SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-arginina pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
witam
miałem dzisiaj dość przyjemne doświadczeine z boosterem no - NO-Xplode, dziala super ale nie o tym chcialem rozmawiac. W internecie trafilem na L-Arginine w aptece http://www.strefalekow.pl/product/details/intymnie-we-dwoje/l-arginina.html
i na ciekawy artykuł, w którym autor twierdzi że stosowanie argininy w tabletkach (nie w proszku jak np wystepuje ona w NO-Xplode) jest lepszym rozwiazaniem.
http://www.aaefx.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=5&id=32&Itemid=65
Co Wy o tym myslicie? Jest sens inwestowania w taką apteczną L-Argininę jako suplement diety? Czy produkcja tlenku azotu w organizmie bedzie faktycznie wieksza i odbije sie to na pompie treningowej i przyrostach?
dzieki i pozdr

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
trening silowy zwieksza produkcje hormonu wzrostu o ok 300% o ile dobrze pamietam a sama arginina o 100% z tym ze laczenie argininy z treningiem silowym daje mniejsza podbicie hormonu niz bez jej stosowania:) chyba ze kreci Cie pompa na treningu ale to bym nie inwestowal w prosta forme agrininy tylko w aakg jesli juz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
pompa kręci większosc cwiczocych (nie jestem wyjątkiem ) ale czy stosujac arginine powinienem miec lepsze przyrosty? czy tylko pompe treningowa?
dzieki mxbmt masz soga

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Do mega expertow sie nie zaliczam bo nowy jestem:p dziena no od samych aakg to glownie pompa no i wiadomo motywacja a co za tym idzie lepszy trening => lepsze przyrosty :D No i przez naczynia krwionosne lepiej wszystko "Plynie" ale z obserwacji wiem ze glownie pompa :) no i w lozku sie lepiej szaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
http://allegro.pl/item399716263_aakg_mega_hardcore_120kaps_arginina_cytrulina.html
takie niedrogie aakg styka? brać to przed treningiem w duzej porcji czy na codzien w mniejszych?
pozdr

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
usun linka do alle.. no jest ok a co do dawkowania niech sie inni wypowiedza zacznij od 4/5 kapsow na porcje ale pewnie napisza opinie ze od 8 na porcje cos czuli no a ja akurat ten produkt od wrzesnia bede testowal ale jako podbicie aakg w nitro 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
juz nie usune bo zes odpowiedzial

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec HYPER FUSION - co to za wynalazek? o.O

Następny temat

Nowy cykl

WHEY premium