SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lektura: Arnold Schwarzenegger, a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1067
Witam,
Właśnie znalazłem ciekawy artykuł na temat kariery najlepszego (moim daniem) kulturysty wszechczasów. Artykuł przed wszystkim porusza kwestię dopingu w sporcie, oraz zawiera słowa samego bohatera na ich temat.
Jak ktoś chce to niech to przeczyta.

http://espn.go.com/columns/farrey_tom/1655597.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11124 Napisanych postów 51316 Wiek 30 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie to tak przetłumaczyło:)

Wszystko to rozpoczęło od steroidów.

Wzrost do gubernatora został zbudowany na jego sławie filmu. Kariera filmu wynikła z jego rozgłosu jako najlepszy kulturysta świata. Jego żądanie do tej grzędy zostało oparte na jego wygrywających zapis siedmiu Pan tytułach Olympii, za pomocą zbudowań mięśni leków pompujących ciało, które nie było raz żadnym więcej techno techno - człowiekiem niż to, powiedzieć, twój przeciętny młodszy mistrz papilot -- janowca, nie rozmaitość sztangi. Który Arnold Schwarzenegger był jako chłopiec w Austrii.


Arnold został wskazany dla jego wpływu w wprowadzeniu steroidów w profesjonalnych sportach.
Jako Schwarzenegger zracjonalizował tak ostatnio jak 1996, "To było co musiałem zrobić, by rywalizować. Niebezpieczeństwo z steroidami jest nad - użycie. Tylko zrobiłem to przed trudną konkurencją -- przez dwa miesiące, ale nie dla okresu czasu, który skrzywdziłby mnie. I wtedy potem to było nad."

On dostał co on potrzebował. On ruszył.

On nie umarł.

Jego tylny prosty i jego uśmiech tak jasny jak środkowego dnia słońce, Schwarzenegger, teraz 56 i gubernator Kalifornii, wydaje się obraz zdrowia i witalności. Duży - żywy dowód jak syntetycznych hormonów może właściwie poprawić istnienie osoby. Nowy, uaktualniony model roli dla steroidów, zastąpić, że uschnąć Alzado Lyle.

Anty steroidy hall ma twardy czas chwytający co to znaczy mieć profiteer steroidów jako głowa najbardziej gęsto zaludnionego stanu narodu. Ale tyle jest pewny: Jeżeli Schwarzenegger ma jakieś rezerwacje około jak jego wzrost do biura gubernatora mógłby zwiększyć akceptację steroidów, w sportach i, gdzie indziej w społeczeństwie, wtedy jego nowa praca oferuje szansę, by dostosować jego zapis.

"On jest na miejscu teraz, by mieć wpływ," powiedział Ryszard Funt, prezydent Świat Anty Narkotyzowanej Agencji, która prowadzi przetestowywanie dla olimpiady i innych sportowych ciał. "On może zwrócić do etykietowania z ( mięsień mięsień - budynek budynek) suplementy. On może zająć się handlować steroidów, użycia steroidów, medycznych klasyfikacji steroidów, które nie mają żadnego terapeutycznego podania. Są (zbrodnicze) dyscyplinarne zagadnienia."

Kalifornia jest światowym kapitałem dla poprawień występów leków. To jest stan, który przedstawił steroidy NFL, przez Ładowarki Dianabol San 1960s. Dużo steroidów handluje tym krajem nadal przebiega przez Kalifornię, gdzie zatrzymywanie strumienia z Meksyku jest niskim pierwszeństwem dla wymuszenia prawa. Przedsiębiorstwa Kalifornii prowadziły walczyć z regulowaniem potencjalnie niebezpiecznych sportowych suplementów.

Najpóźniejsze przedsiębiorstwo pod światłem reflektorów: Francisco San - oparłeś Laboratoria Obszaru Zatoki Co - Operator maszyny operator maszyny (BALCO), teraz temat federalnego zapytania sądu przysięgłych i, według U.S Anty Narkotyzowana Agencja, domniemany disseminator steroidów projektanta do wysokiego - opisują atletów. Bardziej ostatnio przyszło sprawozdanie, że czterej Włamywacze Oakland otrzymali listy od NFL, że oni zawiedliby dla THG i mogliby stawać się wobec zawieszenia przez NFL.


Arnold odjął olimpijską latarkę elektryczną od złota medalist Rafer Johnson kiedy to przeszło przez L. A. w 2002. Ale teraz kiedy on jest gubernatorem Kalifornii, on pomoże przetrzeć szlak ślad, by wyeliminować steroidy od sportów?
" Są dużo rzeczy, które (Schwarzenegger) mógłby zrobić," Funt powiedział.

Ale to jest niepewne on zrobi cokolwiek.

Schwarzenegger nie odpowiadania na ESPN.prośba com o wywiad zrobiły przez jego medialnych reprezentantów. Jego rzecznik, Rob Stutzman, powiedział użycia steroidu Schwarzenegger, "Jeżeli on wiedział wtedy co znamy teraz, on nie zrobiłby tego." Ale sam Schwarzenegger unikał tematu od wchodzenia wyścigu, by przypomnieć sobie Gov. Szary Davies.

Jego zapis w steroidzie combating użycie nie zachęca. Pierwszy raz on miał rządową platformę był jak od krzesła Rady Prezydenta na Fizycznej Kondycji i Sportach pod George'em H. W. Bush, dla którego on prowadził kampanię w 1988 wyborach. Kiedy Schwarzenegger zadenuncjował steroidy podczas tego okresu, to nie było centralne do jego wiadomości jako on objechał kraj i zachęcił dzieci, by wykonać więcej. On często został musiany, by zostać podpowiedziany na temat steroidów, nawet kiedy tempa użycia młodzieży przez kraj troiły w następstwie Ben Johnson steroid odkryć w olimpiadzie Seulu.

Nawet kilku członków z narkotyzuj - przemoczona społeczność kulturystyki, która ogólnie uważa Arnolda za bóstwo, uznać jego brak przywództwa na zagadnieniu. Everson Jeff, były edytor Mięsień & Kondycja czasopisma, napisał ubiegłego roku w czasopiśmie Planet Muscle, "Kiedy ostatni czas był Arnoldem ... ukazał się przed kongresem proszącym o pomoc i poparcie zatrzymującym okropne użycie steroidu przez wszystkich kulturystów?"

Mieszana wiadomość

Zanim on stał się celuloidową gwiazdą, Arnold użył steroidów, by stać się Pan Olympia.

W jego publicznych komentarzach przez ostatnie trzy dekady, Arnold Schwarzenegger zadrżał w opisując jak często on użył steroidów i, czy on uważa, że leki za są niebezpieczne. Poniżej są cytatami od wywiadów i innych źródeł:

Do Waltera Barbary, w 1974 w wzroście jego kariery kulturystyki: "Biorę steroidy, ponieważ oni pomagają mi dodatkowy 5 procentu. Kobiety biorą (antykoncepcja) pigułkę. Oni są nieco podobni. Robię to pod nadzorem doktora."

W wysyłkowym pamflecie "Arnold: Rozwijając Pan Universe Budowę ciała," 1977: "Tak użyłem ich, ale nie, oni nie zrobili mnie co jestem. Anaboliczne steroidy były pomocne do mnie w utrzymywaniu wielkości mięśnia kiedy na ścisłej diecie w przygotowaniu do konkursu."

Do Playboya, 1987: "Nie niepokoję się o tym, ponieważ nigdy nie wziąłem overdosage."

Do USA Dzisiaj, 1990, wkrótce, gdy on został nazwany przewodniczący Rady Prezydenta na Fizycznej Kondycji i Sportach: "To było nowe wtedy. Nie było żadnych praw przeciw temu. Zaeksperymentowałem z tym. Jestem instynktowny. Miałem chęć bezzwłocznie, że to nie był autentyk. Czułem, że coś w moim systemie nie należało tam. Zrezygnowałem."

Do U.S. Wiadomość & Świat Sprawozdania, 1992: "W tych dniach nie musiałeś zająć się czarnym rynkiem. Mógłbyś pójść do twojego lekarza i tylko powiedziałbyś,' oczekiwanie, chcę zyskać jakąś wagę i chcę coś wziąć.' Wtedy lekarz powiedziałby,' zrób to sześć tygodni przed konkurencją, wtedy to będzie bezpieczne.' I właśnie to zrobiłbyś. Dawkowanie, które zostało wzięte wtedy przeciw wzięty teraz nie jest nawet 10 procentem. To jest prawdopodobnie 5 procentu."

Do na ósmemu miejscu - grader w szkolnej gimnastyce w Bismark, N. D., 1992: "Musimy polegać na trwałym programie kondycji, który robi pasować dla życia, niż tymczasowy wysoki poziom, że dostajesz się z lekami."

Do sobotniej Poczty Wieczora, 1993: "Nie ma, kto kiedykolwiek szedł długie holowanie polegające na lekach. Że dodatkowe 20 funtów, że możesz rozwiać od używania tych steroidów nie będzie wart tego. Ale będziesz wiedział kiedy stajesz się chory i kiedy skutki uboczne wychodzą. Myślę, że to jest bardzo ważne, że ktoś jak siebie, który byłem tam wyjmuje tę wiadomość."

Do Czasów Angeles Los, 1996: "Użyłem steroidów. To było ryzykowna rzecz, by zrobić, ale nie mam żadnego żałuje. To było co musiałem zrobić, by rywalizować. Niebezpieczeństwo z steroidami jest overusage. Tylko zrobiłem to przed trudną konkurencją – przez dwa miesiące, ale nie dla okresu czasu, który mógłby skrzywdzić mnie. I wtedy potem, to było nad. Zatrzymałbym. Mam, że żadne problemy zdrowia, żadne uszkodzenie nerki albo cokolwiek nie w tego sposobić od używania ich."

Nowa Encyklopedia Nowoczesnej Kulturystyki, do Arnolda Schwarzenegger z Billem Dobbins, 1998: "Na pewno, jako ktoś, kto jest w pozycji, by wpłynąć młodych ludzi, chcę zrobić, że moja pozycja jest bardzo jasna. Jestem całkowicie przeciw użyciu tych niebezpiecznych i nielegalnych substancji."

Przez rzecznika kampanii gubernatorial Schwarzenegger Rob Stutzman, 2003: "Jeżeli on wiedział wtedy co znamy teraz, on nie zrobiłby tego."

Jeszcze, to jest zrozumiałe, dlaczego Schwarzenegger mógłby chcieć pozostać w ukrywaniu.

On nie był tylko innym użytkownikiem steroidu, jak Bill Clinton nie był tylko innym narkotykiem - inhalator. Arnold pomógł ojcu kultura steroidów. On przyczynił się do wspaniałe ocenianie wymiaru atletów w tym kraju tyle samym albo więcej niż Johnson, Alzado, Brian Bosworth, Mark Gastineau, Canseco Jose albo jakiś inny chemicznie polerować robotnik potu, że później nadszedł. Kiedy Schwarzenegger nie mógł naprawdę przyjść od sportowy światowy, kulturystyka jest w tym samym wszechświecie i on wywarł potężną grawitacyjną siłę na atletach głównego nurtu podczas 1970s i 80 s.

Przed 1969, kiedy Arnold przybył do U.S., użycie steroidu było rzadkie w argumencie za i sportach college'u.

Nawet podnoszenie ciężarów zostało rozważone egzotycznym tylnym wtedy. Próżnować Katz, sędzia liniowy oddziału taksówki dla Nowego Jorku Odrzutowce Joe Namath ery, przypomina sobie, że tylko dwaj inni koledzy z drużyny szkolili się z wagami. Katz musiał pójść na zewnątrz zespół, by znaleźć przyzwoite wyposażenie -- udogodnienie treningu Odrzutowców nie składało się z niczego więcej niż pierwotne urządzenie pokrewne do " amortyzator metalu na samochodzie" to jest łączone do poczt celu i wtedy jest dostosowane dla oporu. Trenerzy uważali, że on za jest " mięsień mięsień - granica granicą," okres rzadko użył więcej.

" Odrzutowce nie miały podkładek ramienia, by pasować na mnie," powiedział Katz, który był też kulturystą wtedy i ułożył się z Schwarzenegger podczas lat w Gimnastyce Złota w Świętym Mikołaju Monica, kalifa. "Musiałem wrócić do mojego college'u w Południowym Connecticut Stan i dostałem moje podkładki, które specjalnie zostały udał się do mnie.

"Wtedy w 1970s był eksplozja wagi trening, dzięki Arnoldowi."

Schwarzenegger wygrał Panu Olympię, najbardziej prestiżowy tytuł w kulturystyce, każdym roku od 1970 do 75 i wtedy znów w 80 po wyjściu poza emeryturą. Ale to nie był tylko sznur zwycięstw, które zmusiły młodych ludzi, by zwrócić uwagę; to było zdobywanie, hiper - męska osoba, którą on utworzył dla siebie. I to były tych błyszczenia, 22 - ciągnąć biceps, że chłopcy i młodzi ludzie wpatrzyli się w tak uważnie jak sam Arnold dalej wystawili.

Courson Steve był małym wzrostu obronnym sędzią liniowym w Uniwersytecie Południwa Karolina w 1974 kiedy Schwarzenegger powiedział Waltera Barbary, "Biorę steroidy, ponieważ oni pomagają mi dodatkowy 5 procentu. Kobiety biorą [antykoncepcja] pigułkę. Oni są nieco podobni. Robię to pod nadzorem doktora." O tej porze, Sporty Zilustrowały też pomożony przynieść Schwarzenegger do średniej Ameryki z cechą na austriackim Dębie.

"Oglądając jego, my wszyscy zostaliśmy sugerowani," powiedział Courson, który wygrał dwa Wspaniałe mistrzostwa Miski z Steelers Pittsburgh i później wycierpiał problemy zdrowia od ciężkiego użycia steroidu. "Wtedy , jego komentować steroidy były interesujące do mnie, ponieważ właśnie wtedy zacząłem wziąć leki.

"On przedefiniował obraz męskiego atletycznego typu ciała. Przez jego inteligentne użycie treningu i leków, on przedstawił narzucaną fizyczną liczbę, która nie była zobaczona przedtem."

Canseco przyszedł wzdłuż dekady później, jako obiecujący gracz baseballu szkoły średnia w Miami.

"Arnold rozbił formę," powiedział Canseco, który przyszedł podziwiać Schwarzenegger przez jego natychmiastowe role. "Pamiętam jego pierwszy film Conan (w 1982). On był ogromną, monstrualną liczbą na ekranie. Z powrotem w szkole średnia, mnie jeszcze nie do podnoszenia ciężarów. Arnold miał główny wpływ na każdym."

W Oakland jest szatnią 1980s, Canseco i McGwire pomogłyby przynieść biceps do baseballu. Canseco ułożył się skrupulatnie kiedy też użył steroidów,.

Nawet dzisiaj, kolumny około i retro zdjęcia Schwarzenegger są regularną obecnością w garści czasopism mięśnia, że atleci głównego nurtu przeczytali dla inspiracji. Więcej niż 100 razów od 1967 -- zawierając przynajmniej osiem razów przeszły cztery lata -- te magazyny umieściły jego na ich pokryciu. Junior junior - Lo powinien tak zostać pobłogosławiony przez szmaty sławy.

Nie znajdziesz, że Schwarzenegger albo inni kulturyści jest poparte steroidy w tych Biblii budowy ciała. Nie ma znaczenia. Zdjęcia ciał otherworldly i poparć dla "anabolicznego - jak" suplementy są sugerujące wystarczająco. Przegląd opublikował w U.S. Wiadomość & Świat Sprawozdanie dekada temu znalazło, że 57 procentów steroidu nastolatka użytkownicy powiedzieli, że oni zostali wpłynięci, by użyć steroidów przez czytanie magazynów mięśnia.

Wbrew koronie raz dany jego przez Krzak, Schwarzenegger reprezentuje masę, nie kondycja. On ustąpił tyle sam do czasopisma Oui w 1977, mówiąc, "Jestem konkurencyjnym kulturystą; Nie szkolę się tylko, by być zdrowy. Dziewięćdziesięciu pięć procenty ludzi szkolących z wagami jest do tej rzeczy zdrowia i to jest różna mentalność całkowicie. O ile jestem były zaniepokojony , to jest bzdura; inaczej nie piłbym. Robię moje białko pije z whisky. Ludzie myślą, że jestem zwariowany, ale to jest droga, którą jestem. Zostaję ukamienowany, robię moją własną rzecz."

Narobi zamieszania kobziarz kulturystyki

Więcej niż dwie dekady po jego ostatniej konkurencji, Arnold pozostaje obecnością w świecie kulturystyki.

Społeczność kulturystyki spodziewa się, że wzrost Arnolda Schwarzenegger do politycznego biura uprawomocni sport nie zdołał zyskać takie rozpoznanie z powodu jego nacisk na estetykę i także - oczywiste użycie leków. Edytorzy czasopisma FLEX są tak zaniepokojeni, by mieć to zdarza się, że -- w pierwszym -- to wydało formalne polityczne poparcie.

"Kiedy FLEX pilnie uniknął popierania jednego politycznego kandydata albo przyjęcia przez innego, kampania Arnolda Schwarzenegger jest wyjątkiem, który udowadnia regułę," czasopismo redaktorskie przeczytało. "Jako październik 7th zbliżać się wyborów odwołania gubernatorial Kalifornii, FLEX chce zachęcić tych kulturystów w Złotym Stanie, by rozważyć wstrząs energii do sportu, który byłby skutkiem Gubernatora Schwarzenegger. ...

"Przerwy podatku dla użytkowników creatine? Nie dokładnie. Mandat, by nosić baggies? Nie miejmy nadziei. To po prostu byłoby potwierdzenie wartości sportu, który często jest wydalony do niższego stanu niż inne atletyczne ścigania, wbrew bliskie uniwersalne stosowanie treningu kulturystyki i żywieniowych programów do wszystkich sportowych usiłowań -- z wyjątkiem być może basowego rybołówstwa. Głosować Arnold jest za szacunek."

Joe Weider, pionier kulturystyki, który przyniósł Schwarzenegger do U.S., podobno przyczynił się $21,500 do kampanii Schwarzenegger. Dla trzech dekad, Weider użył Schwarzenegger, by sprzedać jego czasopisma mięśnia, z Schwarzenegger zachęcającym czytelników, by kupić Weider jest różny (jeżeli czasami fałszywego) zbudowanie mięśnia produktu.


Schwarzenegger ostatni rywalizował jako kulturysta w 1980, ale on pozostaje panującą liczbą w społeczności. Arnold Klasyczny i wystawa Kondycji w Kolumbie, Ohio, jest jednym z wydarzeń dużego namiotu, przynosząc razem najlepszych uczestników, członków żywieniowego przemysłu suplementu i fanów sportu. Assael Shaun Mag poprzednio napisał o rocznym peanie do pompowania żelaza.

-- Tom Farrey

On podkreślił, "Nie jestem na kopnięciu zdrowia."

Jego melodia zmieniła kiedy on stał się szefem kondycji, jego przystawką do polityki.

Nie każdy znajomy z zagadnieniem steroidów jest gotowy, by nazwać Schwarzenegger napędową siłą w tworzeniu kultury leku tej teraz przenika amerykańskie sporty. "On jest jednym kawałkiem w łamigłówce," powiedział Karol Yesalis, profesor Stanu Penn nauki sportów. Ale jest jakiś większy kawałek? Wpływ Schwarzenegger na nastawienia o mięśniu był zarówno obszerny - bazował, przez jego filmy i nisza, przez jego stan jako gwiazda skały w wpływowej społeczności kulturystyki. On uderzył społeczeństwo zarówno wysoki i niski i atleci głównego nurtu napełnili środek.

Rick Wayne, emerytowany mistrz kulturystyki, który szkolił się z Schwarzenegger, argumentuje, że jego były rywal nie powinien zostać osądzony szorstko, ponieważ kulturyści dzisiaj biorą dużo więcej wyszukane i potężne leki. "On brał około dwóch pigułek Dianabol tydzień," on powiedział. "To nie jest nic." Inni partnerzy treningu powiedzieli, że Schwarzenegger wziął sute ilości steroidów. Ale załóżmy, że Wayne zna prawdę. Jest historycznym znaczeniem Henry Brodzić zmalały, ponieważ 2003 Mustanga dmuchnęłoby drzwi poza Modelowym T?

Schwarzenegger, w przeszłych wywiadach, twierdził, że on nie rozbił żadnych praw kiedy biorących steroidy (Wayne mówi, że Arnold powiedział jego raz, że on zaczął brać ich o wieku 13 w Austrii; Arnold twierdzi, że on zaczął brać ich po przybyciu do U.S.). Przed 1990, kiedy rząd federalny zrobił, że leki są kontrolowaną opanowany substancją, nie było nic nielegalne w doktorach piszący recepty steroidu dla atletycznych celów. Jednakże, biorące leki poprawić sportowy występ był rozważony nieetyczny od późnego 60 s. Schwarzenegger, jak sama kulturystyka, zaledwie torowała drogę ścieżka z wygrać - w - zupełnie-kosztach.

Być może usłyszałeś tę frazę ostatnio w futbolu i okręgach baseballu. Być może nawet na poziomie szkoły średnia.

"Jeżeli jesteś jak ja, nie chcesz, by twoje dzieci albo grandchildren składowali leków, żeby oni mogli zagrać sporty," Funt powiedział.

Mógłbyś uargumentować, że steroidy są nie - zagadnienie między wyborcami Kalifornii, którzy wybrali Schwarzenegger, by naprawić inne problemy. Być może , ale z młodzieżą tempa użycia w górę przez kraj, federalni ustawodawcy są włączeni czujny znów. W ubiegłym miesiącu , Sen. Joseph Zaczekany, D - Del., wprowadził rachunek, który poszalałby w górę kary dla handlarzy steroidów i zapobiegł tu - - przeciwnie handlowy andro i innych prekursorów steroidów. Wysiłek jest co zasponsorowany przez Sen. U Wylęg Orrin, R - Utah, stary przyjaciel Schwarzenegger, który formalnie proponował w lipcu konstytucyjna poprawka nie pozwolić.S. noszeni obywatele okazja , bym biec dla prezydenta.

Być może szanse Arnolda dostającego za zagadnieniem leku tylko dostały trochę lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
ma ktos linka do jakiegos tranzlatora ?

ma ktos tranzlator ? jak tak to wezcie przetlumaczone wklejcie :*

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2025
Przetłumaczone translatorem
--------------------------------------------------
Przez Tom Farrey
Espn . Com

To wszystko zaczynało się z steroid .

Podniesienie do gubernatora był wykorzystywany jego filmu sława . Film kariera skakany od jego rozgłosu jak świata górne bodybuilder . Jego żądanie do tamtej grzędy {prętu} było opierane na jego wygrywaniu zapis siedem Mr Olympia tytuły , z pomoc mięsień budującego narkotyki pompujące ciało który {że} raz już więcej nie był techno ludzki niż tamtego z {że} , mówi , twoją przeciętna młodszy mistrza papilot -- miotły , nie barbell rozmaitości . Który Arnold Schwarzenegger był jak chłopiec w Austrii .


Arnold był wskazywany dla jego wpływu w wprowadzeniu steroid w zawodowych sportach .
Tak Schwarzenegger racjonalizował tak ostatnio jak 1996 , " to było co ja musiałem robić ubiegać się . Niebezpieczeństwo z steroid jest ponad używaniem . Ja tylko robiłem to przed trudnym konkurencją -- dla dwa miesiące , ale nie dla okresu czas którego {że} zaszkodziłby mnie . I wtedy później to było ponad . "

On dostawał się co on potrzebował . On szedł naprzód .

On nie umierał .

Jego tylny prosty i jego uśmiech tak jasno jak południa słońce , Schwarzenegger , teraz 56 i California gubernator , zdaje się obraz {zdjęcie} zdrowia i żywotności . Wielki żyjący dowód jak syntetycznych hormonów faktycznie może wzmagać osoby istnienie . Nowy , aktualizowany roli model dla steroid , zastępować tamtego z {że} uschnięty Lyle Alzado .

Anti steroid lobby ma twardemu czasowi chwytający co to znaczy {ma na myśli} mieć steroid spekulanta jak głowę narodu najbardziej gęsto zaludniony stanu . Ale tyle jest pewny : jeżeli Schwarzenegger ma jakiekolwiek rezerwacja o jak jego podniesienie do gubernatora biuro {urząd} mogłoby podnosić przyjęcie steroid , w sportach i gdzie indziej w społeczności , wtedy jego nowa praca oferować szansę dostosowywać jego zapis .

" on jest na miejscu teraz posiadać mówić wpływ , " Richard Funt , prezydent światowego Anti Narkotyzującego Agencję , które zachowania próbujące dla Olympics i inny sportów ciała . " on może adresować etykietowanie ( mięsień budującego ) dodatków . On może mieć do czynienia z trafficking steroid , użytku steroid , medycznych klasyfikacji steroid których {że} nie ma żadne terapeutyczny stosowanie . Tam są ( zbrodniczy ) dyscyplinarne wyjścia {emisje} . "

Kalifornia jest świat kapitał dla osiągnięcia {przedstawienia} wzmagające narkotyki . To jest stan którzy {że} wprowadzani steroid Do Nfl , przez San Dianabol Urządzenia ładujące 1960s . Dużo z steroid handlu w tym kraju jeszcze przebiega przez Kalifornia , gdzie zatrzymanie dopływ od Meksyku jest niski pierwszeństwo dla prawa narzucania . Kalifornia spółki prowadziły walkę przeciw ustalaniu zasady potencjalnie niebezpieczne sportów dodatki .

Ostatnia spółka pod światłem reflektorów : San Francisco opierał Gniadym Obszaru Pracownia Co Skuteczne ( Balco ) , teraz przedmiot federalnego sądu przysięgłych decydującego o winie pytania {informacji} i, stosownie do U . S Anti Narkotyzujące Agencję , twierdzone disseminator projektanta steroid do wysokich profilu atletów . Bardziej ostatnio przychodził sprawozdanie że cztery Oakland Najeźdźcy otrzymywały litery od Nfl który {że} oni zawodzili dla Thg i mogliby stawać wobec zawieszenie przez Nfl .


Arnold brał olimpijską pochodnię od złotego medalisty Rafer Johnson kiedy to przechodziło przez L . W 2002 . Ale teraz gdy on jest gubernator Kalifornia , będzie on pomaga ogień ślad eliminować steroid od sportów ?
" tam są dużo rzeczy ( Schwarzenegger ) mogłyby robić , " funt mówił .

Ale to jest niepewne on będzie robić coś .

Schwarzenegger nie odpowiadał Do Espn . Com prośby dla widzenia się robiona przez jego medium reprezentantów . Jego rzecznik , Rob Stutzman , mówił Schwarzenegger steroid używa , " jeżeli on wiedział wtedy co my wiemy teraz, on nie robiłby tego . " ale Schwarzenegger sam unikał temat od wchodzenia rasa {wyścig} przywoływać z powrotem Gov . Szare Davis .

Jego zapis w zwalczaniu steroid użytek nie zachęca . Pierwszy czas on miał rząd peron {platforma} był jak krzesło Prezydent Rady na Fizycznej Sprawności i Sporty pod George H . W . Krzak , kogo on przeprowadzał kampanię dla w 1988 wyborze . Podczas gdy Schwarzenegger denuncjował steroid podczas tamtego okresu , to nie było centralne do jego wiadomości jak on objeżdżał kraj i zachęcał dzieci wykonywać {ćwiczyć} więcej . On często musiał być skłaniany na przedmiocie steroid , nawet podczas gdy młodzież używania stosunków w poprzek kraj były troiły w kilwaterze Ben Johnson steroid objawień przy Seul Olympics .

Nawet kilka członkowie narkotyku moczyli bodybuilding wspólnotę , który ogólnie obserwuje Arnold jak bóstwo , uznaje jego brak przywództwo na wyjściu {emisji} . Jeff Everson , poprzedni redaktor Mięsień & Sprawności magazyn , pisał ostatni rok w magazyn Planety Mięsień , " kiedy był ostatni czasu Arnold . Ukazywany się {wydawany się } zanim Kongres pytający dla pomoc i będzie popierać w zatrzymaniu straszny steroid używa przez wszystkio bodybuilders ? "
Jeszcze, to jest zrozumiałe dlaczego Schwarzenegger mogłoby chcieć pozostawać w ukrywającym .

On właśnie nie był inny steroid użytkownik , jak Bill Clinton właśnie był inny maź nie inhalator . Arnold pomagał ojcowi uprawie steroid . On był współpracownikiem do wspaniałego ustawiania według rozmiarów atletów w tym kraju jak dużo albo więcej niż Johnson , Alzado , Brian Bosworth , Mark {zaznacz} {znak} Gastineau , Jose Canseco lub jakikolwiek inny chemicznie skóry bawola potu robotnik który {że} późniejszy nadchodził . Podczas gdy Schwarzenegger nie może mieć naprawdę pochodzi z sportów świata , bodybuilding jest w granicach tego sam wszechświata , i on stosował potężną grawitacyjny siłę na głównych nurtu atletach podczas 1970s i .

Przed 1969 , kiedy Arnold przybywał w U . S ., steroid użytek był rzadki w za i uczelni sportach .

Nawet {równy} podnoszenie ciężarów był rozważany egzotyczne plecy wtedy. Mike Katz , taksówki oddziału pracownik na linii dla Nowy Jork Strumieni Joe Namath ery , przywołuje z powrotem że tylko dwa inny teammates trenował z wagami . Katz musiał iść zewnętrzna stronę zespół znajdować przyzwoite wyposażenie -- Strumieni trening łatwość składał się z nic więcej niż pierwotny pomysł {przyrząd} pokrewny do " metal amortyzatora na samochodu " który {że} byłby połączony do celu poczt i wtedy dostosowywane dla oporu . Autokary {trenerzy} rozważały jemu " z bolącymi mięśniami , " okres {termin} rzadko używały więcej.

" Strumienie nie miał ramienia podkładek dostosowywać {odpowiadać} mi , " mówił Katz , kto też był bodybuilder wtedy i kończył się {wynosił} z Schwarzenegger podczas letnich przy Złota Gimnastyce w Santa Monica , Kalif . " ja musiałem wracać do mojego uczelni przy Południowym Connecticut Stanie i dostaję moje podkładki , który specjalnie był kierowany się {robiony dla } mnie .

" wtedy w 1970s tam był wybuch wagi trenującej , należności do Arnold . "

Schwarzenegger wygrywał Mr Olympia , najbardziej prestiżowy tytuł w bodybuilding , każdy rok od 1970 do w po wychodzeniu stanu spoczynku . Ale to właśnie nie było struna {sznur} zwycięstwa których {że} zmuszanych młodych ludzi brać zawiadomienie ; to było zdobywanie , robi szum męskiemu persona on tworzył dla siebie . I to było tamte błyszczące , 22 cala biceps którzy {że} chłopcy i młodzi ludzie gapiło się na tak uważnie jak Arnold samo robiło na scenie {stadium} .

Steve Courson był małego wzrostu obronny pracownik na linii przy Uniwersytecie Karolina Południowa w 1974 kiedy Schwarzenegger mówił Barbara Walters , " ja biorę steroid ponieważ oni pomagają mi ekstra 5 procent . Kobiety biorą [ antykoncepcja ] pigułkę . Oni nieco są podobny . Ja robię to pod doktora nadzorem . " dookoła tamtego czasu , Sporty Ilustrował też pomagał przynosi Schwarzenegger do średniej Ameryki z cechą na austriackim Dębie .

" Watching jego , my wszystko byliśmy zachwycony , " mówiliśmy Courson , kto wygrywał dwa Wspaniałe Miski mistrzostwa z Pittsburgh Steelers i później znosił zdrowia problemy od ciężkiego steroid używa . " wtedy , jego komentarze na steroid zainteresowały do mnie ponieważ właśnie wtedy ja zaczynałem się brać narkotyki .

" on przedefiniował obraz męskie atletyczne ciało pisze . Przez jego rozumny użytek treninga i narkotyków , on przedstawiał imponującej fizycznej figurze którego {że} nie był widziany przedtem. "

Canseco nadchodził dekadę późniejszy , jak obiecującego szkoły średnia baseball gracza muzyka w Miami .

" Arnold łamał formę odlewnicza , " mówił Canseco , kto przychodził podziwiać Schwarzenegger przez jego na ekranu rolach . " ja pamiętam jego pierwszy Conan film ( w 1982 ) . On był ogromna , potworna figura na ekranie . W tył w szkole średnia , ja jeszcze nie byłem do podnoszenie ciężarów . Arnold miał większy wpływ na każdym . "

W Oakland A szatni 1980s , Canseco i McGwire pomagałby przynosi biceps do baseball . Canseco kończył się {wynosił} skrupulatnie, podczas gdy też używając steroid .

Nawet dzisiaj, kolumny przez i retro photograph Schwarzenegger są regularna obecność w garści mięsień magazyn które {że} główne nurt atleci czytają dla natchnienia . Więcej niż 100 razy od 1967 -- włączając co najmniej ośmiu razy w przeszłości cztery lata -- tamci magazyn umieszczały jego na ich okryciu . J Patrz tak powinien być błogosławiony przez sławy szmaty .

Ty nie będziesz znajdować Schwarzenegger albo inny bodybuilders notującego uwagę na odwrocie steroid w tamtych budowy ciała bibles . Materia {sprawa} nie robi . Photograph otherworldly ciał i adnotacji na odwrocie dla " anaboliczny jak " dodatki są sugerujący dość . Przegląd publikowany w U . S . Wiadomości & świat Relacjonuje dekadę temu znajdował że 57 procent teen steroid użytkownicy mówił oni byli wpływani używać steroid przez czytanie mięsień magazyn .

Wbrew koronie raz dawany jego przez Krzak , Schwarzenegger przedstawia masę , nie sprawność . On przyznawał jak dużo do Oui magazyn w 1977 , mówiącym , " ja jestem konkurencyjne bodybuilder ; ja nie trenuję właśnie być zdrowy . Dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzi trenujących z wagami są do tej zdrowia rzeczy , i to jest różna {inny} umysłowość całkowicie. O ile {aż} ja jestem zainteresowany , to jest bullshit ; inaczej ja nie piłbym . Ja robię moje białko pije z whisky . Ludzie myślą ja jestem zwariowany , ale że jest droga {sposób} ja jestem . Ja dostaję ukamienowałem , ja robię moją własną rzecz . "

On uwydatniał , " ja nie jestem na zdrowiu kopię . "

Jego ton zmieniała kiedy on stawał się sprawnością główną , jego przystawką do polityki .

Nie każdy znajomy z steroid wyjście {emisja} jest gotowy nazywać Schwarzenegger siłę napędzająca w tworzeniu narkotyku uprawa że teraz przenika amerykańskie sporty . " on jest jeden kawałek w puzzle {łamigłówce} , " mówił Charles Yesalis , Penn Stanu profesora sportów nauki . Ale tam jest jakikolwiek bardziej wielki kawałek ? Schwarzenegger wpływ na nastawieniach o mięsień było oba obszerne opierane , przez jego kin , i nisza , przez jego stan jak skały gwiazda w wpływowej bodybuilding wspólnocie . On uderza społeczności oba wysokich i niskich , i główni nurt atleci napełniały środek .

