SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LOW CARB do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

m

Waga

92

Wzrost

183

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 3x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
Witam, planuje małą rekompozycję, chce pozbyc sie tluszczyku a uzbieralo sie tego troche w wakacyjne melanze, fast foody etc., prosze o ocene mojej diety:

1 Posiłek:
omlet z: 3 jaj, 40g owsianych, 20-30g WPC, oliwa z oliwek 10g

2 Posiłek:
kurczak smażony na oliwie, kalafior/brokuły 500g

3 Posiłek:
Makrela wędzona 200g, kromka razowca, warzywo

4 Posiłek:
Orzechy 80g, twaróg 200-250g

Łącznie:
2300 kcal
Białko 210-220g
Tłuszcz 120g
Węglowodany 90-100g w dzien NT
Dodatkowo w dzien treningowy bezposrednio po treningu 30-40g carbo lub banan + trochę wpc
W pozniejszej fazie dorzucę BCAA i ZMA, moze krete w stałej dawce 5g gdy bedzie brakowac powera.

Co sądzicie o tym?

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Dokładnie, lepiej chociaż trochę podbij na start bo zaraz Cię złapie przetrenowanie lub zastój i będzie problem.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Dlaczego tylko 4 posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
a dlaczego nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1613
Za mało, co ile godzin jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na 2300 to Ty recompu nie zrobisz, a posiłek może być nawet i 1.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
koniu czyli w jakiej granicy kalorii polecałbys oscylować? a co z posiłkami, mogą być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jakie jest Twoje zapotrzebowanie ?
A ten k***a znowu z tymi swoimi posiłkami ...

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5220
Moim zdaniem za mało Wegli za dużo tłuszczu ale to tylko moje zdanie :)

Kurczak smażony na oliwie... Wydaje mi się, że powinieneś unikać smażonych rzeczy nawet jeśli są na oliwie :)

Zmieniony przez - k45p3r w dniu 2012-10-09 12:19:33

http://www.sfd.pl/K45P3R__Redukcja_w_20_tygodni-t1002464.html REDUKCJA W 20 TYGODNI - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Popularne jest ostatnio by dawać 50g tłuszczu i masę węgli, jednak nie na każdego to działa, poza tym nie jest to jakieś super zdrowe wyjście i nie na dłuższą falę, więc lepiej zacząć w ten sposób, a później kombinować.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5220
niektórzy jedzą ogromne ilości węglów co być może nie jest dobre. Ale wydaje mi się, że węglów powinien mieć więcej niż białka a przynajmniej tyle samo :)

http://www.sfd.pl/K45P3R__Redukcja_w_20_tygodni-t1002464.html REDUKCJA W 20 TYGODNI - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15
ogarnijcie sie, po pierwsze doczytajcie czym jest low carb. nie gadajcie o zwiekszeniu ilosci wegli, bo moim celem jest redu-recomp. zapotrzebowanie mam wyzsze ale chce zaczac od 2300 kcal bo redukcja tluszczu to to na czym mi zalezy, bede obserwował i gdy poczuje ze to za malo kcal to zwieksze ilosc ale nie weglami. co o tym mysla bardziej ogarnieci w temacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase POMOCY

Następny temat

pytanie apropo SUPLEMENTACJI

WHEY premium