SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Kondzio! Poczitujemy po FIWE jak dostanę przyzwolenie x) a jak nie to najwyżej Przemek zamknie oczy i szybko zjem x)))

Ja 3 wolne miejsca w aucie będę miał więc zapraszam śmiało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958284
ja bym sie wybrał by w końcu w ogole ogarnąć to czy mam cokolwiek ze sobą od października zacząć robić i jaki obrać plan na powrót

czy już po prostu przerzucić się na bierki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
No to zaklepane! Bez wymówek za 2 tygodnie lecimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Przelecialem dziennik na szybko i pozostalo mi zyczyc powodzenia. Szama Ciekawa i kolorowa a sylwetka ciagle do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Banan ja tylko czekam aż ogarniesz zdrowie i ruszamy Kondziu - bierz poniedziałek albo wtorek na rano to pójdziwmy po poludniu, w niedzielę nie mogę bo i Sylwia pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
O no i gitarka

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Ja czwartek/piątek - przed FIWE
Poniedziałek - Po FIWE
Już mam zaklepany urlop Tak wiec można szaleć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
Kogo witam! Kogo goszczę! Bry Ekipa!

Kolejny piękny dzień dobiega końca!
Mimo iż dzień bez szaleństw trochę pracy od rana po południu się trochę uspokoiło i do 16 jakoś wysiedziałem w biurze Potem szybki przemarsz do domu i wio na trening! Więc w sumie powiedzieć by można dzień jak co dzień Oczywiście jak to w DT od samej pobudki nie mogłem się doczekać treningu!


TRENING

Początkowo na trening leciałem z myślą iż wpadną barki z bicepsem i w sumie ta myśl utrzymywała się do samego końca końcową decyzję podjąłem w szatni jak już się przebrałem, że rozrywa mnie nadmiar mocy i dziś muszą wleciec nogi :D co okazało się strzałem w dziesiątkę!
Jak to przy nogach delikatna rozgrzewka przed i potem pierwsze główne ćwiczenie w R10 czyli siady!
W głowie miałem aby wrzucić na kij dziś ciężar którym kończyłem R12 w zeszłym planie treningowym ale po 3 serii stwierdziłem, że tak nie może być i na kij wpadło 125kg! Wiem, że nie jest to jakiś super mega ciężar aczkolwiek! Weszło tak zayebiście, że nie żałowałem tej decyzji! Czyli można powiedzieć, że po długiej długiej przerwie poszedł mój kolejny mały rekordzik co niezmiernie cieszy! Bo i technicznie wydaje mi się, że siad był we wszystkich ruchach dość głęboki no i czułem giry jak trzeba!
W głowie już mi świta ciężar który wrzucę na kolejnym treningu ale wszystko będzie zależało od dyspozycji w danym dniu Nie ma też co przesadzać jeśli nie będę się czuł w 100% pewny tak jak dziś!


CZWÓRKI + DWÓJKI


1. Przysiad klasyk R10
2. Przysiad na maszynie smitha (stopy wąsko) 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie na suwnicy jednonóż 5x10
3b. Bulgarian SQ 5x12
4. Uginanie podudzi leżąc R10
5a. MCNPN z hantlami 4x10
5b. Uginanie podudzi siedząc 4x12


MISKA

1. Omlet z masłem migdałowym.



2. Makaron pomidorowy z z mieloną wołowiną duszoną z warzywami w passacie pomidorowej.



3. Mix kasz jaglanej i bulgur z mieloną wołowiną z warzywami i rodzynkami.



4. Ryż jaśminowy, miodziaki, maliny, truskawki, WPC



5. Placek jabłkowy z polewą z jogurtu greckiego o smaku rafaello, nektarynka, posypka z orzechów pekan.



Miska na jutro zrobiona Przede mną tylko kolacyjka do zrobienia! No i można na spokojnie legnąć na wyrku i wrzucić przed snem coś do poczytania ostatnio zawiesiłem się trochę przy Grzędowiczu a dokładnie Pan Lodowego Ogrodu, mega wciągająca fantastyka jeśli ktoś gustuje w tych klimatach z ręką na sercu polecam :) Na pewno nie poczuje się zawiedziony.






Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-07-24 23:35:49
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Haha większość ludu idzie na trening zrobić nogi i kończy się klatą lub bicepsem
Na szczęście my mamy inaczej!
U mnie jutro wlatują więc prawie chłonę werwę od Ciebie
Ten makaron z wołowiną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887124
No nogi! Można katować na każdym treningu x) Gdyby tylko wyrabiały z regeneracją i każdy trening szedł na max obrotach to pewnie bym tak robił mimo iż czasami nie chce się tych nóg robić to po pierwszych seriach ochota przychodzi jak manna z nieba

Ja makaron wrzuciłem odkąd w biedronce pojawiły się dwa zayebiste smaki makaronów!

Jeden taki


A drugi taki


Dobrze, że zrobiłem sobie zapas jednego i drugiego! Bo po prostu istne cudo w smaku właśnie z wołowiną i sosem pomidorowym.
Jak trafisz jeszcze gdzieś to się nie zastanawiaj! Bo widziałem, że też makaronem nie pogardzisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium