SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
wyciagnij słuszne wnioski :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Mówisz, odkazić trzeba ? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
BroStyle

Babka 86 lat zawsze robi: spirytus + cebula + czosnek + miód + siemię + cytryna - chyba spirytus robi robotę w tym największą



Zmieniony przez - BroStyle w dniu 2017-09-20 12:55:22

lol, moja Babka też 86lat i na przeziębienia takie mikstury na bazie spirytu bierze
trzyma się świetnie, tez bym chciała w jej wieku mieć takie zdrowie
(a nigdy glutenu, alko, tłuszczu, laktozy , smalcu sobie nie żałowała)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
W sumie nie ma sie czym chwalic ale jeszcze kilka miesiecy temu! Mialem prababcie 98 lat i ona zawsze amolem leczyla i spirytem xP tak wiec chyba sie zastosuje do wskazowek


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-09-20 13:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Bez kitu ale moja babka tez by wszytsko i wszystkich leczyla amolem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29332 Napisanych postów 62810 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902053
Siema.jak chcesz sie podleczyc alko to wpadaj w rodzinne strony to Cie podlecze.sam pije ze tak powiem od swieta ale dla dobra sprawy moge zrobic wyjatek i gwarantuje ze po takiej kuracji bedziesz chorowal tylko w dzien nastepny a przeziebienie bedzie uciekac z hukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mumin222
Siema.jak chcesz sie podleczyc alko to wpadaj w rodzinne strony to Cie podlecze.sam pije ze tak powiem od swieta ale dla dobra sprawy moge zrobic wyjatek i gwarantuje ze po takiej kuracji bedziesz chorowal tylko w dzien nastepny a przeziebienie bedzie uciekac z hukiem


Raz kumpla namówiliśmy na takie coś jak był przeziębiony.
Skończył z kacem i anginą ropną

Ale np. ja wyzdrowiałem xD
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kiedyś jak polecieliśmy na bogato z ojcem na imprezie to o 1 w nocy obydwaj w samych gaciach robiliśmy orzełki w śniegu po kolana. Następnego dnia zero kaca, ojcu kaszel minął a mi katar. Polecam
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887172
Co ja bym zrobil bez waszych zlotych rad



Poki co w kwestii zdrowotnej sie poprawia nie jakos super ale jest lepiej niz bylo.


Jeszcze tylko z motywacja i zalozonymi celami wrocic na odpowiednie tory i lecimy dalej z tym wszystkim.
Chyba potrzebowalem calkowitego resetu od tego wszystkiego a choroba i samopoczucie w ostatnim czasie to spotegowalo wszystko. Troche poszedl regress o czym napisalem rowniez Przemkowi ale jest jeszcze sporo czasu i mam nadzieje, ze takie akcje bede omijal juz szerokim lukiem. Do poniedzialku jeszcze odpoczywam tak jak pisalem! A potem ruszam z jeszcze wiekszym pyerdolnieciem i wroci stary radosny i pogodny Lasic!

I hope!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Fajny trening z Rafałem na pewno był!
Lasica, widzę, że łazi za Tobą to choróbsko, mnie też coś dorwało, póki co drobnostka. Szczęście, że dopiero teraz, nie w Wiedniu! Działamy i leczymy się, treningi czekają!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium