SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lakarz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 342
Witam,od dawna zmagam się z problemem słabego libido,czy ktoś z forumowiczów może polecić naprawdę kumatego lekarza z rejonu Bielska-Bialej.Dotychczasowi lekarze tylko przepisują tabletki na bazie sildenafilu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629346
W pierwszej kolejności warto zadbać o swój tryb życia, gdyż ma on niebagatelny wpływ na libido.
Stres jest chyba najbardziej oczywistym czynnikiem wpływającym na libido.Brak snu - niedosypianie doprowadza bowiem do spadku produkcji niektórych hormonów płciowych.
Nadmierna masa ciała związana ze zwiększonym poziomem tkanki tłuszczowej kiepsko wpływa na libido .Niewłaściwa dieta . Palenie papierosów oraz nadużywanie alkoholu . To główne czynniki które moga zaburzać libido i sprawność seksualna . Proponuje najpierw wyeliminować te problemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 6560 Napisanych postów 8137 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 232110
Jak wyzej , najpierw warto poprawić swoje życie ( odzywianie , stres, regeneracja , aktyność ) a dopiero później szukac pomocy w lekarzach i lekach , czesto wystarczy zmiana życia i wiele problemów znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14714 Napisanych postów 64063 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546266
Badania kontrolnie można zrobić. Ale j/w zacznij od przeanalizowania swojego życia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 342
Witam.Wszystkie te aspekty poprawiłem,w miarę możliwości.Poprawy nie było,dlatego rok temu zaczęłam szukać przyczyny u lekarzy-wizyty prywatne.Kazdy lekarz wcześniej czy później zamiast szukać przyczyny to przepisywał sildenafilu.Dlatego poprosiłem Was o info o kumatym lekarzu z tego regionu,który zajmie się konkretnie problemem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6241 Napisanych postów 75027 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 629346
Witam.Wszystkie te aspekty poprawiłem,w miarę możliwości.Poprawy nie było,dlatego rok temu zaczęłam szukać przyczyny u lekarzy-wizyty prywatne.Kazdy lekarz wcześniej czy później zamiast szukać przyczyny to przepisywał sildenafilu.Dlatego poprosiłem Was o info o kumatym lekarzu z tego regionu,który zajmie się konkretnie problemem.

Znaleść dobrego specjalisty nie będzie tak łatwo . Jakie badania do tej pory wykonałeś i jakich specjalistów odwiedziłeś ? Wstaw tutaj wszystkie badania jakie posiadasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14714 Napisanych postów 64063 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546266
U jakich lekarzy byłeś? Jakie bad robiłeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kardiolog, trzech różnych urologów,seksulog i endokrynolog.Wyniki umieściłem w dziale Zdrowie i Uroda,tam prosilem o interpretację wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myślałem andrologia ale już sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Panowie,nikogo niema z tematem z Bielska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
I żaden z tych lek nie pomógł nic a nic..? Wrzuć badania w tym temacie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Estradiol badanie

Wheyvita