SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
DT - 250g B / 60g T / 460g WW
DNT - 250g B / 80g T / 100g WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Bry wieczór :]

Dobrze, że człowiek zaczął prowadzić ten dziennik treningowy :D bo tak to bym się pogubił wczoraj pisałem, że nadrobię dziś trening ale dziś według planu i założeń wypada mi dzień nietreningowy :] Tak więc dzisiaj odpoczynek i relaxik. Miałem dziś trochę do szykowania i sprzątania od rana po w domu delikatna impreza imieninowa teściowej i zaległa urodzinowa żony w gronie rodzinnym :) Tak więc od rana trzeba było trochę posprzątać no i podgrzać jedzenie i inne duperele, mimo tego nie było tragedii i jakoś zbytnio się nie zmęczyłem


TRENING

DNT

MISKA

1. Omlet marchewkowy z polewą z białka.



2. Sałatka z wędzoną piersią z kurczaka, płatkami migdałów, łuskanym słonecznikiem, olejem rzepakowym.



3. Puree brokułowe z orzechami włoskimi, kotlety mielone z indyka smażone na oleju kokosowym.



4. Szejk białkowy z masłem migdałowym i olejem kokosowym.



5. Zapewne jakiś omlecior


Weekendzik <3 I jak widać w kuchni można było troszeczkę poszaleć i pokombinować czyli to co tygryski lubią najbardziej I w takie dni jak dziś nawet LC nie jest straszne i jak widać olbrzymie ilości warzyw też nie musiały iść :) Było smacznie, ładnie i każdy aspekt został zaspokojony. Grunt to odpowiednie urozmaicenie!
Teraz zabieram się za robienie jedzenia na dzień jutrzejszy i jutro atakujemy po pracy plegar i ciśniemy konkretne ciągi!
Miłego wieczoru ziomki i ziomeczki!




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Taka ciekawostka z rana po przebudzeniu :D
Jakoś taka trochę nie za dobra może bo wiadomo jak to rano człowiek zaspany i ostrości złapać nie może

Ale taki przyjemny widok zastałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no każda jedna żyłka więcej to motywacja rośnie :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
+ 100 do mocy od razu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
bardzo fajnie u mnie teraz też więcej żyłek na nogach bo jakoś specjalnie się nie przebijały nigdy ale to od tej zmiany aktywności z siłowej na jakies wygłupy 'biegowe' i rowerowe, do tego nogi poleciały mocno wiec jakos te zyly sie musialy pokazac

nawet na łydce czasami pajęczyna , więc chociaz tym trzeba sie radować jak nie ma masy, pompy, sily i p******nięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
No ja też teraz mam wzmożoną aktywność w tej kwestii moja Mamuśka wróciła na 6 tygodni do kraju to ciąga mnie na spacery 1-2 x w tygodniu więc tych kilometrów wpada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Hej

Też mam problem z dołem pleców, ale jakoś to idzie
Śledzę- widzę zdjęcia posiłków na wypasie, będą inspiracje!
I głód bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
@ Czawaj - bardzo miło Cię tu gościć :) Zerkam do Ciebie od czasu do czasu i Twoja kuchnia w porównaniu do mojej to dopiero majstersztyk :D

Ogólnie to bry wieczór :) Dopiero teraz znalazłem dłuższą chwilę żeby usiąść i naskrobać kilka słów - krótko mówiąc dzisiejszy dzień zabiegany od samego rana do wieczora z wplecionym treningiem który jak zawsze był zrobiony na maksa na pełnym skupieniu i na pełnych obrotach! 200% mocy!
Z ciekawostek po konsultacjach z Przemkiem podbijamy w DT węgle o 50g tak więc trochę ich już jest nie pamiętam żebym kiedykolwiek jadł tyle węgli i tak trzymał sylwetkę i nabicie magia! po prostu magia! I na koniec obrazek który zastałem w drodzę do pracy x) Zdecydowanie made my day nie mogłem tego nie uwiecznić jak to mówią - Moje miasto takie piękne - UĆ kvrwa



TRENING

W martwym ciągu! Po kontuzji dzisiaj pobiłem swój mały rekordzik na ostatnim treningu robiłem ciężarem na którym ostatnio się rozwaliłem dzisiaj poszło 10kg więcej ;> I jak widać żyję i mam się dobrze co lepsza! Podszedł do mnie dziś podczas ciągów stały bywalec siłowni który jest dość sporych gabarytów i powiedział, że dawno nie widział żeby ktoś tak dokładnie kontrolował tutaj ruch w martwym ciągu i robił go tak dokładnie co mnie pocieszyło bo widać, że technicznie też sporo go poprawiłem :) Niby nic a bardzo cieszą takie rzeczy. W reszcie ćwiczeń też delikatnie dołożone na treningu i po treningu pompa utrzymywała się długi długi czas zresztą w ciągu dnia też mocno potrafi spompować po jedzeniu

B
1. Martwy ciag R12 + 2s regresów
2. Podciaganie na drążku nachwytem 4x max
3. Wioslowanie hantlą 3x12
4. Uginanie podudzi leżąc 4x12
5a. Unoszenie hantli bokiem 4x12
5b. Face pull 4x15
6. Ugiananie z hantlami z supinacja naprzemiennie 3x12


TRENING

1. Omlet marchewkowy z wiórkami kokosowymi i polewą z kakao.



2. Kasza jaglana z indykiem polana olejem rzepakowym, ogórki małosolne homemade.



3. Kasza kuskus z indykiem polana olejem rzepakowym, warzywa.



4. Kasza manna, miodziaki, truskawki, borówki, wpc.



5. Kleik ryżowy z jogurtem greckim, truskawkami, wpc i omlet z polewą czekoladową zero kcal.




Posiłki na jutro już zrobione leżą sobie w lodóweczce i czekają na poranne pakowanie, czekam teraz aż zrobi się kolacja trzeba będzie wszamać no i można zbierać się do spania jutro kolejny dzień treningowy a potem dwa dni przerwy które będą równie aktywne jak dziś bo w czwartek czeka mnie zrobienie blisko 1000km w jeden dzień tak więc będzie ciekawie :D






Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-06-12 23:43:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
siema łasic, powodzenia i zmień nick na omleciarz :D będę wpadać żeby oglądać jedzenie

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

WHEY premium