SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
W niedziele! Po ostrych porannych nogach Dostalem przyzwolenie a nawet zostalem zmuszony by dotrzymac kroku Przemowi w czitowaniu xD wiec nie mam wyjscia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dobrzeeeeeeee, motywuj go tak by wrócił spasiony i okrągły! (wtedy nie będzie mnie cisnąć od grubych xD)

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Mysle ze sam jest wystarczajaco zmotywowany :D Wiec bedziem plynac x)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89846
masz gdzies jakis dziennik / zapiski ze swoich początków ? - chętnie bym poczytam jak to szło u Ciebie od samego początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
O znajoma zielona ściana
Zazdroszczę Ci tych żył, a i klatka od razu wyraźniej bez kłaków
Haha też właśnie zgoliłem, więc możliwe, ze zrobię jej jakieś zdj dziś

To teraz wszyscy będą do Ciebie na masaże wpadać- zrobią trening i nieśmiało: "yyy eee, Łukasz, bo mam pospinane plecy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Rafl_1986
masz gdzies jakis dziennik / zapiski ze swoich początków ? - chętnie bym poczytam jak to szło u Ciebie od samego początku

Niestety mam tylko i wyłacznie zdjęcia i notatki z okresu kiedy byłem trochę większy. To jest tak naprawdę mój pierwszy rzetelnie prowadzony dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Czawaj
O znajoma zielona ściana
Zazdroszczę Ci tych żył, a i klatka od razu wyraźniej bez kłaków
Haha też właśnie zgoliłem, więc możliwe, ze zrobię jej jakieś zdj dziś

To teraz wszyscy będą do Ciebie na masaże wpadać- zrobią trening i nieśmiało: "yyy eee, Łukasz, bo mam pospinane plecy"


No bez kłaków to zupełnie inna bajka Ale tak to jest jak się goli raz na 2 tygodnie muszę częściej to ogarniać to nie będzie potem tyle roboty co do żył! To sam momentami nie wiem skąd one się biorą x) ale fakt faktem też ich sobie zazdroszczę!
Co do masażu. Wiadoma sprawa jak ktoś będzie potrzebował to czemu nie! Służę pomocą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
widać progres gołym okiem na tych fotach!


prezent rozumiem, ze chodzi o tanka?
bo tutaj cos mi sie nie zgadza "Którego nie omieszkałem się od razu przydziać i zrobić w nim konkretny prezent!"

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Miało być trening
Taaa! Chodzi o tanka :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Ciagle do przodu, sylwetka juz nabiera konkretnego wygladu uda barki lapy na spory plus. Super ze masz takie umiejętności masazysty to z pewnoscia bardzo przydatna sprawa. Tylko sie cieszyc ze ktos to potrafi docenic i o tym mowic, bo w dzisiejszych czasach to ciezko o jakies uznanie w srod znajomych. Kazdy oczekuje ale przyjdzie co do czego to tylko nie liczni potrafia sie zrewanzowac. Cisniesz dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie przed i po treningu przy treningu na mase

Wiecej