SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 459
Mam do was pytanie. Czy mogę zażywać l-karnitynę jeśli ćwiczę sobie w domu pompki brzuszki itp taki trening siłowy tak 3 razy w tygodniu czy nie będzie efektu jojo?? A pytam bo moja siostra kupiła tą l-karnityne i przestała brać a zostało jeszcze ze 120 kasp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
mozesz.

efekt jojo to tylko i wylacznie trzymanie diety z ujemnym bilansem kalorycznym, a po skonczeniu odchudzania znowu jedzenie na plus. jak ktos nie wyuczy w sobie nawykow zywieniowych to potem gada o efekcie jojo.

tak wiec bierz smialo 2-3g na 1,5-2h przed treningiwm silowym.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1135
Jeśli dieta dobra i nawyki wkujesz żywieniowe to nie ma co mówić o efektcie jojo, przeczytaj 10 wskazowek żywieniowych i się nich trzymaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1135
Jeśli dieta dobra i nawyki wkujesz żywieniowe to nie ma co mówić o efektcie jojo, przeczytaj 10 wskazowek żywieniowych i się nich trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 459
Ok WIELKIE dzięki za odpowiedzi:):) Trzymajcie się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

horse power, nox czy może coś innego?

Następny temat

Moj zestaw na redukcje, prosze o ocene i opinie.

WHEY premium