SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Tydzień treningowy zakończony i zrobiony na 101% Pod każdym możliwym względem
Sobota jak co tydzień od samego rana zakupy potem sprzątanie w między czasie posiłki i chwilę czasu spędzonego z żoną Czyli można powiedzieć, że na spokojnie.
Po południu poleciałem na trening w pełni zmotywowany i zregenerowany. Jutro DNT ale równie aktywnie może jakiś basen a na pewno jakiś dłuższy spacer co by wykorzystać względnie ładną pogodę A przy okazji korzystając z wolnego wieczoru postanowiłem sobie ugotować szamkę na jutrzejszy dzień Niby nie musiałem ale jak zrobię jedzenie dzień wcześniej to jakiś taki spokojniejszy jestem



PULL #2


0. Pullover 4x25
1. RackPull R8
2. Podciąganie szeroki neutral 4x max
3a. Wiosło sztanga podchwyt 3x10
3b. Ściąganie wąski neutral 3x12
4. Unoszenie hantli bokiem R8
5. Tył barków na maszynie 10/10/12/15
5. Uginanie sztanga R8
6. Spider curl hantlami 10/10/12/15


Cardio
Rano na czczo - 25 minut
Po treningu - 25 minut




1. Serek wiejski z warzywami + WPC.
2. Ryż z burgerami wołowymi.
3. Pierś faszerowana szpinakiem z makaronem.
4. Kefir 0%, izolat, ananas, truskawki, granexy.
5. ?









Zmieniony przez - lasican1 w dniu 3/2/2019 9:23:02 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Miała być względnie aktywna niedziela a była niedziela pełna lenistwa i odpoczynku ale najwidoczniej tego potrzebował organizm w ciągu dnia na chwilę tylko wyskoczyliśmy z moją na psie targi i na obiad do rodziców. Potem powrót do domu i leniwe popołudnie z drzemką przed TV Żyć nie umierać. Poszedł raport z samego rana też od jutra lekkie zmiany w misce aczkolwiek nie za dużo ponieważ przez cały ten tydzień zmiana sporo na plus. Zobaczymy jak będzie po następnym



DNT



1. Omlet z masłem z nerkowców.
2. Burgery wołowe z serem żółtym.
3. Steki wołowe z serem żółtym.
4. Indyk z masłem migdałowym.
5. ?








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Mega spokojny poniedziałek. Rano trochę mi się przysnęło a bardziej miałem problem żeby się zebrać i wstać na poranne cardio Ale! Nie ma miękkiej gry wiec wstałem 15 minut później niż powinienem i zakręciłem. Całe szczęście w pracy mega spokojny dzień. Dosłownie nic złego się nie działo można było się skupić na kilku drobiazgach na które brakło czasu w zeszłym tygodniu. Po południu wpadł trening na nieszczęście w poniedziałek wypadł mi ....
Dzień klaty - a każdy wie jak to w poniedziałek jest No ale jakoś ten trening zrobiony bez większych opóźnień. Jutro kolejny spokojny dzień ponieważ praca z domu Więc też powinno być względnie ok ale to już okaże się rano



PUSH #2

0. Rozpietki na bramie 3x25
1. Wyciskanie sztangi skos Góra r8
2. Wyciskanie sztangi skos dol 10/10/12/15
3a. Power rozpietki poziomo 3x10
3b. Pompki na ziemi 3x12 3s
4. OHP r8
5. Wyciskanie Hammer barki 10/10/12/15
6. Francuz sztangą lezac r10
7. Prostowanie z linka 10/10/10/12/15


Cardio
Na czczo - 20 minut
Po treningu - 30 minut




1. Serek wiejski z WPC.
2/3. Ryż jaśminowy z indykiem.
4. Kefir 0%, izolat, jagody, granexy, sok jabłkowo-marchwiowy.
5. Wafle ryżowe z chudą szynką drobiową.








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
Niby proste jedzenie, ale motywuje mnie do kombinowania podczas nadchodzącej masy! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Zleciał dzisiejszy dzień nie wiem nawet kiedy. Teoretycznie praca w domu więc miałem nadzieję, że nie będzie aż tyle do roboty oczywiście się myliłem I od samego rana aż do 16 było co robić. Zmiana stanowiska od pewnego czasu jak widać daje się we znaki. Nie narzekam bo dla mnie to kolejne małe kroki do kolejnego awansu no ale wiadomo jak to człowiek najchętniej to by się nie narobił a zarobił
Jeden z nielicznych plusów pracy z domu miałem możliwość zjedzenie ciepłych na bieżąco przygotowanych posiłków Co nie zdarza się zbyt często x)))
Po południu wpadł trening nóg więc wieczorem jak wróciłem to padłem jak kawka



LEGS #1

0. Prostowanie siedząc 4x25
1. Przysiad R8
2. Wyciskanie na suwnicy stopy nisko 10/10/12/15
3a. Przysiad bułgarski na smithie 3 x 10
3b. Goblet squat z hantlą 3 x 12
4. Uginanie leżąc r8
5. MCNPN z hantlami 10/10/10/12/15
6. Hip Thrust R8


CARDIO

Na czczo - 25 minut
Po treningu - 25 minut




1. Serek wiejski z WPC.
2. Makaron, steki z polędwicy wołowej.
3. Ryż z kurczakiem.
4. Kefir 0%, izolat, mandarynki, jeżyny, granexy.
5. ?








2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905
michal.piorkowski_bb
Niby proste jedzenie, ale motywuje mnie do kombinowania podczas nadchodzącej masy! :)


a dzięki wielkie Im mniej kombinowania u mnie tym lepiej to idzie z tego co już wyciągnąłem na przestrzeni czasu.
Szybko, prosto i przede wszystkim smacznie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Mega ciężki poranek dzisiaj dosłownie nie mogłem się zebrać z łóżka jakiś taki dziwny się obudziłem.
Jak już się zebrałem trochę później niż zawsze to brakło czasu na cardio więc poleciałem od razu do biura. Całe szczęście w pracy jakoś względnie zleciało no i przyszła pora na trening. Tam już w 100% focus i trzeba było zrobić do mnie należało a dodatkowo jeszcze moja partnerka treningowa z przyczajki machnęła mi foto więc jak je potem zobaczyłem to motywacja 200%
Potem powrót do domu i chill bo jutro kolejny dzień pracy z domu i trochę aktywności popołudniu w postaci fizjo i wizyty u lekarzy
a poniżej wspomniane foto





PULL #1

0. Pullover 4x25
1. Wiosło półsztangą R8
2. Ściąganie do klatki szeroki nachwyt 10/10/12/15
3a. Wiosło hantla / hammer jednoracz 3x10
3b. Ściąganie do klatki szeroki podchwyt 3x12
4. Podciąganie sztangi do brody R8
5. Face pull 10/10/10/12/15
6. Uginanie hantlami młotkowo R8
7. Uginanie z drążkiem wyciągu dolnego 10/10/12/15


Cardio
Po treningu - 50 minut



1. Serek wiejski z warzywami.
2. Ziemniaki z burgerami wołowymi.
3. Makaron z kurczakiem.
4. Kefir 0%, izolat, czarna porzeczka, granexy.
5. ?








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886905


Mimo dnia wolnego dzisiejszy dzień to jakaś totalna porażka - dosłownie miałem zejście cały dzień bym przeleżał a najlepiej przespał. Nic mi się nie chciało... Pewnie praca z domu tak na mnie zadziałała bo jednak w biurze jakoś zupełnie inaczej ten czas leci...Oby jutro było lepiej. Jedyna dobra wiadomość dnia dzisiejszego to po wizycie u swojego lekarza z końcem tygodnia odstawiamy Izotek do zera. Kuracja w pełni zakończona z zamierzonym efektem. Dostałem skierowanie na badania żeby jeszcze zobaczyć czy wszystko gra w środku czy trzeba będzie się lekko podreperować. Zaraz do spania bo jutro dość wczesna pobudka i praca z biura a nie z domu.



DNT



1. Serek wiejski z WPC.
2/3. Sałatka z kurczakiem i fetą.
4. Krem ze shreka z kurczakiem i masłem migdałowym.
5. ?






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
zauwazyles , ze lasican od tylu to prawie jak nasikał ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

Wiecej