SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to wezme materac :D

oczywiście dam znac jak się będe wybierał

ale MP jak coś to jedynie niedziela a Poznań może weekedn cały bo nigdy nie byłem, ale też sklep na głowie więc zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Siema

Żyje, trenuję i mam się dobrze. Brak czasu na regularne wypiski poza tym jest sporo ważniejszych spraw więc dziennik póki co będzie trochę zaniedbany Zdecydowanie tego mi trzeba - muszę skupić się na rzeczach ważniejszych niżeli wypiski na forum. Na to zawsze przyjdzie czas a na tą chwilę praca + treningi pochłaniają mi 90% czasu.
Resztę poświęcam dla najbliższych

Co do treningów aktualnie 4 x trening siłowy w tygodniu systemem 2 dni treningowe potem jeden bądź dwa dni wolnego w zależności jak się czuję i jak z regeneracją 
No i prawie codziennie cardio. Raz na jakiś czas na pewno coś tu wrzucę
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Super dziennik! Fajnie się czyta... nooo i Twoje posiłki są mega ... ja niestety jestem mało kreatywny i leniwy ,ale będę czerpał z michy inspirację. Wzrost mamy podobny więc zaglądał tu będę chętnie.Pozdro!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Wypadało by coś maznąć chociaż raz w tygodniu
Żyję, trenuję, jem, pracuję i tak w kółko Zająłem się rzeczami ważniejszymi więc i na forum aktywność mniejsza. Tak ma teraz być I pewnie będzie jeszcze trochę czasu.
Tzw sposób na sukces Poza tym kwiecień pod znakiem wyjazdów Więc trzeba pozamykać wszystko tak żeby skupić się na priorytetach.



Treningi 4 x week
Cardio bez zmian 6 x week.

Lecę systemem.
LEGS#1
PUSH#1
PULL#1
PUSH#2

Jak uznam, że mogę dołożyć 5 dzień treningowy tak też pewnie zostanie zrobione.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
robertjudi
Super dziennik! Fajnie się czyta... nooo i Twoje posiłki są mega ... ja niestety jestem mało kreatywny i leniwy ,ale będę czerpał z michy inspirację. Wzrost mamy podobny więc zaglądał tu będę chętnie.Pozdro!


U mnie w kuchni też ostatnio zero kreatywności
Byle by zrobić i coś zjeść Najważniejsze teraz dla mnie to szybko i lekko.
Oczywiście zapraszam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Siema

Żyję, trenuję idę do przodu Cieszę się życiem i spędzam czas tak jak lubię - może brak ostatnio trochę motywacji ale odpowiednie osoby mnie wspierają Do tego wykopałem trochę starych zdjęć :- ) Więc machina rozpędzona na nowo!

Do końca kwietnia za dużo wypisek pewnie nie będzie a potem zobaczymy Jakoś w sumie nie tęskno mi a trochę czasu zaoszczedzonego jest na trochę ważniejsze rzeczy.

Co do starych zdjęć - wpadło na FB to wrzucę i tutaj Miło popatrzeć i powspominać te momenty w życiu

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Spokojnie pogoda coraz lepsza to złapiesz motywacje

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zrobi ze mna trening w poznaniu wtedy zlapie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Więcej słońca, to i nastawienie będzie inne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Co do starych fotek... Ja dzisiaj starego laptopa odpaliłem a tam foty z 2006,2008 itp, Mielno itd. Masakra co ze mnie za patol był, hahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium