SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lecytyna + Miłorząb + Witaminy B

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. W celu poprawienia koncentracji, pamięci oraz wzmocnienia układu nerwowego chcę wspomóc się preparatami takimi jak:
Lecytyna 1200mg(Olimp), Ginkgo Intensiv (Naturell), Gold Vit B-Forte(Olimp)
Mam pytania odnośnie tych suplementów, bo chcę brać po 1 tabletce dziennie z każdego preparatu. Można bezpiecznie łączyć te tabsy? Nie wpłynie to jakoś negatywnie na efekt?! Może taka kompilacja bardziej zaszkodzi?! Jeśli macie jakieś uwagi co do stosowania/dawkowania i o jakiej porze najlepiej brać to również proszę o podpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
jak najbardziej mozna, wymienione przez Ciebie skladiniki wchodzą w skład roznych stackow poprawiających pamiec czy koncentracje, wiec nic sie nie bedzie gryzlo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki za odpowiedź. Mam zaburzenia koncentracji, pamięci itp. Znalazłem takie rozwiązanie i na razie czuje się dobrze przy takim połączeniu. Wolałem spytać, czy nie zaszkodzi.. mam zamiar na dłuższą metę stosować taką suplementacje. Próbowałem kiedyś leki nootropowe, ale dawały efekt odwrotny do zamierzonego.. // Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
jak cos dziala dobrze, to smialo sie tego trzymaj,
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy, jakie suple?

Następny temat

CO PO BLACKU ?

WHEY premium