SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Dejwikkk
Wyjasnie Ci, 120% = ponad norme. Nigdzie nie napisalem o jego priorytetach zyciowych, dawanie 120% czy nawet 100 wymaga wlasnie zmiany priorytetow pod dana dziedzine dawac z siebie 100% = dawac z siebie wszystko i ok, jezeli ma inne priorytety to tak moze napisac, ale w tym wypadku nie zgodze sie z tym, ze dal z siebie wszystko.


Dlaczego uważasz, że dawanie z siebie 100 czy 120% to zmiana priorytetów ? Ja uważam, że na kilku płaszczyznach można dawać z siebie 100% i nie koniecznie na każdą trzeba zmieniać priorytet.
Może 100% dla niego było tym, że nie ominął treningu ? Kiedy trzeba było trzymać miskę to miskę trzymał. Nie popadał też w paranoję kiedy miał jakiś służbowy wypad czy wyjście z kobietą.

Z Twojego toku rozumowania można wywnioskować, że nie można jednocześnie dawać z siebie 100% w kwestii siłowni i jednocześnie w Twoim przypadku dawać 100% poświęcenia swoim podopiecznym

Albo jedno albo drugie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dla mnie dawanie z siebie 100% może oznaczać (wg. założeń o których wspomniał na starcie),
że jak jest czas na trzymanie michy to ją trzyma. To samo z treningiem.
Idzie z kobietą to z nią po prostu idzie i je kolacje czy obiad czy nawet lody.
To jest jego 100%.

Jakby tak się czepiać jak Ty to zrobiłeś to Ty również nie dałeś z siebie 100%
żrąc na redukcji trochę za dużo kalorii bodajże z masła orzechowego przez które płakałeś, że
jesteś sporo w tyle czy pijąc whisky i jedząc sushi (20 min cardio więcej tego nie przepaliło).

Dajesz z siebie 100% i w pełni się temu poświęcasz to nawet w urodziny jesz swoje posiłki

Nie mam nic do Ciebie, ale błagam...to już jest czepianie się o byle co.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-02-21 21:38:50
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Cayek. Rozmawiamy o mnie czy o Łukaszu ? Ja nigdzie nie napisalem, ze daje z siebie 100%, wrecz przeciwnie, mowie, ze zawsze mozna dac z siebie wiecej
Lasic. Jezeli myslisz, ze na kilku płaszczyznach można dawać z siebie 100% to grubo się mylisz bo w życiu jest tak,że jak coś/ktos jest od wszystkiego to jest tak naprawdę do niczego,życie samo z siebie wymaga wąskiej specjalizacji i jeśli chcemy coś robić na 100% to cała reszta schodzi na dalszy plan,nawet natura pokazuje,że nie da się inaczej,np.gdyby tak było nie było by podziałów na dyscypliny sportowe,czy lekarze nie robil by konkretnej specjalizacji,nawet kucharzy mamy specjalizujących się w konkretnej kuchni więc sory


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-02-21 21:44:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Dejwikkk
1. Rozmawiamy o mnie czy o Łukaszu ? Ja nigdzie nie napisalem, ze daje z siebie 100%, wrecz przeciwnie, mowie, ze zawsze mozna dac z siebie wiecej
2. Ja teraz nie mowie o innych priorytetach i jezeli ma inne i w nie wlasnie wklada 100% to spoko, ale tu wlasnie mowiac o 'wielu plaszczyznach' to jedna z nich jest dieta, juz nie wspominajac o treningach
3. Jezeli myslisz, ze na kilku płaszczyznach można dawać z siebie 100% to grubo się mylisz bo w życiu jest tak,że jak coś/ktos jest od wszystkiego to jest tak naprawdę do niczego,życie samo z siebie wymaga wąskiej specjalizacji i jeśli chcemy coś robić na 100% to cała reszta schodzi na dalszy plan,nawet natura pokazuje,że nie da się inaczej,np.gdyby tak było nie było by podziałów na dyscypliny sportowe,czy lekarze nie robil by konkretnej specjalizacji,nawet kucharzy mamy specjalizujących się w konkretnej kuchni więc sory


To w takim wypadku mało jeszcze przeżyłeś skoro uważasz, że na wielu płaszczyznach nie da się dawać z siebie 100%
Albo jesteś tak bardzo skupiony na jednej płaszczyźnie, że nie potrafisz dawać z siebie 100% w innej.
Nie chcę Cię tu w żaden sposób atakować ale mam nadzieję, że kiedy przypomnisz sobie te słowa i przekonasz się, że jak się chce to można
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
lasican1
Dejwikkk
1. Rozmawiamy o mnie czy o Łukaszu ? Ja nigdzie nie napisalem, ze daje z siebie 100%, wrecz przeciwnie, mowie, ze zawsze mozna dac z siebie wiecej
2. Ja teraz nie mowie o innych priorytetach i jezeli ma inne i w nie wlasnie wklada 100% to spoko, ale tu wlasnie mowiac o 'wielu plaszczyznach' to jedna z nich jest dieta, juz nie wspominajac o treningach
3. Jezeli myslisz, ze na kilku płaszczyznach można dawać z siebie 100% to grubo się mylisz bo w życiu jest tak,że jak coś/ktos jest od wszystkiego to jest tak naprawdę do niczego,życie samo z siebie wymaga wąskiej specjalizacji i jeśli chcemy coś robić na 100% to cała reszta schodzi na dalszy plan,nawet natura pokazuje,że nie da się inaczej,np.gdyby tak było nie było by podziałów na dyscypliny sportowe,czy lekarze nie robil by konkretnej specjalizacji,nawet kucharzy mamy specjalizujących się w konkretnej kuchni więc sory


To w takim wypadku mało jeszcze przeżyłeś skoro uważasz, że na wielu płaszczyznach nie da się dawać z siebie 100%
Albo jesteś tak bardzo skupixony na jednej płaszczyźnie, że nie potrafisz dawać z siebie 100% w innej.
Nie chcę Cię tu w żaden sposób atakować ale mam nadzieję, że kiedy przypomnisz sobie te słowa i przekonasz się, że jak się chce to można


Dokładnie nic dodać nic ująć


Zmieniony przez - sOiR w dniu 2018-02-21 21:46:16

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
Aha, czyli ja podaje Ci x argumentow, a Ty wyjezdzasz mi z gownem w stylu, ze widocznie, ze malo przezylem. Nie zycze Ci kolego zebys przezyl tyle w zyciu ile ja do tej pory w swoim mlodym 'nie przezylem' podam Ci tu przyklad i mam nadzieje, ze Przemek sie nie obrazi i wyjasnie Ci co znaczy dawac z siebie w czyms 100% (pogrubione 100%) :

Przemo daje z siebie 100% na treningach, diete tez trzyma na 100% - oprocz wlasnie tych wyjsc z dziewczyna/ ze znajomymi, ale np. wczoraj napisal, ze jest swiadom tego, ze raczej w ciezkiej bedzie mial problem cos wiekszego ugrac, wiec nie chce mu sie ladowac w hormon, ktory mozliwie szybciej pomoglby mu dojsc do celu, ale woli pojechac z kobieta na wakacje, badz wlasnie sobie wyluzowac. O TO MI CHODZI W DAWANIU 100% ! I to wlasnie potrafie zrozumiec, ze wprost mowi - nie mam ochoty wkladac WSZYSTKIEGO W TEN SPORT CZYLI 100%

Odbijajac pileczke, tak jak Ty to zrobiles Lasic, ostatnio miales 2? miesiace przerwy/luzu - czy to znaczy, ze nie potrafisz dawac z siebie 100% na wielu plaszczyznach ?


Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-02-21 21:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
PS. Nie wiesz co ja przeżyłem więc słabo Ci to wyszło a uwierz mi, że miałem różne życiowe perypetie wśród bardzo bliskich mi osób.
I nie wyjeżdżam z gównem tylko z tym co się dzieje w życiu.
Ale najwidoczniej cały ten świat BB tak Ci narobił gówna w bani, że nie dopuszczasz do siebie innej myśli.
Piszesz, że Przemo daje z siebie 100% na treningach i w misce - oprócz wyjść z dziewczyną/ze znajomymi i że jest świadom, że będzie miał problem ugrać coś w ciężkiej.

Bzyku już dawno dawno temu napisał, że robi to dla zabawy i nie liczy, że coś osiągnie.
I gwarantuje Ci bo miałem okazję nie raz trenować z Łukaszem - że też daje z siebie 100% na treningach i dietę też trzyma na 100% nie licząc wyjść ze znajomymi i spotkań firmowych.

Sam sobie człowieku przeczysz albo nie do końca rozumiesz co piszesz

Zdejmij klapki z oczu - tym tekstem zakończę tą infantylną rozmowę.


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2/21/2018 9:55:09 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Dejwikkk
Aha, czyli ja podaje Ci x argumentow, a Ty wyjezdzasz mi z gownem w stylu, ze widocznie, ze malo przezylem. Nie zycze Ci kolego zebys przezyl tyle w zyciu ile ja do tej pory w swoim mlodym 'nie przezylem' podam Ci tu przyklad i mam nadzieje, ze Przemek sie nie obrazi i wyjasnie Ci co znaczy dawac z siebie w czyms 100% (pogrubione 100%) :

Przemo daje z siebie 100% na treningach, diete tez trzyma na 100% - oprocz wlasnie tych wyjsc z dziewczyna/ ze znajomymi, ale np. wczoraj napisal, ze jest swiadom tego, ze raczej w ciezkiej bedzie mial problem cos wiekszego ugrac, wiec nie chce mu sie ladowac w hormon, ktory mozliwie szybciej pomoglby mu dojsc do celu, ale woli pojechac z kobieta na wakacje, badz wlasnie sobie wyluzowac. O TO MI CHODZI W DAWANIU 100% ! I to wlasnie potrafie zrozumiec, ze wprost mowi - nie mam ochoty wkladac WSZYSTKIEGO W TEN SPORT CZYLI 100%

Odbijajac pileczke, tak jak Ty to zrobiles Lasic, ostatnio miales 2? miesiace przerwy/luzu - czy to znaczy, ze nie potrafisz dawac z siebie 100% na wielu plaszczyznach ?



Zmieniony przez - Dejwikkk w dniu 2018-02-21 21:52:15


Ja przynajmniej nie muszę pić do lustra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Te Twoje dawanie z siebie 100% brzmi jak kreowanie sobie drogi prosto do izolatki w psychiatryku Już nie chce mi się dalej nad tym rozwodzić bo sam sobie przeczysz...
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Mam wrazenie ze kazdy ma inna interpretacje "100 %" ;) To tak jak kazdy uwaza ze trenuje ciezko i daje z siebie na treningu 100 % a tak naprawde max 10 % trenujacych daje z siebie prawidziwe 100 % (ja sie do nich nie zaliczam , wiem ze wiekszosc moich treningow mogłaby byc lepsza pomimo uzywania relatywnie duzych ciężarów do upadku czesto , wiem ze stac mnie na wiecej)
1

No likes us and we don't care..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium