SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Hahaha
No dobra wydało się ^_^

Na 2.0 akurat po drodze z pracy i rzut beretem z domu więc często tam zaglądam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80228
a jaka zmiana w suplementacji poszła?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Większa porcja kreatyny przed i po treningu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Jakie banerki ładne!
Jak wejdę na dobre w masę też sobie odgapię od Was i coś wyczaruję
Fajnie, że pojawiły się filmiki- nagrywaj częściej, fajnie widać pracę pleców!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
No trzeba było trochę podrasować banerki
A co do filmików nie wyglądam za dobrze przed kamerą stąd tak mało filmików no ale jak już kilka razy się przełamałem to może zacznie coś więcej wlatywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909


Lecimy! Nie śpimy
Cóż by tu dziś ciekawego napisać w sumie oprócz tego, że wstałem dziś wcześnie rano aby stoczyć walkę o kurczaka z emerytami pod biedronką a w pracy czas momentami leciał jak by chciał a nie mógł to tak poza tym nic ciekawego się nie działo Ostatecznie walkę wygrałem! I jak widać na załączonej fotce udało się zrobić spory zapas kurczaka i mięsa mielonego z chudej szynki wieprzowej Przyda się na DNT! Po pracy oczywiście trening którego jak zawsze nie mogłem się doczekać i aż nosiło mnie jak się zbliżałem do siłowni!






Udało mi się wjechać na siłownie gdzie nie było jeszcze wielkich tłumów tak więc w spokoju można było poćwiczyć. Trening jak zawsze na max możliwości i zdecydowanie mogę go zaliczyć do udanych! 8 serii WL dało ostro popalić potem hantle i dipsy i po tym wszystkim klata była tak nabita i spompowana, że aż momentami prążki się na niej przebijały Potem wleciał hammer na barki i francuskie wyciskanie i zostałem totalnie dobity. Zresztą na fotce poniżej można po części zauważyć jak pięknie mnie zaczyna nabijać Już nie mogę się doczekać jak znowu wejdziemy na większe ilości węgli i to nabicie z treningu na trening będzie lepsze!



PUSH #1


1. WL 8x8
2. Hammer albo hantle skos 12/10/8
3. Gironda dips 3x10
4. Wyciskanie hammer barki 8x8
5. Wyciskanie francuzkie sztanga lezac 8x8





1. Jaglanka z truskawkami i WPC.



2. Makaron z tuńczykiem, groszkiem, ogórkiem i olejem lnianym.



3. Kasza jaglana z duszoną piersią z indyka, gruszką, rodzynkami i olejem kokosowym.



4. Kasza manna, granexy czekoladowe, borówki, WPC



5. Wafle ryżowe z polędwicą z indyka, warzywami i jeden wafel z masłem orzechowym.



6. Lody białkowe z masłem migdałowym.


Teraz trochę odpoczynku potem w planach zabrać się za robienie szamki na jutro do pracy. Jutro w planach dzień nietreningowy, nie wiem jak go zniosę no ale jakoś wytrzymam ten jeden dzień Poza tym jeszcze tylko 2 dni i mam trochę dłuższego weekendu bo zaczynam go od piątku. W dodatku jak dobrze pójdzie to skoczę z rana na trening z Bananem w piątek ale ta kwestia jest jeszcze do dogadania Tymczasem! Miłego wieczoru!




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80228
500g węgli w DT i jeszcze czekasz na więcej no nieźle

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 150986
Szczerze co to jest 500ww dla takich "niejadków"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Qitr
500g węgli w DT i jeszcze czekasz na więcej no nieźle


Przed minicutem konczylem na 650 weglach wiec sadze ze teraz ta ilosc znaczaco wzrosnie


@Bro
Dokladnie xD 500 wegli to jedna dziurka od nosa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Góra wygląda fajnie, powolutku cierpliwie dorzucac mięsa i będzie super
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

Wiecej