SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laboratoryjne badanie poziomu testosteronu - WYNIKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21357

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
z reszta kurva z czego tu sie odblokowywac? test jest w normie mysle nie wystepuje przy tej dawce az taka aromatyzacja i konwersja wlasciwie kumulacji nie ma zadnej wiec nie powinno byc bloka prawda?

mysle czy w ogole jest sens robic cykle z syntetyka po to zeby podbic testa do gornej normy?
hmmmmmmmmmmm........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
test jest w normie laboratoryjnej ale nie w normie tego pacjenta wiec chyba odblok wskazany mimo wszystko
a czy warto robic takie cykle, no wlasnie, poszlo cos czy nic ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
powiem ci ze masz prze***anie niski poziom tego tescia na cyklu. moim zdaniem zdecydowanie jest cos nie tak z tym stezeniem twojego propa z ax. ja zawsze na cyklu robie badania, i powiem ci ze przy dawce 200 mg naszego wspanialego prolo mialem wynik powyzej 15 ng/ml przy normie 2.8- 8.0. Pewnie wynik byl duzo wyzszy ale maszyna wylapuje tylko do 15 ng/ml

Co wiecej moge powiedziec badania robiles o godz 14.20, a zaleca sie zeby tecia badac na czczo w godzinach porannych.

Moj naturalny poziom testo calkowitego o godzinie 8 rano jest w granicach 7-8 ng/ml, a o godz 15 jest juz tylko 3-4 ng/dl. Wiec nastepnym razem radze ci robic badanie rano, wtedy wynik bedzie dokladniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wszystko zalezy od pacjenta. sa przypadki, ze 150mg enana/tydzien daje za niski poziom i konieczna jest korekta. a uzyta ilosc propa nie jest powalajaca - mysle, ze moze nie ma tam tyle ile pisze, ale znowu nie tak daleko.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że odblok jak najbardziej wskazany, przecież po odstawieniu axio, poziom teścia na pewno spadnie poniżej 300 ng/dl, podejrzewam, że przez pierwsze dni może być bliski zeru - więc w tym temacie nie ma o czym gdybać.

Celem cyklu było ubicie i tak już w miarę średnio-gęstej masy.

Osiągi na cyklu:

Waga: z 83 na 88.5 (+5.5kg)
biceps: 43 na 45 (po treningu) (+ 2cm)

siła:

klata - ławeczka płaska
przed cyklem - kończyłem serię na 125 kg. x 2
po - seria 100 x 10, 120 x 6, 130 x 3 (wczorajszy trening)

generalnie poprawiła się szerokość barków i pleców, i jeszcze to na czym mi zależało, czyli definicja i gęstość (poprawiła się góra, środek klatki).

w cyklu było jeszcze wino ax 30mg/ed przez 5 tyg. (po nim masakryczny jak dla mnie wzrost siły) myślę, że nie miało to wpływu na poziom testa (napewno nie była to meta).

Shaft jak może być coś nie tak z axio skoro podbiło mi teścia z 300 do 800?

Sorry, że nie napisałem tego wcześniej - myślałem, że nikt nie zauważy (nie musiałbyś się tyle rozpisywać), ale właśnie jest jest błąd w godzinie na wydruku.

Krew mi pobrała o 9.20 rano i byłem na czczo (tylko białko z wodą), hvj wie czemu podana jest 14.20 2 razy (może było jej tak wygodniej wpisać, to że surowica została przyjęta do lab. o 14.20 to jeszcze się zgodzę...ale dziewiątkę wbiła mi o 9.20 i ściągnęła mi praktycznie całą 10 ml pompkę juhy - już miałem ją z***ać czego tak dużo)

foto z przed i po w profilu

także miczel warto robić takie cykle (oczywiście nie podbijając teścia do górnej granicy normy tylko o blisko 200% wartości bazowej), następny pojadę 100mg e2d

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-06-04 22:13:18

Zmieniony przez - InsideMan w dniu 2008-06-04 22:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
moim zdaniem nie masz bloka, nie mial po czym sie zablokowac org.

Ale to moja zdanie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dodałem ankietę hvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ma bloka. dawal zewnetrznego testa? dawal. organizm blokuje wydzielanie wlasnego (choc wydzielal i tak niewiele)? blokuje.

jest zablokowany? jest. moze to nie jest blok absolutny, ze chuiem moze herbate tylko mieszac, ale wplynal na produkcje testa i teraz trzeba pomoc mu sie zebrac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ta granica badan wyznaczona jest dla norm ludzi.

Tyle org moze sam produkowac na maxa, blok o ile mi sie wydaje nastepuje gdy poziom org da sygnal ze testosteronu jest wystarczajaco i produkcja nie ma sensu. Tu takiego sygnalu nawet nie powinno byc. wyniki dobre, w koncu nie na codzien ma sie testa przez tyle czasu na gornej granicy

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie - organizm blokuje, gdy nie musi robic swojego, nie kiedy przekroczy sie magiczna granice X.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andractim - brać czy nie brać? ...oto jest pytanie

Następny temat

Kilka pytań o STANAZOLOL

WHEY premium