ryżowy mnie bardzo syci. Zdecydowanie bardziej od ryżu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
a to już które te ziemniaki :D i ktoś pisał chyba przy tym ze pół roku leżały i wygladały nadal jak świeże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
04.11.19

Trening - Legs:
1. Wypychanie suwnicy szeroki rozstaw stóp - 5s Rampa 8, ostatnia 275 kg tempo 3010
2. Przysiad bułgarski - 5s po 10x24 kg tempo 3010
3. Wyprosty nóg - 5s po 12x 35kg tempo 3011
4. Uginanie nóg siedząc - 5s Rampa 8, ostatnia 80 kg tempo 3010
5. Żuraw - 5s MAX

Po treningu 20 min orbitrek.


No i powoli zaczynam przy nogach progresować, to i ćwiczyć od razu chce się bardziej. Na kolejny treningu przewidziane dalsze dokładanie. Może wtedy już dołożę łydkę.

No i zaczynam kręcić 20 min cardio po treningu.


Dieta:
TRENING
1. Omlet z jabłkiem.
2. Polędwiczka wieprzowa z frytkami z batatów i ziemniaków z warzywami.
3. Tortille z warzywami i polędwiczką wieprzową.
4. Owsianka z serkiem wiejskim, jogurtem naturalnym, jabłkami prażonymi i jabłkiem.
5. Szejk lodowy z SFD Whey Delicious, czekoladą 95% i SFD Dziki Orzech.






Suplementacja:
FitWhey Caffeine - 1,5 tabs przed treningiem siłowym
FitWhey Magnesium+B6 - 2 tabs po treningu siłowym
SFD Dziki Orzech - według braków w diecie
SFD BCAA 2:1:1 Instant - 15g po treningu siłowym
SFD Whey Delicious - według braków w diecie
Allnutrition Omega3 Strong - 2 kaps do pierwsze i ostatniego posiłku
SFD Vita-Min Complex Sport - 2 tabs do pierwszego posiłku.



Przyszło dzisiaj podsumowanie października. Widać od razu, że roztrenowanie było, bo ledwo połowa aktywności co zazwyczaj



I na koniec ciekawostka - jeden z moich rodzynków . Generalnie wieczna redukcja odkąd się znamy i miesiąc temu znów ruszyliśmy. Wcześniej pół roku nic nie robił, złapał prawie 20 kg (u niego każde święta trwają lekko tydzień i wpada wtedy 10-12 kg , do tego jest właścicielem cukierni).
Z lewej są aktualne zdjęcia i ciekawostka jest taka, że przez 4 tygodnie waga... +2 kg . Jest inna perspektywa, więc może to trochę zaburzać obraz, ale mimo wszystko...


6

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607750
Dampaz
Osobiście wydaje mi się że to kwestia adaptacji.

Też mi się zdarzało robić trening siłowy, a potem rower w zeszłym sezonie, jak w niektóre dni nie było czasu.


Od wielu rzeczy zależy, m.in. tryb życia, regeneracja i sen, praca, dieta.
Ja po treningu rano zawsze miałam problem z drugim treningiem wieczorem, bo było już zmęczenie i brak sił, a sam trening do d....
Próbowałam też odrazu bieganie + siłka, ale długie te treningi wychodziły i też siły brakowało. Może jakby drzemka wpadła w ciągu dnia to byłoby lepiej A znam takich co trenują regularnie 2x dziennie, ale dzieci nie mają i często są trenerami więc zupełnie inny tryb życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To się nazywa prawdziwa rekompozycja.

Viki to prawda regeneracja ważna sprawa. Z pustego to i nawet salomon nie naleje

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium