SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekarz sportowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Witam !
Mam pytanie odnośnie tego czy jak idę do lekarza sportowego jesli chcem zrobić badania na sztuki walk to mam mu przynieść swoje przebyte choroby czy on ma to wszystko w moich aktach jakby czy coś bo pare razy leżałem w szpitalu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
lekarz sportowy nie ma nic o Tobie.nie zapomnij idąc do sportowego pobrać skierowania od lekarza rodzinnego.inaczej Cię nie przyjmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
4 lata temu wykryto u mnie torbiela i nic nie mam zadnych bóli głowy . wiec jesli lekarz sportowy nie ma nic o mnie i przyjde do niego z tym aby dal mi zgode na trenowanie sztuk walk to mi ja wypisze bo aby wkyryc torbiel to tylko rezonans a na to nie da mi skierowania najwyzje na eeg czy cos a z tym wsyzstko ok bo rezonans to drogie badane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
nie wiem jak take sprawy się mają,zapytaj sam lekarza.ja do badań sportowych musiałem zrobić ekg,eeg,laryngolog,neurolog,okulista,krew i mocz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
A neurolog ma moje dane czy przebyte choroby co jak bada neurolog ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Artak przestań spamować tematami. O to samo pytałeś w swoim pierwszym temacie w tradycyjnych a teraz założyłeś jeszcze dwa.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Jestem nie cierpliwy i tyle sory ponawiam pytanie Neurolog ma moje dane czy przebyte choroby ? Wszędzie pisze że jak się idzie do neurologa czy sportowego to trzeba przynosić papiery przebytych chorób . Ja mam tylko jeden problem który przez przypadek wykryto rezonansem 3 lata temu i tylko rezonansem można to wykryć .A krew serce cisnienie itp wszystko ok. czyli powinien mi dac zgode na trenowanie sztuk walk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
a skąd neurolog ma wiedzieć na co byłeś chory jak nigdy u niego nie byłeś?to czy podbije Ci badania to sam już lekarz oceni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
No ale jak neurolog państwowy to powinien mieć dostęp do takich rzeczy .No bo mi właśnie chodiz żeby sie o tym nie dowiedział :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
umiesz czytać ze zrozumieniem czy to ponad Twoje siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Umiem , ale w to nie wierzę kto k***a taki system wymyślił z tego można wywnioskować że jedno przeczy drugiemu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo ,pomoże ktoś

Następny temat

Szkoła Ju-Jitsu Kodokan we Wrocławiu wznawia działalność

WHEY premium