SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Lasican1 - Dreams comes true - ROAD TO 2019

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 457511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1991 Napisanych postów 14604 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 835386
No też tak dziś stwierdziłem Może obcy się rozwinie i pójdzie w inne partie

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Szacuny 2119 Napisanych postów 6941 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 300118
wow, daj kawałek łydki

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1143 Napisanych postów 6867 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261555
Jeszcze Ci trochę brakuje ziom ^^ Ale ładnie podcielo. Wysoko zaczepiona. Po tym warszawskim chlaniu mutujesz

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1991 Napisanych postów 14604 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 835386
Moja jest pełniejsza :D Więc sorry! x) No i Twoja ulana jak Wrocław x) hahahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1143 Napisanych postów 6867 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261555
Masa kurva twoja jest jak biceps moja jak triceps ^^

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Hahahahahaha <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Dobry wieczór
Powrót do pracy całkiem przyjemny i pod tym względem nie mam na co narzekać tym bardziej, że za około miesiąc znowu szykuje się urlop i prawie miesiąc odpoczynku od biura
Poza tym dzień od rana do późnego wieczora spędzony na rozmyślaniu i rozkminianiu tego co jest dla mnie najlepsze i tego jak wyglądały ostatnie miesiąca pod każdym względem. Coś z tego wyciągnąłem coś z tego przemyślałem ale daje sobie jeszcze kilka dni żeby podjąć ostateczne decyzję W życiu potrzebne są zmiany więc i ja też muszę coś pozmieniać w życiu i głowie

Trening też zupełnie inaczej niż ostatnio można było zauważyć ale mimo wszystko na maksymalnych ciężarach i obrotach
Zresztą miło było spojrzeć w lustro i po raz pierwszy od bardzo dawna ujrzeć takie nabicie Pomijając spuchnięty ryj od weekendowego cheatowania I wczorajszego sushi na kolację! Ale dla takich chwil jakie spędziłem w ostatnie dni to nawet spuchnięty ryj jest pamiątką

PUSH #1

1. Wyciskanie leżąc
2. Wyciskanie na hammerze na klatkę.
3. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej.
4. Wyciskanie na barki.
5. Wyciskanie hantli siedząc.
6. Prostowanie z liną wyciągu górnego.
7. Pompeczki Na doyebanie x)

Cardio - 25 minut po treningu

Kasza z kurczakiem.
Ryż jaśminowy z kurczakiem.
Ryż basmanti z kurczakiem.
Serek wiejski z orzechami włoskimi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Siemaneczko

Złośliwośc rzeczy martwych w ostatnim czasie Padł mi w domu komputer więc w wolnej chwili z pracy pora na jakąś wypiskę
Całe szczeście 90% danych z dysku udało się odzyskać tak więc zbytnio stratny nie jestem ale obawiam się, że padła płyta główna a na tą chwilę nie mam jakiegoś parcia żeby przed końcem roku kupić nowy komputer Wstrzymam się z tym trochę i pewnie zapoluję na coś po nowym roku

TRENING

Środa

PULL #1

1. Podciąganie na drążku szeroki neutral
2. Rackpull
3. Wiosło hammer
4. Ściąganie do klatki
5. Podciąganie sztang
6. Odwrotny butterfly
7. Uginanie hantlami młotkowo
8. Uginanie sztangą modlitewnik

Cardio - 25 minut po treningu

Czwartek

DNT

MISKA

I jakaś tam focia jedzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 9199 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 423711
może na black friday byś coś upolował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pewnie i tak ale aktualnie budżet mam przewidziany na inne rzeczy a nie kompa Póki co mam firmowy z lekkimi ograniczeniami w biurze ale nie mam na co narzekać w połowie grudnia idę na urlop - więc firmowy będę miał do prywatnego użytku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase