SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887165
erwinoos
lasican1
No i Erwi! Który chyba chodzi z doczepionymi ciężarami do kostek! Co by go wiatr nie zdmuchnął x)




nie ma jak miłe słowa od kolegi, dzięki Łukasz, wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć!


Nie ma sprawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887165
To jeszcze tak na dobranoc :D
Kolacyjka!
Omlet jaglany z masłem orzechowym i musem owocowym )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
MARIAN 17
lasican1
Dokładnie Aczkolwiek Marian! Mam cały czas nadzieję na trening z Tobą w sobotę :D



Mysle ze sie ogarnę;) a do kiedy jesteś?


Przemo no niestety nawet 50% z tego nie bedzie;(



oj Marian ,zebys się nie zdziwił z tymi 50% ;)
chociaz nie ukrywam dzisiaj był armagedon, nie ogarniałem - dosłownie, siłka duża ludzie na poczatku sie rozproszyli, pozniej na szczescie w jednej sali byla wiekszosc ale itak nei moglem sie tam odnalezc ;) w Krakowie albo pojade na czystym spontanie, nawet moze potrenuje, a ktos inny przejmie role nagrywajacego / fotografujacego ;) albo na wiekszym luzie do tego podejde, bo bede mial jeszcze weryfikacje i debiuty na glowie,ale czego sie nie robi dla Was - ludziki , wiec trening bedzie ;)

Miło było dzisiaj spotkac ekipę, Łukasz jeszce potwierdze ale raczej w sobote potrenujemy te nogi, moze i lepiej dla mnie ze sobie z wt na sob przestawie ich trening, bo poki co mam solidne problemy z kolanami i nawet tydzien po treningu czuje jakbym go robił wczoraj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Banan najważniejsze ze ustawka będzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887165


Lazy sunday - tak miał się zapowiadać ten dzień ale suma sumarum przez cały dzień było coś do zrobienia biorąc pod uwagę, że wstałem trochę później niż zawsze
Z samego rana pierwsze co to pomiary i wysłanie raportu do Przemka Wszystko idzie tak jak to było zaplanowane od początku a od jutra kolejna ucinka WW
Tak więc wkraczamy w dalszy etap redukcji!
Potem wpadłem ze znajomym na siłowni z racji tego, że raczkuje i pomagam mu trochę w redukcji to posiedziałem z nim prawie 2h na siłowni żeby poobserwować czy wszystko jest git.
Potem skoczyłem na zakupy wróciłem wziąłem się za obiad a po obiedzie miałem misję sprzątania mieszkania z racji tego, że wczoraj nie było kiedy i tak zleciało kupę czasu.
Wieczorem dopiero trochę luzu się zrobiło ale też nie na długo bo trzeba będzie się niebawem brać za robienie posiłków na jutro
Następnie kolacyjka i do spania! I w pełni mocy i regeneracji wkraczam w nowy tydzień z buta! Sama w sobie sylwetka już mi się zaczyna podobać! A dopiero wiem, że teraz i po kolejnych ucinkach dopiero będzie się działo Z racji tego, że deadline'u żadnego nie mam to stwierdziłem, że tnę do kości Zobaczymy co z tego wyjdzie


DNT



W sumie niedziela leniwa ale w kuchni bez większych szaleństw najważniejsze, że smacznie!

Jajecznica z parówkami.
Krem brokułowy z mozzarellą i masłem migdałowym.
Kotlety z indyka z mozzarellą.
Kotlety z indyka z serem brie z orzechami.
Omlet twarogowo-jaglany z dżemem pomarańczowym i truskawkami














Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2/4/2018 10:54:09 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887165


Bardzo przyjemnie zleciał mi dzisiejszy dzień Zarówno w pracy jak i po pracy pełen energii i kreatywnych pomysłów
Jednym z nich który krzątał mi się już po głowie to foodbook kulinarny Ale póki co muszę nad tym trochę bardziej popracować to raz, dwa kupić odpowiedni sprzęt żeby zarówno robić dobrej jakości zdjęcia jak i od czasu do czasu nagrywać jakieś filmiki no i po trzecie rozglądam się już powoli za jakimś kursem fotografii kulinarnej Fajna sprawa, koszta nie jakieś tragiczne więc kto wie może jeszcze nie teraz bo póki co grafik strasznie napięty ale jak już wszystko się ustabilizuję i tego czasu będzie więcej to myślę, że to będzie jeden z priorytetów na ten rok żeby rozwinąć się w mediach społecznościowych pod względem kulinarnym.
No więc z rozkmin to tyle z pozostałych rzeczy to energia która roznosiła mnie od samej pobudki aż do teraz. Mimo, że dzień zabiegany to czuję tyle energii że śmiało mógł bym pójść jeszcze na kolejne kardio x) bo o treningu siłowym raczej nie ma mowy ^^ ten dzisiejszy totalnie mnie przytyrał.
Wieczorowa pora czyli czas w którym robię właśnie posiłki na dzień jutrzejszy a praktycznie już skończyłem je robić, powoli będę brał się za kolację i do spania Jutro kolejny piękny pełen progresu dzień! No i z niecierpliwością odliczam już godziny do wyjazdu na Kraków! A kolejne dni do kolejnego mojego dzieła tym razem tatuaż na nodze a dokładniej nogawka Poniosło mnie w zeszłym jeszcze roku i na koniec lutego już mam termin! Po raz kolejny się powtórzę! Nigdy nie zaczynajcie x) ja po pierwszy miałem skończyć a póki co już za 3 tygodnie wleci 7



Nie wiem skąd ja biorę moce na te treningi dzisiaj kolejny trening klaty gdzie w dwóch pierwszych priorytetowych ćwiczeniach w ostatnich 3 seriach dołożyłem ciężaru Jakieś nadprzyrodzone moce mnie chyba dopingowały bo totalnie się wyłączyłem i liczyłem tylko na progress

Klatka + Triceps

1. Wyciskanie sztangi skos góra 15/12/10/10/10
2. Wyciskanie hantli skos góra 20/15/12/12/12
3A. Gironda dips 4 x 12
3B. Wyciskanie maszyna / hammer 4 x 15
4. Dipsy 4x max
5A. Prostowanie z klamrą 4 x 12
5B. Francuz z linką wyciągu dolnego 4 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni




No i na koniec trochę obrazków co by bardziej kolorowo było

Omlet białkowy z masłem migdałowym.
Ryż z mielonym indykiem i wiórkami kokosowymi.
Kasza jaglana z mielonym indykiem, jabłko.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
a tam będziesz robił kurs , dobra książka i możesz śmiało się sam uczyć w domu - tez mi to chodziło po głowie ,ale jednak to nie takie proste na jakie wygląda, czasu i sprzętu trochę potrzeba moze kiedys , na starość :)

Nicole S. Young / Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła. Wydanie II

powodzonka :)
do Krakowa to jeszcze hen daleko, szkoda ze nie dasz rady byc w piatek :( Ustawka Cie ominie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Kursy zobacz sobie na udemy.com lub na lynda.com

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ale u Ciebie zielono ostatnio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887165
Co do kursów najpierw mam zamiar wskoczyć do znajomego tutaj z łodzi który bawi się sporo w fotografię i wyciągnać jakieś podstawy Potem już w warszawie wyczaiłem fajne motywy.
Kuba wiadomo w książki się też powoli zagłębiam na dniach możliwe, że też dostanę jakiś amatorski sprzęt na jakiś czas wiec może się pobawię w miarę możliwości.
No chciałem wskoczyć na ustawkę ale niestety nawet zakładając optymistycznie, że miał bym nocleg od piątku to i tak pracuję do 16 a ruszył bym dopiero po 17 więc chcąc nie chcąc :/ nie wyrobił bym się czasowo!

@Wasabi
Dzięki wielkie rzucę na pewno okiem :)

@Natalia!
A jakoś tak ostatnio wiosnę już za oknem czuję i zbliżam się do lata! To chociaż do tego zielonego koloru zacznę się przyzwyczajać :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium