SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185


@ Tomek dokładnie tak jak piszesz zgadzam się z każdym słowem! No i oczywiście miło mi słyszeć, że innym się ode mnie udziela :D

Siema ekipa! Kolejny szybki i konkretny dzień który tak naprawdę zleciał w mgnieniu oka nawet nie wiem kiedy a jak się zorientowałem i od rana spojrzałem na zegarek to była już prawie 12. Po pracy jeszcze trochę załatwiania a to na poczcie itp itd Potem siłownia wróciłem do domu o 20 i znowu trzeba było ruszyć w miasto. Tak więc dopiero teraz skończyłem gotować szamkę na jutro za chwilę biorę się za kolacyjkę no i do spania jutro już piątek! Więc tylko od rana odliczać godziny aż zacznie się weekendzik No i tak jak dziś spojrzałem na kalendarz to za mną już prawie miesiąc redukcji a ja do tej pory nawet przez chwilę tego nie odczułem To się nazywa magia x))))




Kolejny trening na pełnym wypasie. Fakt faktem podciąganie z tego zestawu idzie mi najgorzej i myślę, że w następnych planach trzeba je będzie godnie zastąpić. Ogólnie energii i sił nie brakuje na żadnym treningu a jestem tutaj pod dużym wrażeniem bo 6 naprawdę dość mocnych treningów w tygodniu z jednym dniem przerwy dość szybko powinno się dać we znaki a tutaj zupełnie odwrotnie Nic tylko się cieszyć!


Plecy + Biceps

1. Podciąganie neutral 5 x max
2. Wiosłowanie nachwytem 20/15/12/12/12
3A. Wiosło neutral hammer 5 x 12
3B . Ściąganie hammer / wyciąg podchwytem 5 x 15
4. Uginanie hantlami podchwytem 15/12/10/10
5A. Uginanie maszyna modlitewnik 3 x 12
5B. Uginanie z liną 3 x 15



Po treningu 40 minut cardio.




Cały czas trzymana w ryzach zero podjadania czy wykraczania poza makro!
Pięknie! Smacznie! Kolorowo! Oby jak najdłużej

Omlet z szynką.
Kasza jaglana z kurczakiem i masłem orzechowym.
Ryż jaśminowy z kurczakiem, chlebek żytni z dżemem porzeczkowym.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Łukasz sledze cały czas ale nie widziałem nigdy wpiski z supli jesli to nie tajemnica to wpisz co kiedy leci u Ciebie
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
A Pewnie, że to żadna tajemnica

Rano do śniadania
- Kompleks witamin

Potem
Do każdego posiłku z WW - 500mg ALA
Do pierwszego i ostatniego posiłku z węglami dodatkowo 500mg Berberyny

A no i zapomniał bym o BCAA 20-30g zależy jak się sypnie w trakcie treningu :d (Nie, nie ze względu na właściwości :d tak dla smaku co by woda trochę lepszy smak miała )

Na noc
ZMA

I tyle mojej suplementacji :D


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2018-01-26 14:16:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
a berberyne z jakiej firmy mozesz polecic. Zawsze bralem z swasona ale z tego co widze to drogo stoi w porownaniu do innych

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
Teraz z Muscle Care wziąłem mają 90 tabs 500mg w zayebistej cenie.
Natomiast teraz będę brał z Kenay - 300 tabs wychodzi za 190 zł i tam też tabs po 500mg są więc albo kupie tą albo dalej będę leciał na MC bo ja też mam w dobrej cenie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
dzieki wielkie
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185


Co tu dużo mówić piątek czyli weekendu początek! Ciężko mi się trochę rano wstawało z łóżka ale 3 minuty po budziku stwierdziłem, że bez przesady! Dziś piątek szybko minie no i będzie wolne. Tak też się stało o dziwo w pracy czas zleciał mega szybko No a po pracy codzienność chwila moment i mamy już godzine 21 dobrze, że nie gotuje jedzenia na jutro bo pewnie jak bym skończył to kładł bym się spać a tak wleci chociaż jeden odcinek serialu Sam weekend zapowiada się mega leniwy! Więc będzie wypoczynek!
Może wypowiem się jeszcze w kwestiach samej sylwetki! To co widzę w lustrze z samego rana czyt. kable na nogach których mi brakowało i to co na treningu czyli kable wszędzie daje mi w 200% do zrozumienia, że jest progress! I jak przypnę porządnie dupę! To pod koniec lutego będzie można się cieszyć już jako taką formą co za tym idzie! Będziemy mieli sporo czasu żeby się budować na 2k19! To w sumie na tyle niebawem może wrzucę jakieś fotki jak uznam, że forma jako tako nadaje się do pokazania A na koniec redukcji zrobimy porównanie i każdy zobaczy jaki ze mnie Giorgio Ulani był na początku roku )



Trening sam w sobie mega zayebisty bardzo mi się te obwody podobają natomiast jest jeden problem o ile wcześniejsze nie były problemem bo albo miałem nocki albo miałem wolny piątek na obwody tak dziś niestety pracowałem i zrobienie obwodów o tej porze graniczyło z cudem. Będę musiał chyba przy niedzieli zagadać z Przemkiem i może jakieś FBW na to miejsce wrzucić czy coś podobnego. Bo nie widzi mi się niestety robienie obwodów w godzinach popołudniowych a na inny dzień tygodnia tego treningu niestety przenieść się nie da :/

Obwody x 7

A. Pendley Row 15 x
B. WL 15 x
C. Push Press 15 x
D. Dipsy 15 x
E. Unoszenie nóg leżąc 15 x


Po treningu 40 minut cardio na bieżni.



Ostatni dzień tygodnia więc i w misce za dużo szaleństw nie ma Jutro weekendzik w dodatku trening nóg co za tym idzie dzień HC! Więc może wpadnie coś ciekawego do jedzonka A menu na dziś następujące

Omlet z szynką, ogórki kiszone i korniszony.
Ryż basmati w cury z indykiem, oliwa z oliwek.
Kasza jaglana z indykiem, jabłko.






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jestem na bieżąco cały czas, świetnie się czyta Twoje wypiski, także obyś dalej w ten sposób prowadził dziennik, bo jest bomba

co do obwodów to ja bym zrobił jeszcze inaczej, FBW raczej nie miałoby sensu, bo intensywność już nie byłaby ta, ale dałbym zestaw, który możesz zrobić w jednym miejscu bez latania po siłce np.

A. Pendley Row 15 x
B. Pompki na ziemi x max
C. Push Press 15 x
D. Odwrotne pompki x max
E. Unoszenie nóg leżąc 15 x

no i wtedy w zasadzie dajesz gryf obok ustawiasz ławkę i lecisz wszystko bez stresu, że coś Ci podpyerdolą

widzimy się za tydzień!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887185
Dzięki Erwi! No wpadłem i zafiksowalem sie juz jak dawniej więc oby jak najdłużej! Co do planu jest to jakas myśl natomiast obgadam to z.Przemkiem jeszcze na spokojnie i pewnie razem wpadniemy na jakis pomysł No i oczywistą sprawą jest że widzimy sie za tydzień!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
myslalem,ze potrenujemy cos razem ale jutro mam przymusowe wolne a w niedziele jeszcze nie wiem o ktorej bede trenował , moze po poludniu dopiero ,a Ty chyba i tak w nd masz off , więc trzeba bedzie poczekać do kolejnej okazji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium