SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie cisnienia a silownia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Duzo przeczytalem postow i nie znalazlem niczego czego bym chcial.
Mam cisnuenie rano ok 150/80
Po cwoczeniach silowych mialem zawroty glowy.
Kardiolog dal mi lek na cisnienie i pozwolil ćwiczyć ale mimo leku cisnienie i tak potrafi byc wysokie. Wszedzie kazdy wkleja posty ze juz koniec silowni , ze nie mozna cwiczyc itd zeby basen rower.. Kur..a po..er..dole rower i basen ! Zzygal bym sie predzej niz pedalowal w kolo bloku a plywac to.moge ale w lato ba jeziorze a nie na jakims basenie.
Ktos z Was nlbierze leki na cisnienie i zuca ciezarami? Co na ten temat wasi lekarze.
Badania serca nic tam mi nie wyszlo. Mam cisnienie samoistne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Możesz blendować pełnowartościowe posiłki do konsystencji płynnej papki na luzie do przełknięcia. Lniany popijaj.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Widocznie źle dobrany lek lub dawka mała . Ciśnienie mierzysz w spoczynku wg prawidłowych zasad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363866 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667349
Wrzuc ankiete dzialu
Leca saa?
Ile wazysz i jaki masz bf?
Jakas suplementacja moze idzie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Waze 90 kg
Prolongnatum e7d 1ml zadtepczo
Ubita mocno masa
Brak supli w diecie mam 200 g bialka 230 wegli i 160 g tluszczy srednio 2500 kcal- 3 tys max
Z tym ze jak wezme caly lek to mi obniza az za bardzo a po ppludniu kak by przestaje dzialac.
Podstawowa kwestia co mnie meczy czy leczenie cisnienia wyklucza z rzucamia ciezarami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
1.WIEK:32
2.WAGA:90
3.WZROST:172
4.WYMIARY:
-Biceps:46
-Klata:130
-Udo:55
-Talia:
5.STAZ NA SILOWNI:lilka lat ze sporymi przerwami
6.CEL SUPLEMENTACJI:mie siplementuje sie
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% nie mam zielonrgo pojecia postaram sie wrzucic foto
10.TENDENCJA DO TYCIA
11.WYNIKI SILOWE
-Klata:mie wyciskam przez cisnienie ( w formie 150 kg 4x)
-Przysiad:nie robilem tylko maszyny suwnica 420 kg x15
-Mc:nie robie
12. Czy masz dietę? Nie mam ale wlascowosci odzywcze bialko wegle i tluszcze sa w podobnych proporcjach wystarczajacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363866 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667349
To nie jest jakos mocno patologiczne cisnienie
Masz jamies inne badania?
Jak z pulsem?
Lipidogram robiles?
Poza lekami mozesz dorzuci wyciag z jemioly do suplementacji 3 razy dzienie jak zaleca producent plus aero powinno sciagnac w dol troche oczek

A co tam z nogami bo mega odstaja wg gory


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-01 17:47:19

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Nogi - gora GENETYKA nic nie moge na to poradzic.
Reasumujac czy ktis z Was sie leczy na nadcisnienie i cwiczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363866 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667349
ja lece cały czas na bisocardzie i jest różnie 130/140 /80

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Chyba większość na bombie ma
Nadciśnienie leczy je i ćwiczy
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34886 Napisanych postów 89830 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940049
Ja sie leczę na nadciśnienie , biorę Prestarium 5mg , z ciśnieniem zawsze wszystko ok...już nawet złapałem sie kilka razy myśląc że jest coś nie tak zmierzyłem wynik książkowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Dzieki za dodanie otuchy ! Bo jak bym mial rezygnowac ze sportu - nie wyobrazam sobie tego. Nazwe leku ppkaze Kardiologowi moze i ja bede sie lapac na ten lek i oby pomogl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata na enanie plus dodatki , słaby wzwód .

Następny temat

Dylemat pod koniec cyklu.

WHEY premium