SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsze samopoczucie - suplementacja.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Może zacznę od początku. Rano, po wstaniu przez kilka godzin zupełnie nic mi się nie chce, czuję się ospały i zupełnie bez energii do życia, pewnie niejeden z Was tak ma.
Przejrzałem kilkanaście tematów i w tej sprawie najczęściej polecany jest żeń-szeń - zamówiłem właśnie takowy z olimpu. Jakieś środki jeszcze są polecane? Aha, kofeina raczej nie działa w normalnych ilościach, a nie chciałbym sobie rozwalić ciśnienia.

Stosowałem też koci pazur(vilcacora), ale zamierzony efekt nie był zadowalający w porównaniu z poniesionymi wydatkami.

Jakieś pomysły? Dodam, że znacznie aktywniejszy jestem późnym popołudniem, wieczorem, czy w nocy. Im ciemniej, tym lepiej :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Wahania nastroju zdarzają się od pewnego czasu, w zasadzie od wtedy, kiedy mi się nic nie chce, albo odwrotnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Lepiej przebadaj się, może coś z tarczycą?

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Robione, to na pewno nie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
zenszen da rade ;) dodal bym jeszcze magnez+cynk na noc. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może zacznę od początku. Rano, po wstaniu przez kilka godzin zupełnie nic mi się nie chce, czuję się ospały i zupełnie bez energii do życia, pewnie niejeden z Was tak ma.
Przejrzałem kilkanaście tematów i w tej sprawie najczęściej polecany jest żeń-szeń - zamówiłem właśnie takowy z olimpu. Jakieś środki jeszcze są polecane? Aha, kofeina raczej nie działa w normalnych ilościach, a nie chciałbym sobie rozwalić ciśnienia.

Stosowałem też koci pazur(vilcacora), ale zamierzony efekt nie był zadowalający w porównaniu z poniesionymi wydatkami.

Jakieś pomysły? Dodam, że znacznie aktywniejszy jestem późnym popołudniem, wieczorem, czy w nocy. Im ciemniej, tym lepiej :)


miałem to samo musisz się zmuszać wypracuj charakter i nie marudź musisz się wyleczyć z lenia żaden suplement nie pomoże to tylko placebo chcieć to móc nie rozczulaj się nad sobą jak małe dziecko musisz dorosnąć z wiekiem to przejdzie jak będziesz się starał i nie myśl o tym że Ci się nie chce idź do przodu pzdr

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2010-09-03 10:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Miałam podobnie, ale jak zaczęłam regularnie ćwiczyć min. 2 h dziennie, zeszło i teraz mam zawsze pełno energii ;)

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4727
Mam to samo zimą... prosta rzecz. Rano masz niskie ciśnienie i nie jesteś "rozruszany". Po wstaniu z wyrka zrób sobie jakiś krótki trening zacznij od rozciągania, potem dwie serie pompek i na koniec dwie serie po 20 przysiadów "na czas", ale tak by się nie zmęczyć, a tylko poczuć że mięśnie się rozgrzały. Na koniec chłodny (nie zimny!) prysznic.
Zazwyczaj po takim zestawie i śniadaniu bogatym w węgle o średnim IG do pełnego "odpalenia" wystarczy mi jedna mała kawa.

Rób, albo nie rób. Nie ma próbowania

Dziennik - http://www.sfd.pl/snorri1_/_Dziennik_osobnika_biurowego-t579616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A podst. badania krwi robiłeś? Jak ze snem?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Badania robiłem, jedyne co, to potas w skrajnie dolnej granicy normy.
Nabyłem potas+magnez(neomag skurcz) i jem jedną rano i jedną na noc, ale cynku to w tym nie ma. Czekam teraz na żeń-szeń jeszcze.
Dzięki za odzew, jakieś dalsze propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pamiętaj, że żeń szeń należy brać przez kilka miesięcy regularnie żeby czuć jego efekty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 720
Na razie zamówiłem 2 pudła z olimpu po 30 sztuk i zobaczymy...
coś jeszcze polecasz?

Dotarł do mnie żeń-szeń, po przeczytaniu ulotki mam pewną wątpliwość, jak wpływa to na ciśnienie krwi?

Zmieniony przez - maras1234 w dniu 2010-09-07 21:31:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy

Następny temat

Ćwiczenia po przepuklinie, prosze o radę.

WHEY premium