SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Nie zwalniasz tempa, super. Pamietam jak ja cwiczylem klata i plecy w ss, pompa okrutna aktualnie cwicze zbyt intensywnie zeby 2 x week pompowac. Mowilem juz ze Micha zaj**ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
A jak! 24/7 na pelnych obrotach! Kupa pracy przede mna wiec trzeba zapyerdalac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Lecimy z kolejną wypiską!

W sumie zacząłem już weekend z racji pracy w domu nie musiałem wstawać wcześniej niż zwykle i mogłem na luzaku pracować w pidżamie Mimo iż po kilku godzinach trochę żałowałem, że nie poszedłem do biura bo tam przynajmniej jest chłodno jak się klima odpali ale całe szczęście, że zostałem w domu bo moja druga połówka tak się rozchorowała, że do tej pory nie jest w stanie nic zrobić tak więc robiłem za sługę
Zrekompensowałem sobie całe siedzenie w domu kolorową miską! Posiedziałem trochę w kuchni pokombinowałem i udało mi się zrobić kilka przyjemnych posiłków. Poza tym nic ciekawego się nie działo w sumie to cały dzień siedzę i lenię się w domu poza drobnym wypadem na jakieś tam zakupy aczkolwiek w planach mam wyruszyć na saunę lada moment po całym dniu mimo iż były upały sauna relaksuje mnie na swój sposób :)


TRENING

DNT


MISKA

1. Oszukana pizza z polędwicą i parmezanem.



2. Kotlety mielone z piersi z kurczaka owiniętem boczkiem, grillowana cukinia i pieczarki.



3. Kotlety mielone z piersi z kurczaka nadziewane i zapiekane pod mozzarellą, duszone warzywa.



4. Na ochłode! - Szejk lodowy z masłem migdałowym.



5. Omlet owsiany z polewą z jogurtu greckiego.



Jak widać! Dość tłusto i kolorowo







Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-08-04 23:17:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Serio, jak odpalam Twój temat, to muszę mieć żarcie pod ręką, bo bym się wkruwił
Ta, lenienie w domu- żeby przygotować takie posiłki to raczej nie w 10 minut z palcem w nosie
Co na spodzie pizzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Nic xD ubite jajka x) najpierw omlet sie upiekl na patelni potem skladniki na wierzch i do piekarnika ^_^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
A prócz zaybistych posiłków wrzucasz w siebie jeszcze jakieś suplementy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Aktualnie - same podstawy
Kompleks witamin
Magnes z potasem
Omega 3
Bcaa
WPC
D3 + K2
Enzymy trawienne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Tymczasem lecimy z kolejną wypiską!

W sumie za dużo nie ma się co rozpisywać z racji choroby żony która trwa na dobre (okazało się, że ma zapalenie gardła) siedziałem z nią cały dzień w domu dopiero wieczorem wyskoczyłem na saunę trochę się zrelaksować i zregenerować. Poza tym posiedziałem jak szary Kowalski z pilotem w ręku przed telewizorem co jakiś czas wychodząc do kuchni zrobić sobie jedzenie Tak więc w sumie nawet dobrze wyszło,że miałem 2 dni nietreningowe teraz bo małżonka potrzebowała wsparcia całe szczęście teraz czuje się trochę lepiej wiec jutro bez wyrzutów sumienia mogę jechać na trening do Warszawy poza tym ma wpaść do niej przyjaciółka więc będzie opieka!


TRENING

DNT


MISKA

1. Jajecznicza z szynką i warzywami.



2. Kotlety z szynki wieprzowej z grilowaną cukinią i pieczarkami.



3. Gulasz wieprzowy.



4. Szejk z masłem orzechowym.



5. Sernik truskawkowy na zimno z granexami czekoladowymi.




Złapałem dziś w biedronce promo na szynkę wieprzową to stwierdziłem, że polecę dla odmiany dziś na wieprzowince no i z racji tego, że siedziałem cały dzień w domu stwierdziłem, że wymyślę sobie coś dobrego na kolację Nie wiem jeszcze jak smakuje bo czeka na swoją porę
Teraz lecę zabierać się za robienie śniadania i potreningowego na jutro bo z samego rana ruszam do warszawy na trening do Przemka :> Przy okazji zerknie ile poleciało przez ten tydzień minicut'a - osobiście jestem w szoku - no ale wyjdzie w pranie może to tylko moje spostrzeżenie
Miłego wieczoru więc dla wszystkich śledzących!


PEACE & LOVE!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Generalnie to nie wiem co ty w tym tv oglądałeś cały dzien jak tam nic nie ma :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Poczekaj z tego co pamietam! Karate Kid potem Madagaskar 2 potem Jakis dokument o otylosci x) nastepnie blizniakow w miedzy czasie hardkorowe licytacje, wieczorem olimpiade o i zlecialo x)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

Wiecej