SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
Przy codziennych areobach i diecie L-karnityna daje jakąś pomoc w szybszym zrzuceniu tłuszczu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Alien, dotrze to do Ciebie, ze w tym dziale nie zachecamy , do szybkich efektow ?
Nasza "oficjalna doktryna", to trwale efekty, a szybkie redukcje, sa dla wtajemniczonych i ogarniajacych wiedze i trening.
Poniatna ?

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-06 13:59:44

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-06 14:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jakas moze daje...ciezko powiedziec

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faftag pisał że poprawiła mu się wydolność tlenowa
sprawdź na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
to juz dawno pisalem...ale w dawkach 3g i wiecej dopiero

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 505
TO jak opłaca sie iść do apteki i kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisałem faftag a nie Ty
Raczej nie pomoże Ci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 994
A czy L-karnityna pomoże podczas ćwiczeń siłwoych? Wykonuję je, by się wzmocnić i zjechać z %bf

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Moim zdanie L-Karnityna jako dodatek do diety stabilizującej (podtrzymującej) efekt odchudzania, jeśli chodzi natomiast o sam proces to nic lepszego jak dieta nie wymyślono
(przynajmniej na początku) potem można włączyć jakiś spalacz ale naprawdę konkretny (Venom, DymaBurn itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
mam takie jedno pytanie zwiazku l-karnityna a dotyczy herbaty z tym skladnikiem ja w to osobiscie nie wierze zeby jakas herbata pomogla sie odchudzic sam sie probowalem ale jestem ciekawy czy ktos probowal i czy byly jakies efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wydolnosc sie poprawia, jak sie cos regularnie cwiczy, ot i cala filozofia...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-03-06 13:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Czerwona i zielona herbata słynną z właściwości odchudzających oraz oczyszczających organizm z toksyn częściej jednak używane w profilaktyce niż w samym procesie odchudzania, zaszkodzić nie zaszkodzi ale nie ma co liczyć na cuda, tym bardziej że jest tysiące tych herbatek "cudownych eliksirów na odchudzanie" Tak poważnie można spróbować, na pewno nie zaszkodzi ale cudów się nie spodziewaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do ZNAWCÓW W DZIALE w sprawie ryb wędzonych

Następny temat

rozłożenie diety

WHEY premium