SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-arginina - jak brać ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Witam. Wyszukiwarka za dużo mi nie powiedziała, więc piszę. Miałem ostatnio półtoramiesięczną przerwę spowodowaną małym wypadkiem i teraz powoli wznawiam treningi, aczkolwiek z powodu ogromu pracy i różnych innych obowiązków często bywa tak że po przyjściu do domu padam na mordę, no ale nie można się poddawać i jakoś też trzeba ćwiczyć. Jednak potrzebuję jakiegoś pobudzacza bo często zmęczenie naprawdę wbija mnie w ziemię. Pierwszy raz kupiłem argininę, a konkretnie Arginine Power z Ultimate Nutrition. Swoją drogą może macie jakieś zdanie na temat tego specyfiku ? Nie chciałem żadnego no-bostera, stacka i nic z kreatyną, więc postawiłem chyba na najprostsze rozwiązanie. Pytanie tylko czy skuteczne... No i jeszcze kwestia dawkowania, producent sugeruje 2 kapsy dziennie pomiędzy posiłkami, ale coś mi się to nie widzi. Tzn. na moje oko chyba dla mnie lepiej będzie jak będę to wpierniczał tylko przed treningiem, bo głównie chodzi mi o pobudzenie, a co za tym idzie większą chęć do treningu. Co o tym sądzicie ?? I jeszcze w jakich ilościach ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Pepo, green tea biore z now'a, smieszna cena, a kofeine z fasta w prochu po 4$ za 100g..
generalnie nie czuje dzialania spalaczy opartych na kofeinie/kawy, natomiast 1/4tbs prochu z fasta i odlatuje.. pobudza niesamowicie

witaj Mietki, mam nadzieje, ze na dluzej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Widzę że wszyscy mnie olali
Więc sogów nie będzie !
A tak poważnie, to kiedy i w jakiej ilości trzeba papać arginine ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
szamaj 10g 30min przed treningiem, ale na pobudzenie nie licz, jedyne co to konkret pompa na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Sog poleciał, Mały ! Jednak w gwoli ścisłości: 1 kaps zawiera 800 mg, tak więc mam papać ich 8 ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no tak z 8 styknie
możesz brać też ze 4 kapsy przed snem.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm, trochę dużo Zacznę od mniejszej ilości, np. od 2 przed treningiem i będę obserwował co się dzieje. Najwyżej potem będę zwiększał o 2 szt. Natomiast to papanie przed snem ma jakieś znaczenie ?? Przed susłem zawsze wpierniczam zincas + filomag. I jeszcze jedno: faktycznie arginina nie daje żadnego pobudzenia ?? A co byście polecili jako pobudzacz przedtreningowy ?? Tylko bez kreatyny !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
Zacznę od mniejszej ilości, np. od 2 przed treningiem i będę obserwował co się dzieje tez tak zrobilem..zaczalem od 4g,a teraz jade na 15
ps.skuteczny pobudzacz? mala czarna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Niestety kawki troche piję wciągu dnia, więc jako konkretny pobudzacz już na mnie nie działa, choć jeszcze jakies 2 lata temu było inaczej. Tylko że wtedy piłem jedną mocną kawę tylko przed treningiem. Dzisiaj jak dobrze pójdzie to idą nawet 4 dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
8kap l-a to nie jest duzo.
czasem przy aakg sie dochodzi do dawek tego rzędu a surowiec drozszy i wykorzystanie akg sadze ze lepsze.
takze mozesz zwiekszac

i do tego co napisal odin dodalbym drugie tyle czyli 8kap przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
polski rynek nie jest zbyt bogaty w typowe stymulanty przedtreningowe, jesli masz mozliwosci zamowiac z us, to sprawa wyglada zupelnie inaczej...

inne odczucie daje postac ziolowa, inne syntetyk, ale to tyczy sie wielu suplementow, obie formy maja swoje wady i zalety

mozesz sprobowac dodac do "malej czarnej" green tea, potrafi diametralnie zmienic odczucie, podobnie jak odrobina kapsaicyny.

jakkolwiek kofeina powinna byc stosowana okresowo, szczegolnie jesli traktujemy ja jako stymulant imo



Zmieniony przez - v3gas w dniu 2008-09-05 12:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
czesc veg
skad zamawiasz kapsaicyne, green tea solo?
w prochu?
z fasta?
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Róznica między karnityną a L-karnityną

Następny temat

Stawy stawy stawy

WHEY premium