SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Kotlety z kury nieźle wylądają, na pierwszy rzut oka pomyślałem że to golonka .
wzajemnie miłego
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Harry Potter to jeden z moich ulubionych filmów oraz książek Widziałem i przeczytałem wszystkie części (książki chyba nawet 2 razy)

Szama jak zawsze pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
No to witam w klubie! Ja również i wszystkie książki i filmy! Natomiast co roku w wakacje mamy z moją schemat który tak nam utkwił.
Pierwszy miesiąc wakacji lecimy z serialami
Wszystkie sezony Friends + Wszystkie sezony The Big Bang Theory
No i potem właśnie wszystkie części Harrego Pottera a potem Gwiezdne Wojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
A to u mnie akurat Gwiezdne Wojny odpadają bo nie przepadam

Z seriali nr.1 dla mnie to ,,Spartakus".Później ,,Prison Break" (głownie 1 częśc) i Breaking Bad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
A wikingow ogladales ? Tez mega przyjemny serial zdecydowanie polecam no i z takich ciekawszych co mi utkwilo w glowie
Suits
The blacklist.
Mr Robot


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-08-15 21:09:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Nie,akurat nie ogladalem,ale dzieki za propozycje to w wolnym czasie zobacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Damian_619
Harry Potter to jeden z moich ulubionych filmów oraz książek Widziałem i przeczytałem wszystkie części (książki chyba nawet 2 razy)

Szama jak zawsze pierwsza klasa



no to u mnie identycznie, wszystkie filmy obejrzane, a książki x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Harry Potter to powinna być lektura w szkole Przynajmniej większość by przeczytała, nie tylko streszczenie

A co do seriali, muszę przyznać, że żadnego nie oglądałem, chyba będzie trzeba - od którego zaczynać?

Łukasz, wrzucałeś gdzieś przepis na to puree kalafiorowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Hmm zacznij od The Suits - myślę iż się nie zawiedziesz


Co do przepisu to chyba był kilka stron wcześniej ale żebyś nie szukał łap tutaj.

Kalafiora gotujesz w wodzie z dodatkiem soli i pieprzu, gotujesz go do miękkości.
Potem odlewasz z niego całą wodę która zostaje w garnku odstawiasz aż ostygnie i traktujesz go blenderem na gładką masę.
Po zblendowaniu dodajesz do środka przyprawy (czosnek/wędzona papryka słodka albo ostro, ciut chilli) + wcześniej usmażonego/ugrilowanego kurczakaa no i jeśli masz to źródło tłuszczu - masło migdałowe/orzechowe/orzechy/wiórki kokosowe z tym sprawdzałem i smakuje mega kozacko!
Potem wszystko razem mieszasz no i na talerz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
ja sie nigdy nie przełamałem do HP i raczej wątpię, ze to sie stanie, wolę filmy typu Władca Pierścieni , Hobbit z podobnego gatunku odnośnie seriali Damios zależy jakie preferujesz, np dla mnie mistrzowski był Breaking Bad, obecnie od 2 m-cy zddcydowałem sie na Netflixa w domu i teraz to już istne szaleństwo, ale dobijało mnie to oglądanie online i ciągle zwiechy, czasami gorsza jakość, wykasowane odcinki, teraz za niewielkie pieniądze naprawdę jest wszystko w 1 miejscu i mega mi sie podoba ta aplikacja, ale też nie jestem jakimś kanapowcem - z reguły wpada jakiś 1 odcinek serialu (obecnie wraz z netflixem odpaliliśmy z Renią Orange is the new black - naprawdę niezły) na noc przed snem i tyle ;)

Łukasz - przestawiłem sobie trening nóg na dzisiaj, aby jutro móc zrobic klatę z plecami z Tobą, aktualne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium