SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Latwe pytanko ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
Witam.
Miesac temu zakonczylem swoj pierwszy cykl kreatynowy. Przybralem na nim 4 kg masy :) Jestem zadowolony. Teraz bede mial do dyspozycji ~55 zł i nie wiem co moge za to kupic aby przybrac na masie. Myslalem o metenabolu, ale chyba jednak nie bede sie marnowal w wieku 18 lat :) Prosilbym o rade... jaka dobra odzywke ( na mase lub miesnie ) moglbym sobie zapodac za 55 zl ? . Z gory dzieki . Narazie!:)

-the power and the glory-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
moze jakis gainerek powiedzmy trec'a mass XXL 2kg za ok 55zl dorwiesz

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
50 zł to niewiele. Jeżeli dietę masz kompletną to proponuję glutaminę jezeli masz braki w diecie najpiewr je uzupełnij odpowiednią odżywką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
hm dzieki za porady. A Jesli bym gdzies tak za 2 tyg wzial znow kreatyne? tym razem bez facy nasycenia to czy daloby mi to taki sam efekt jak 1 cykl? ( wtedy przytylem 4 kg) Pozdrowka

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie da takiego efektu.
Przerwa powinna trwac co najmniej 2 miechy.
Zakup gainera - mass xxl treca kosztuje 59zł za 2kg.Masy troche wpadnie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devi najlepiej chyba będzie jeżeli dokupisz coś do swojej diety/w miarę braków które napewno znajdziesz/ bo żadna odżywka za tą kasę raczej nie ci nie da...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 484
Dev a jaka kreatyne brales jak mozna spytac?

~:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
Hm.....kurde jush sam nie wiem co zrobic z ta kase :0 zobacze jeszcze :) Dzieki za help :)

A co do kreatyny to bralem : Creatine micronized 200 mesh + taurine ( 560 g ) z firmy trec. pozdrofki

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9750
Kup jakies weglowodany i pij bezposrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
zakupilem mass xxl :) zobaczymy co bedzie :>

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
A ja bym proponowal zebys dorzucil pare zlotowek i zakupilo bcaa. Po kretce jestes napompowany woda. Aminki moga poprawic jakosc umiesnienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy bialkowe - termin przydatnosci do spozycia?

Następny temat

Kretka+B12

WHEY premium