Rick Wayne , dymisjonowany bodybuilding mistrz kto trenował z Schwarzenegger , argumentuje że jego poprzedni rywal nie powinien być sądzony szorstko ponieważ today bodybuilders bierze dużo bardziej fałszowane i potężne narkotyki . " on brał o dwu pigułkach Dianabol tygodnia , " on mówił . " który {że} jest nic . " inny trening partnerzy mówiły Schwarzenegger brał obfite ilości steroid . Ale my niech przyjmujemy Wayne zna prawdę . Jest historyczne znaczenie Henry Brodu zmniejszało ponieważ 2003 Mustanga miotłoby drzwi precz Modelu T ?

Schwarzenegger , w przeszłych widzeniach się , żądał że on nie łamał żadne prawa kiedy branie steroid ( Wayne mówienia Arnold mówił jego raz że on zaczynał braniu ich przy wieku 13 w Austrii ; Arnold żąda on zaczynał byciu podobnym do ich przybywających w U . S . ). Przed 1990 , kiedy federalny rząd robił narkotyki kontrolowaną istotę , tam był nic nielegalny o doktorach piszący steroid nakazy dla atletycznych celów . Jakkolwiek, brania narkotyki wzmagać sporty osiągnięcie {przedstawienie} był rozważany nieetyczny od późnego . Schwarzenegger , jak bodybuilding sam, tylko torował ścieżkę zwycięstwa przy wszystkich kosztach .

Może być ty słyszałeś że wyrażenie ostatnio w piłce nożna i baseball koło . Może być nawet na szkoły średnia poziomie .

" jeżeli ty jesteś jak mnie , ty nie chcesz twoich dzieci albo wnuków do zapasu narkotyków właśnie tak oni mogą grać sporty , " funt mówił .

Ty mógłbyś argumentować że {tamci} steroid są nie wyjście {emisja} pośród Kalifornia wyborców , kto wybierał Schwarzenegger ustalać inny problemy . Może być, ale z młodzież używania stosunkami w górze w poprzek kraj , federalni prawodawcy są na alarmie ponownie. Ostatni miesiąc , Sen . Joseph Biden , D Del ., wprowadzany rachunek który {że} byłby rampę w górze kary dla steroid handlarzów i przeszkadza odręcznej sprzedaż andro i inny steroid prekursor . Wysiłek jest co sponsorowany przez Sen . Orrin Wylęg , R Utah , longtime przyjaciel Schwarzenegger kto formalnie planował w lipcu konstytucyjna poprawka pozwalać niezbyt dobry . S . Urodzeni obywatele okazja jechać dla prezydent .

Być może szansy Arnold dostającego za narkotyku wyjściem {emisją} właśnie dostawały małą lepszą .


Zmieniony przez - strongerni w dniu 2006-04-17 15:52:17

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12460
dzieki

Zmieniony przez - matsup w dniu 2006-04-17 15:53:55

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
uwielbiam tlumaczenia z translatorow

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
haha no konkretnie tranzlator tlumaczy

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18473
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5065
ciekawe

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1067
Chyba translator "nie przetłumaczył" słów Arnolda z poszczególnych lat.
Więc:
1974. Ja biorę sterydy, ponieważ dodają mi dodatkowych 5% (w znaczeniu wzrostu). Kobiety biorą środki antykoncepcyjne. Obie rzeczy są do siebie jakimś stopniu podobne. Biorę je pod ścisła kontrolą lekarza.
1977. Tak, używam ich, jednak to nie one spowodowały to, jakim jestem. Sterydy anaboliczne pomagają mi podczas rygorystycznej diety przed zawodami potrzymać wielkość umięśnienia.

1987. Nie przejmuję się tym. Ponieważ nigdy nie przedawkowałem.

1990. W tych czasach sterydy były absolutną nowością, testowałem je na sobie. Jednak nie istniało coś takiego, jak prawo anty dopingowe. Instynktownie czułem, że to nie jest dobra droga (czy coś takiego), czułem, ze coś ze mną jest nie tak. I zrezygnowałem.

1992. W tamtych czasach nie było potrzeby kupowania niedozwolonych środków na czarnym rynku. Wystarczyło, że poszedłeś do lekarza i poprosiłeś go o coś na wzrost. A on jedynie zwracał uwagę na to, że należy je brać 6 tygodni przed zawodami. Porównując obecne dawkowanie do tamtego można stwierdzić, że wtedy brało się 10% z obecnych dawek.

I tak dalej.
O tym, że te dodatkowe 20kg masy mięśniowej nie jest warte brania środków dopingujących, a przekonamy się o tym, gdy napotkamy na poważne skutki uboczne. Inny cytat, aby sytuacja była jasne, jestem absolutnie przeciw zażywaniu niebezpiecznych, nielegalnych środków].

Zmieniony przez - ujemny w dniu 2006-04-17 18:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1067
Polecam jeden film.
RAW &#8211; Making of Iron Pumping.
Na samym końcu Arnold wypowiada się na temat tego, czy brał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Fake czy Real??

WHEY premium