SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2022 rokiem triathlonu? Nowe wyzwanie by Bzyk

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
U mnie ciezka dyskopatia byla z uciskiem na nerw do tego stopnia ze prawie obumarl. Nikt sie mna nie chcial zajac, bylem w 3 szpitalach. Od momentu postawienia diagnozy doboperacji minelo 4dni. Dokladniej to kragl pekl, i sie posypal ostro. Musieli czyscic, obszlifowac zeby nerwy miejsce mialy. Mialo to miejsce 4 lata temu, teraz jest ok, ale jak przeciaze to czasem boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Biały, większość się robi 10-15 minut. Na wszystkie takie rzeczy wrzucałem przepisy do Kuchni.

Gugcio, brzmi to bardzo nieciekawie. Ale jak mówisz, że póki co jest spokój, to nic tylko się cieszyć.
Ja mam za rok zrobić rezonans, żeby zobaczyć czy się kręgozmyk nie pogłębia. Oczywiście jeśli do tego czasu nie będę miał jakichś dolegliwości.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27681
Bzyku mozesz przetestowac bulgur z vermicelli jak chcesz wiecej objetosciowo jedzenia w podobnym makro :
https://ezakupy.tesco.pl/groceries/pl-PL/products/2003120610829
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Póki co objętości mi starczy hehe. Ale dzięki, na bank kupię na test jedną paczkę.
Widzę jeszcze 9g mniej węgli na 100g. Nieźle.


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-08-06 20:19:38

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
BzykuDG

Po podbiciu aktualne makro w DT - 230/35/420.



jest jakis powod dla ktorego tluszcze sa trzymane tak nisko na masie ? zalewa Cie dosc mocno przy polaczrniu ww + t ?

w dnt tluszcze sa wyzej ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Rafl_1986
BzykuDG

Po podbiciu aktualne makro w DT - 230/35/420.



jest jakis powod dla ktorego tluszcze sa trzymane tak nisko na masie ? zalewa Cie dosc mocno przy polaczrniu ww + t ?

w dnt tluszcze sa wyzej ?


Na takim poziomie kończyłem redukcję, a w okresie po zawodach mam bardzo wysoką wrażliwość insulinową, więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Dlatego kalorie cały czas podbijamy z węglowodanów. Więcej tłuszczów nie potrzebuję, głód mi nie doskwiera, chociaż dzisiaj zjadłem 280g ww w przeciągu 1,5h i dalej bym jadł .

W dzień nietreningowy mam 80g tłuszczów.

A tutaj mug cake o smaku masła orzechowego wg przepisu Zuzy. To moje pierwsze, więc wyszło trochę twarde, ale nie wiedziałem ile dokładnie dać wody.

1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
BzykuDG


Na takim poziomie kończyłem redukcję, a w okresie po zawodach mam bardzo wysoką wrażliwość insulinową, więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Dlatego kalorie cały czas podbijamy z węglowodanów. Więcej tłuszczów nie potrzebuję, głód mi nie doskwiera, chociaż dzisiaj zjadłem 280g ww w przeciągu 1,5h i dalej bym jadł .



Hah miałem dzisiaj to samo :D tylko przez cały dzień jakieś takie ssanie jakbym na full redu był przy końcówce xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
To ja podbilem tłuszcze z 40gr na jakich konczylem miniwycinke na 70,w dnt na 100-110....a i tak mnie ssie czesto,szczególnie po potreningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku gdzie Zuza dawala ten przepis ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Bzyku, na dzien dzisiejszy jest ok ale w bani juz na zawsze zaprogramowane jest ze trzeba uwazac. Nastepna operacja to juz proteza kregu i nie takie hop siup mimo to czasem mnie poniesie i człowiek lapie sie za klamoty. Pilnuj tych plecow bo naprawde operacja i rehabilitacja to nic przyjemnego Mug cake wyglada zaj**iscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o kettloebell 7-32

Następny temat

Crossfit na zwykłej siłowni?

WHEY premium